Autor Wątek: Kat C  (Przeczytany 2219 razy)

:)

  • Gość
Kat C
« dnia: Marzec 07, 2010, 20:05:17 »
Witam.

Mam pytanie odnośnie kategorii C prawa jazdy. Czy musi ono być skończone i wbite w prawo jazdy. Czy wystarczy potwierdzenie pobierania kursu lub zaświadczenie o zapisaniu się na egzamin. Problem jest w tym, ze nie jestem pewien czy wyrobie się z wszystkim do 15 maja i np mogę donieść lub dosłać w jakimś przyszłym terminie?

Spotkał się ktoś może z tym zagadnieniem? Z góry dziękuję za odpowiedz :)

Offline GoldenBoy

  • JRG
  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Tylko życie poświecone innym jest warte przeżycia!
Odp: Kat C
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 07, 2010, 22:38:31 »
Musisz mieć prawo jazdy wyrobione. Żadne potwierdzenia kursu a nawet zdania prawa jazdy nie są dokumentem. Tak więc musisz mieć wbite w prawo jazdy.

Offline 085

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 423
Odp: Kat C
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 07, 2010, 23:12:19 »
Napisz lub pójdź do kierownika swojego WORDu. W swoim ośrodku widziałem już gotowe kwity "podanie ... o zmianę terminu egzaminu" - z tym, że musieliby Cię wcisnąć w jakiś nagle zwolniony termin.

Idź i rozmawiaj. Wszystko zależy od człowieka na stanowisku - może akurat nie trafisz na byłego ubola, których pełno w instruktorsko-egzaminatorskim towarzystwie.

Co do tego, czy kwit o zdaniu egzaminu nie zostanie uwzględniony przez kompetentną osobę w PSP, też nie byłbym pewien - wszystko zależy od człowieka. Może zrobią wyjątek - jak dostaną zaświadczenie z WORD/UM/Starostwa/PWPW - "prawo jazdy w trakcie wyrabiania".

Co ma zrobić kandydat na strażaka, któremu w dniu składania papierów ukradną prawko ? Ma się pozbawić punktów za B i C tylko dlatego, że blankiet PJ został mu skradziony ?

Polecam kontakt z w/w instytucjami - wszystko zależy od dobrej woli decydentów polskich, takich jak tu chodzą jak wyraził się pewien torunianin.

I załóż sobie konto na forum, co to za strażak bez konta :P

Offline metode

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 66
Odp: Kat C
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 07, 2010, 23:13:17 »
Czyżby chodzi o dodatkowe punkty do SAPSP?????   Jeśli tak to prawo jazdy możesz przedstawić najpóźniej w dniu egzaminu sprawnościowego, czyli 29.06.2010

Offline Gustav

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 343
Odp: Kat C
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 08, 2010, 00:06:37 »
Czyżby chodzi o dodatkowe punkty do SAPSP?????   Jeśli tak to prawo jazdy możesz przedstawić najpóźniej w dniu egzaminu sprawnościowego, czyli 29.06.2010

Nie wprowadzaj go w błąd  :angry:

Cytat z http://cspsp.pl

Cytuj
2. Osoby ubiegające się o przyjęcie do szkoły składają następujące dokumenty w nie przekraczalnym terminie do dnia 15 maja 2010 r.

•dwustronne ksero prawa jazdy (w przypadku jego posiadania)

Offline GoldenBoy

  • JRG
  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Tylko życie poświecone innym jest warte przeżycia!
Odp: Kat C
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 08, 2010, 01:52:34 »

Co do tego, czy kwit o zdaniu egzaminu nie zostanie uwzględniony przez kompetentną osobę w PSP, też nie byłbym pewien - wszystko zależy od człowieka. Może zrobią wyjątek - jak dostaną zaświadczenie z WORD/UM/Starostwa/PWPW - "prawo jazdy w trakcie wyrabiania".


To możesz być pewien bo kwit z WORDU nie uwzględniają na 100%. Sam byłem świadkiem jak komendant w PSP powiedział prosto do jednego z kandydatów " to nie jest dokument"
« Ostatnia zmiana: Marzec 08, 2010, 01:59:44 wysłana przez GoldenBoy »