Służba > Forum zawodowców

Po Co Tyle Etatów W Komendach

<< < (4/4)

bartek6:
azotox z moim IQ jest w porządku.jak ci moje posty nie odpowiadają i masz kogos obrażać to nie czytaj.Ja akurat czytam wszystkie posty i akurat wpadły mi twoje można powiedzieć fałszywe opisy.
 w jednym temacie obrażasz podziałowców pisząc,że nie mamy kompetencji itp.,że tyle pracy jest w biurze, a wdrugim temacie osmieszasz pomysły mówiące o wzmocnieniu etatów w komendzie
kolego określ się jakie masz konkretne zdanie na temat podziału, biura, a potem obrażaj wszystkich którzy wytknął ci dwulicowość
dałeś kolego przykład jakich ludzi w większości w biurze mamy i nie wciskaj takiej ciemnoty że chętnie wrócił byś na podział--kolego ty przesiąkłeś już tym biurowym mniemaniem.

azotox:
Po pierwsze.
Ja nie zacząłem ciebie obrażać, lecz ty mnie,
Po drugie.
Uważam, że na podziale praca jest o niebo lepsza niż w biurze. Chętnie bym się tam przeniósł tylko, że nie ma  chętnych na zamianę. Nikt nie chce iść do prewencji. W związku z powyższym cholera mnie bierze,jak ktoś pisze jak biurowcom jest dobrze.
Co do kompetencji.
Ja nie raz zastępowałem szefa zmiany, szef zmiany mnie nigdy. Zgadnij czemu?
 

azotox:
Do Moderatora.
Mój post nr 123 z godz. 22.16 proszę skasować. Poniosły mnie emocje. Przepraszam bartka.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej