Służba > Prawo w służbie

Mieszkaniówka ????

(1/2) > >>

treworo:
Witam mam  takie pytanie   co  do braku lokalu   jestem w trakcie budowy domu   narazie poczatek ale dzialka juz jest na mnie i wszystkie pozwolenia  na budowe  itp   teraz  juz zaczolem budowe i nie wiem  do kiedy moge brac brak lokalu?????  tak  aby nie miec problemu ...  narazie  jestem na etapie stanu surowego....                                             

biurówka:
Witam
równoważnik za brak lokalu będziesz otrzymywał dopóki nie otrzymasz pomocy mieszkaniowej (na której wypłatę komenda ma 6 m-cy od dnia przyznania)
pozdrawiam

grzela:
Polecam opcję szukaj:

http://www.strazak.pl/forum/index.php/topic,3192.0.html

miki55:
jeszcze musisz wziąć pod uwage czas dojazdu z miejsca w którym posiadasz działke (dom) do miejsca pelnienia sluzby nie może przekroczyć 2 h w obie strony inaczej nie dostaniesz pomocy finan. na budowe domu lecz bedziesz pobierał za brak lokalu w miejscowości pobliskiej
odsylam ustawa o psp Rozdział 8  mieszkaniówka w sluzbie

treworo:
Dziekuje za odp ..  czyli do póki nie bede mial odebranego budynku to brak lokalu spokojnie moge pobierac  nie zaleznie czy bede tam zameldowany czy tez nie??/  i po odbiorze przez isp bud   dopiero skladac o dofinansowanie tak..>>????   a ile jest tego dofinansowania na osobe ??  to jest  rozne w poszczególnych komendach czy takie same???

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej