Rozwój osobisty i zawodowy > Nasze konkursy

7 Edycja Konkursu Wiedzy Pożarniczej Klubu strażak.pl

<< < (2/3) > >>

daro:
Ja wogóle przeoczyłem że ten konkurs się już odbył! Szczerze to był mało widoczny na forum. A szkoda!
Pozostało mi tylko czekać na nastepny za rok.

p.s. w sprawach technicznych
1) mnie akurat zmyliło podpisanie pliku z formularzem do przesyłania odpowiedzi jako "arkusz odpowiedzi" - myślałem że to odpowiedzi i dopiero po sprawdzeniu pytań ściągłem ten drugi plik żeby sobie zweryfikować wiedzę a tu ...
2) pojawił się 25 marca o godz 9:59 rano więc po południu był zapewne w nieprzeczytanych już na 3 podstronie - więc większość (m.in. ja) nawet nie zauważyłem że konkurs już ruszył
3) pytania były w miarę proste co zachęciłoby do udziału w/w konkursie (chociaż na niektóre do teraz się zastanawiam jak odpowiedzieć)

ślizki:
kurcze nie poszło mi za dobrze... Ostatnie 4 pytania pokręciłem i to przez nie czuję największy niedosyt. Trzeba się trochę doszkolić i przy następnej okazji poprawić:)

robn:
@śliski - powiem Ci, że jak wybierałem pytania to też sam sobie na nie odpowiadałem nie zaglądając w odpowiedzi i mój wynik to też w okolicach 40 pkt....   :wacko: :wacko: :wacko:
Ale pytań dużo dałem teraz, by każdy mógł spróbować swoich sił i zaznajomił się z pytaniami z KG.

Pytanie: czy następna edycja ma być bardziej kolorowa? obrazki, schematy, czy taka jak ta? Pytań też będzie dużo - jeśli ja będę to prowadził to mogę to zagwarantować  :wacko: :wacko: :szalony: :szalony: :gwiazdki: :gwiazdki:
Co byście zmienili, dodali, itp.... ??

Jutro wyniki, i reszta informacji,
pozdr

malpa151:
Faktycznie, latwo go bylo nie zauwazyc, sam dopiero teraz sie zorientowalem, a szkoda moze znowu by sie udalo byc w pierwszej trojce, ale pytania nie byly wymagajce wiec pewnie bedzie decydowala kolejnosc zgloszen;
czekam na 8edycje mam nadzeje ze bedzie bardziej zaakcentowana, bo do dzialu "konkursy klubowe" rzadko kto zaglada, a w szczegolnosci nie klubowicze.
A tak przy okazji to slowa uznania dla @robn-a i @rafala.bula bo wbrew pozora tak szybko sie takiego testu nie robi, opierajac sie nawet nawet na gotowych pytaniach i trzeba troche czasu poswiecic (a przynajmniej mi schodzilo jak organizowalem OTWP )

robn:
Wyniki 7 Edycji  Konkursu Wiedzy Pożarniczej:

1.   strazakbj998 – 43 pkt

2.   leon.z – 43 pkt

3.   KRUGER – 42 pkt

4.   Mercu – 40 pkt

5.   tomekkula – 38 pkt

6.   JOHNY112 – 25 pkt

Gratulacje dla zwycięzcy!!! Gratulacje dla uczestników!!!


Co do akcentowania to może Admin zrobi jakiś baner informujący na przyszłość.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej