Pożarnictwo > Taktyka działań ratowniczych

Udział jednostek PSP w usuwaniu skutków wypadków drogowych!!!

<< < (2/5) > >>

grzela:
Pismo dotyczy: Pracy Straży Pożarnej na drogach jako pomoc drogowa.

http://www.polskapomocdrogowa.pl/images/pdf/pismo_do_kg_psp.pdf

awaqatal:
normalnie w du.... im się po przewracało. Jakoś ja osobiście nie zaobserwowałem, żeby kiedykolwiek jakakolwiek pomoc drogowa działała ze szczotą i sprzątała po wypadku. Zabierają żelazo i tyle ich widać. A tu takie oburzenie.

madmax29:
Taaa, wypadek z miesiąc temu, auto dachowało i zatrzymało się w rowie na boku, jedna poszkodowana. Po ogarnięciu sytuacji został jeden zastęp, do zabezpieczenia i oświetlenia terenu dziań. Przyjeżdża pomoc drogowa i pyta się mnie czy wyciągniemy mu rozbite auto z rowu, bo ma słaba wyciągarkę :gwiazdki: Po kilku słowach grzecznych, ale dających do zrozumienia do czego jest straż, pan sam wyciąga auto.  :straz: Oto pomoc drogowa  :szalony:

alex:
Witam.
Proponowałbym przejrzeć porozumienia jakie są zawarte pomiędzy Starostwem Powiatowym a Pomocą Drogową dotyczące usuwania aut po wypadkach. Każdy Starosta takie porozumienie powinien mieć zawarte. U mnie wygląda to tak, że w punktach jest wypisane co Pomoc Drogowa ma do zrobienia przy usuwaniu auta, jeden punktów  dotyczy sprzątania miejsca zdarzenia. Tak na marginesie załącznik stanowi cennik za co i ile mogą skasować i jest tam pozycja: sprzątanie pozostałości po wypadku.

madmax29:

--- Cytuj ---Proponowałbym przejrzeć porozumienia jakie są zawarte pomiędzy Starostwem Powiatowym a Pomocą Drogową dotyczące usuwania aut po wypadkach
--- Koniec cytatu ---
taka pomoc tylko w określonych wypadkach usuwa pojazdy, zazwyczaj robi to pomoc wezwana przez właściciela.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej