Służba > Forum zawodowców

Praca Za Granicą.

(1/1)

bart73:
Panowie mam pytanko. Może ktoś z was wie czy np. w Angli nie potrzebóją strażaków?
Bo jak jest zapotrzebowanie na pielęgniarki, lekaży to może i na NAS. ;)
Może wtedy by zaczeli nas doceniać, jakby musieli łatać dziury kadrowe na podziale :D
Z tego co wiem to nie potrzebne jest obywatelstwo brytyjskie by tam pracować jako strażak lub policjant. :rolleyes:  

Miros:
Nie wiem nie wiem ale czarno to widze. :ph34r:  Trza znać język perfekt a poza tym bez obywatelstwa to chyba jednak na strażaka nie zatrudniają. Chyba że się myle, ale jak znam życie to wszystko jest o wiele bardziej skomplikowane niż się wydaje.

bart73:
do mirosa , ale pomażyć można. :D  fajnie by było. a już widzę miny desydentów
jak by brakło strażaków. hihi ;)  

Miros:
Oczywiście pomarzyć zawsze można! A tak sobie myśle czy nie lepiej abyśmy na miesiąc zamienili się: my służymy u nich, za ich pensje a oni u nas za naszą pensje.Jakby zobaczyli nasze zarobki to  od razu odechciałoby im się tych ich kretyńskich strajków.

fireman:
Mogę przesłać na emai aplikację jaką trzeba złożyć aby dostać się na interview ws pracy w straży w mieście Londyn lub w służbach ratowniczych mam tu na myśli ratowników w karetkach.
Obywatelstwa nie trzeba posiadać. W UK straż jest "miejska" i nie robią klocków w narodowością fakt trzeba się umieć porozumieć i nie trzeba znać super angielskiego. Kolejny fakt jak ktoś nie zna to ma pracę w pralniach lub w utrzymaniu smaochodów czyli stanowi zaplecze techniczne dla "prawdziwych strażaków".
:) - i przy okazji nieźle płacą  

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej