Rozwój osobisty i zawodowy > Jak zostać strażakiem...

Kto Sie Dostał Do Sapsp

(1/11) > >>

Pietia:
Halo mam pytanko.......
Czy są moze tu osoby ktore sie dostały do SAPSP w tym roku nie mając zadnych znajomośći ????  ;) bo juz sam nie wiem co myslec na ten temat. Wszycy mowia ze jak nie masz znajomości to nie ma co zdawac :( Niech ktos mnie pocieszy i napisze ze dostał sie tam bez zadnych znajomości  :(
Ja niestety nie dostałem się, ale łatwo sie nie poddam i za rok znow bede próbował.
Chetnie wysłucham wskazówek czego uczyć sie z chemni i fizy bo na tym poległem  :P
 Pozdrawiam i czekam na opinie ..... :huh:  

Feuerwehr:
Zostałem wstępnie zakwalifikowany do SA PSP w Krakowie  - właśnie przed chwilą sprawdziłem na stronie szkoły   www.sapsp.pl

Nawet nie wiecie jak się cieszę - i bez żadnych pieprzonych qtwa znajomości - wystarczyło ostro trenować i uczyć się testów - ja się uczyłem już 2 miesiące przed egzaminami na podstawie testów z lat 2000 - 2003 - uwierzcie w siebie a napewno się uda.

waski336:
no nieźle! Gratulacje! Ja ostro czekam na wyniki do CSPSP.  

Gino20:
Tez sie zastanawialem o ile w sumie miejsc walczymy, a to wcale nie pomaga.Mi sie udalo bez zadnych przekretow, plecow, machlojek i jestem max szczesliwy.Z drugiej strony badan nie mam szans przejsc z powodu chorego serca i skoliozy, ale mimo wszystko teraz jestem max dumny.Pozdrawiam!!.Gratulacje Feuerwehr!:)

waski336:
ja też mam troszę nierówny kręgosłup. Na komisji wojskowej się nie dopatrzyli.  

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej