Autor Wątek: Strategiczne wiadomości na stronie KG PSP  (Przeczytany 141964 razy)

Offline Oxandrolon

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 196
Odp: Strategiczne wiadomości na stronie KG PSP
« Odpowiedź #200 dnia: Maj 09, 2015, 23:30:58 »
W związku z "niecodzienną wizytacją" w Słupcy mam zapytanie, czy Poseł Waldemar Pawlak jest osobą ważniejszą niż Wicemarszałek Sejmu RP Eugeniusz Grzeszczak?

Offline rafal.bula

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.953
    • JRG SGSP
Odp: Strategiczne wiadomości na stronie KG PSP
« Odpowiedź #201 dnia: Maj 11, 2015, 12:45:02 »
Oczywiście nie jest. Precedencja osób w Polsce jest jasno określona. Meldunek powinien być złożony marszałkowi sejmu (w tym przypadku wicemarszałkowi)

Offline strazak998

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 607
Odp: Strategiczne wiadomości na stronie KG PSP
« Odpowiedź #202 dnia: Maj 11, 2015, 18:26:20 »
Oczywiście nie jest. Precedencja osób w Polsce jest jasno określona. Meldunek powinien być złożony marszałkowi sejmu (w tym przypadku wicemarszałkowi)

Pan W. Pawlak był swego czasu Premierem oraz v-ce Premierem, nie wiem czy te tytuły zostają dożywotnio.

Offline maniera

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 73
Odp: Strategiczne wiadomości na stronie KG PSP
« Odpowiedź #203 dnia: Maj 11, 2015, 18:44:17 »
Oczywiście nie jest. Precedencja osób w Polsce jest jasno określona. Meldunek powinien być złożony marszałkowi sejmu (w tym przypadku wicemarszałkowi)

Pan W. Pawlak był swego czasu Premierem oraz v-ce Premierem, nie wiem czy te tytuły zostają dożywotnio.
Tak i pośmiertnie :rofl:

Offline aspiryna

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 337
Odp: Strategiczne wiadomości na stronie KG PSP
« Odpowiedź #204 dnia: Maj 11, 2015, 20:35:12 »
Tytuły zostają, ale nie stanowisko.

Offline Oxandrolon

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 196
Odp: Strategiczne wiadomości na stronie KG PSP
« Odpowiedź #205 dnia: Maj 12, 2015, 00:26:52 »
Oczywiście nie jest. Precedencja osób w Polsce jest jasno określona. Meldunek powinien być złożony marszałkowi sejmu (w tym przypadku wicemarszałkowi)

Pan W. Pawlak był swego czasu Premierem oraz v-ce Premierem, nie wiem czy te tytuły zostają dożywotnio.

Leżę i kwiczę. Pytanie było zadane półżartem, ale ta odpowiedź mnie rozłożyła na łopatki.  -_-  :rofl:

Offline strazakusX

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 464
Odp: Strategiczne wiadomości na stronie KG PSP
« Odpowiedź #206 dnia: Maj 12, 2015, 16:53:16 »
Oczywiście nie jest. Precedencja osób w Polsce jest jasno określona. Meldunek powinien być złożony marszałkowi sejmu (w tym przypadku wicemarszałkowi)

Pan W. Pawlak był swego czasu Premierem oraz v-ce Premierem, nie wiem czy te tytuły zostają dożywotnio.

Leżę i kwiczę. Pytanie było zadane półżartem, ale ta odpowiedź mnie rozłożyła na łopatki.  -_-  :rofl:

Norma u tego radosnego interpretatora przepisów. Zaraz nam jakąś ustawę do tego zacytuje. Ale jak widać wdzięczność psl'owi jest dozgonna.

Offline strazak998

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 607
Odp: Strategiczne wiadomości na stronie KG PSP
« Odpowiedź #207 dnia: Maj 12, 2015, 18:04:31 »
Oczywiście nie jest. Precedencja osób w Polsce jest jasno określona. Meldunek powinien być złożony marszałkowi sejmu (w tym przypadku wicemarszałkowi)

Pan W. Pawlak był swego czasu Premierem oraz v-ce Premierem, nie wiem czy te tytuły zostają dożywotnio.

Leżę i kwiczę. Pytanie było zadane półżartem, ale ta odpowiedź mnie rozłożyła na łopatki.  -_-  :rofl:

Norma u tego radosnego interpretatora przepisów. Zaraz nam jakąś ustawę do tego zacytuje. Ale jak widać wdzięczność psl'owi jest dozgonna.

Jaki ty chłopie jesteś prosty to aż mi cię żal. Najlepiej jak sie da d..y to napisać że się żartowało, zadało pytanie specjalnie, półżartem, itp. Chcecie sobie zadawać takie pytania to załóżcie sobie koło wzajemnej adoracji i tam się realizujcie. Jakiego mnie Boże stworzyleś takiego mnie masz.

Offline linkapol

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 79
Strategiczne wiadomości na stronie KG PSP
« Odpowiedź #208 dnia: Czerwiec 24, 2015, 17:36:01 »
"Wakacje zbliżają się dużymi krokami, stopnie wystawione, plany co do spędzenia wolnego czasu po ciężkiej pracy jaka niewątpliwie jest nauka też na ukończeniu. 24 czerwca 2015 roku, godziny przedpołudniowe - ostatnia wycieczka szkolna. Pogoda dopisuje przez szyby autobusu widać roześmiane twarze młodzieży. Bawią się, śmieją nie zwracają uwagi na to co dzieje się dookoła. 20 osób z opiekunem jedzie świętować zakończenie roku szkolnego. Nikt nawet w najczarniejszych scenariuszach nie przypuszcza nawet, że nie dojadą do celu, że ich droga zakończy się prawie na samym jej początku…. Potężne uderzenie, potwornych huk, pisk hamulców i…przerażająca cisza przeplatana ledwo słyszalnym wołaniem o pomoc, cichym płaczem. Po chwili z autobusu wychodzi kilka osób lżej rannych – to oni alarmują służby ratunkowe, które po kilku minutach docierają do miejsca zdarzenia. Widok tego co zastali strażacy odbiera głos i zapiera dech. Autobus wycieczkowy zderzył się z pojazdem szynowym. Na zewnątrz autobusu leżą osoby poszkodowane, kilka osób znajduje się w środku, jeszcze inni chodzą wokół autobusu....."

"Tak wyglądał scenariusz ćwiczeń zorganizowanych przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie...."



http://www.straz.gov.pl/page/index.php?str=19&id=48942

Offline borovyecky

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Pozamiatane....
Odp: Strategiczne wiadomości na stronie KG PSP
« Odpowiedź #209 dnia: Lipiec 11, 2015, 09:57:00 »
Kolejna strategiczna wiadomość. Nic tylko gratulować tak spektakularnych akcji i głosić o tym na cały kraj  :szalony:

http://www.straz.gov.pl/aktualnosci/malopolskie/Strazacy-z-JRG-SA-PSP-w-Krakowie-ratowali-labedzia/idn:49017

Offline sheldon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.658
Odp: Strategiczne wiadomości na stronie KG PSP
« Odpowiedź #210 dnia: Październik 19, 2015, 19:58:08 »
http://www.straz.gov.pl/aktualnosci/dolnoslaskie/Ratunek-w-ostatniej-chwili/idn:49417

Nie sądziłem nigdy, że kwestia tego, kto kieruje działaniami ratowniczymi przy izolowanym zdarzeniu medycznym polegającym na udzieleniu KPP jednej osobie, jest aż tak bardzo istotna.. Ciekawe, czy udałoby się, gdyby nadal dowodził aspirant...
PYTAJ! ĆWICZ! KORZYSTAJ Z DOŚWIADCZEŃ KOLEGÓW!

Offline joker26

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 410
Odp: Strategiczne wiadomości na stronie KG PSP
« Odpowiedź #211 dnia: Październik 19, 2015, 20:11:08 »
Się dzieje :),dowódca JRG mł.kpt - mam nadzieję, że to był podziałowy asp.sztab po szkole :)

Offline PCT

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 252
  • Dowódca Plutonu
Odp: Strategiczne wiadomości na stronie KG PSP
« Odpowiedź #212 dnia: Październik 19, 2015, 22:23:16 »
W dodatku na miejsce zdarzenia zadysponowano 3 zastępy (2 "samochody" z JRG i OSP KSRG) a spośród kilkunastu działających jedynie dowodzący akcją dowódca JRG znalazł czas by wykonać zdjęcia...

Ważne że poszkodowaną udało się uratować, jednak czy wymagało to tak licznej obsady?
Bardziej honorowe jest być wyniesionym na tron niż go odziedziczyć...
N. Machiavelli

Offline linkapol

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 79
Odp: Strategiczne wiadomości na stronie KG PSP
« Odpowiedź #213 dnia: Grudzień 09, 2016, 16:33:09 »
http://psp.wlkp.pl/?art=19317

Zmiana I odmalowała pomieszczenia :D heh ale news :D jeszcze niech napiszą, że zm. II odśnieżyła plac JRG a III zm. np. posiała trawę na wiosnę. DO jakich absurdów dochodzimy. Naprawdę news godny strony KW :D

Offline Levy

  • Per aspera ad astra
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.477
Odp: Strategiczne wiadomości na stronie KG PSP
« Odpowiedź #214 dnia: Grudzień 10, 2016, 10:36:35 »
Tyle Młodych tam mają? :D
Wpływ dowódcy jako twórcy karności jest przodujący. Gdy dowódca ma powagę wynikającą ze stopnia i stanowiska, a ponadto dużą wiedzę i umiejętność pracy, wówczas jego wpływ działa tak silnie, że każdy podwładny uważa podporządkowanie się mu za samo przez się zrozumiałe.

Offline mich

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 94
Odp: Strategiczne wiadomości na stronie KG PSP
« Odpowiedź #215 dnia: Grudzień 10, 2016, 21:49:40 »
No super ha ha znaleźli jeleni do roboty za dziekuję albo stówkę nagrody, a ciekawe jaka była gotowość bojowa  tej wspaniałej zmiany w czasie malowania ha ha. Niestety tak to u nas wygląda, ale sami na to się godzimy, a co niektórzy wręcz zabiegają i prześcigają się w tym co mogą sami zrobić w jednostce (malowanie, szpachlowanie, murowanie, płytkowanie etc.). Czy jesteśmy strażakami czy ekipą remontową? Jeszcze nie spotkałem policjanta z pędzelkiem czy szpachelką, który zaiwaniał by i odnawiał komisariat. Czekam teraz na newsy typu zmiana II zamiotła chodniki w mieście, a za to zmiana trzecia wyremontowała urząd gminy. :gwiazdki:

Offline wujo 2010

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 1.815
Odp: Strategiczne wiadomości na stronie KG PSP
« Odpowiedź #216 dnia: Grudzień 10, 2016, 21:57:56 »
Czy jesteśmy strażakami czy ekipą remontową? Jeszcze nie spotkałem policjanta z pędzelkiem czy szpachelką, który zaiwaniał by i odnawiał komisariat. Czekam teraz na newsy typu zmiana II zamiotła chodniki w mieście, a za to zmiana trzecia wyremontowała urząd gminy. :gwiazdki:

Policjanci nie remontują oni wycinają konfetti  :rofl:
https://www.wprost.pl/kraj/10034268/Policjanci-wycinali-konfetti-dla-wiceministra-KGP-oczekuje-wyjasnien.html
Bądź uprzejmy i staraj się pomóc innym. Jeśli nie masz nic wartościowego do dodania w danym temacie, nie pisz, i tak zostanie to skasowane przez moderatorów :)

Offline pb11

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 1.444
Odp: Strategiczne wiadomości na stronie KG PSP
« Odpowiedź #217 dnia: Grudzień 10, 2016, 22:02:56 »
A widziałeś policjanta, który podczas służby miałby tyle czasu dla siebie co ty. Jeśli Ci  strażacy w swoim wolnym czasie zrobili coś od siebie dla całej jednostki to chwała im za to a jeśli za to dostali jakąś nagrodę będącą formą rekompensaty za włożony wysiłek to jak najbardziej im się należy. Ponadto nie wydaje mi się aby jakoś tragicznie od tego ucierpiała gotowość operacyjna jednostki ( na pewno nie bardziej niż przy trwających zajęciach sportowych), czy też ich doskonalenie zawodowe.
Raczej problem stanowią osoby takie jak ty, które już niedługo będą żądać sprzątaczki żeby kible po nich wytarła bo przecież jak sam to robisz to ryzykujesz gotowością bojową jednostki.

Offline daro

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 927
Odp: Strategiczne wiadomości na stronie KG PSP
« Odpowiedź #218 dnia: Grudzień 11, 2016, 10:00:09 »
osobiście bywam i w komendach PSP i na komisariatach i takiego syfu jak ma policja u siebie to chyba nikt nie ma. No ewentualnie jeszcze w sanepidzie jest podobnie, a na innych nakładają kary.
Więc nie obchodzi mnie kto maluje, kładzie płytki czy szpachluje w PSP, ale jeżeli służy to poprawie komfortu pracy to niech te "lizusy" za 100 zł dodatku dalej to robią. A obiboki co do roboty chodzą się wyspać bo rano trzeba u prywaciarza dorobić niech dalej się napinają i psioczą.
Ten jest większy między ludzmi, kto im służy i kto poświęca siebie dla dobra innych!
                                                A. Mickiewicz

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.350
Odp: Strategiczne wiadomości na stronie KG PSP
« Odpowiedź #219 dnia: Grudzień 11, 2016, 10:32:21 »
http://psp.wlkp.pl/?art=19317
Zmiana I odmalowała pomieszczenia :D heh ale news :D jeszcze niech napiszą, że zm. II odśnieżyła plac JRG a III zm. np. posiała trawę na wiosnę. DO jakich absurdów dochodzimy. Naprawdę news godny strony KW :D
Panowie można to komentować na lewo i prawo ale prawda jest taka, że to żaden news ani nic co przynosi PSP chlubę więc nie powinno się znaleźć na stronie internetowej a osoba, która wrzuca takie pierdoły powinna się czasem zastanowić a nie wwalać bezrefleksyjnie wszystko jak leci.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline coala

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 58
Odp: Strategiczne wiadomości na stronie KG PSP
« Odpowiedź #220 dnia: Grudzień 11, 2016, 19:21:05 »
http://psp.wlkp.pl/?art=19317
Zmiana I odmalowała pomieszczenia :D heh ale news :D jeszcze niech napiszą, że zm. II odśnieżyła plac JRG a III zm. np. posiała trawę na wiosnę. DO jakich absurdów dochodzimy. Naprawdę news godny strony KW :D
Panowie można to komentować na lewo i prawo ale prawda jest taka, że to żaden news ani nic co przynosi PSP chlubę więc nie powinno się znaleźć na stronie internetowej a osoba, która wrzuca takie pierdoły powinna się czasem zastanowić a nie wwalać bezrefleksyjnie wszystko jak leci.

Święta prawda to się nazywa po prostu lans :tuba:

Offline groszki75-73

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: Strategiczne wiadomości na stronie KG PSP
« Odpowiedź #221 dnia: Grudzień 11, 2016, 19:37:50 »
Mamy grudzień więc trzeba pokazać komendantowi że się pracuje z zaangażowaniem to i nagroda większa będzie😜

Offline ogniomiszcz

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.137
Odp: Strategiczne wiadomości na stronie KG PSP
« Odpowiedź #222 dnia: Grudzień 11, 2016, 21:38:55 »
Nie macie się czego czepić... chcieli to odnowili, na dodatek w czasie wolnym. A zamieszczanie tego "wyczynu" na stronie to już inna historia.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.350
Odp: Strategiczne wiadomości na stronie KG PSP
« Odpowiedź #223 dnia: Grudzień 11, 2016, 21:50:11 »
A zamieszczanie tego "wyczynu" na stronie to już inna historia.
Ale ja się czepiam publikacji tego na stronie KW.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline maniek1981

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 188
Odp: Strategiczne wiadomości na stronie KG PSP
« Odpowiedź #224 dnia: Grudzień 12, 2016, 09:44:26 »
Nie macie się czego czepić... chcieli to odnowili, na dodatek w czasie wolnym. A zamieszczanie tego "wyczynu" na stronie to już inna historia.

Skoro w czasie wolnym im się nudziło  :fiuu: uważasz to za normalne że po służbie idziesz malować koszary sam z siebie, Ja mam co robić i myślę ze ten czas  z dziećmi w domu wolał bym spędzić.
Ale wszyscy sami z siebie remontują koszary po służbie . :szalony: