Autor Wątek: Przeniesienie do JRG w innym województwie  (Przeczytany 22378 razy)

Offline piotr998

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.787
  • Najciekawsze historie pisze samo życie.
Odp: Przeniesienie do JRG w innym województwie
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 17, 2011, 08:10:47 »
Zapytaj się na jakiej podstawie prawnej osoba uprawniona do opiniowania może wstrzymać raport adresowany do m.in. jego przełożonego czyli innymi słowy złamania zapisu ustawy o PSP.
"Tam, gdzie wszyscy myślą to samo, w ogóle niewiele się myśli" - H.Geissler
"Kłócić się nie należy, ale jest obowiązkiem jasno określić przeciwstawny punt widzenia." - J.W.Goethe

Online Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.379
Odp: Przeniesienie do JRG w innym województwie
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 18, 2011, 07:54:33 »
Komendat miejski PSP jako organ opinujacy nie ma prawa wstrzymania raportu w zaden mozliwy sposób. Nie istnieje zadna możliwosc wstrzymania takowego raportu mozna go jedynie przetrzymac tak jak było w moim przypadku... Masz teraz wolna droge do pisania skargi :P Proponuje skontaktowac sie telefonicznie z Biuro Kontroli, Skarg i Wniosków KG PSP ponieważ ewidentie łamane sa tu twoje prawa albo zostaja ci ZZ

« Ostatnia zmiana: Luty 18, 2011, 07:58:15 wysłana przez Eqinox_mł_asp »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Robert1992

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Przeniesienie do JRG w innym województwie
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 15, 2016, 13:15:03 »
witam mam problem. Chcę się przenieść z kp jrg między województwami i jakie dokumenty musze złożyć jak wygląda raport , czy adresowany do KG i do wglądu dowódcy zmiany dowódcy jrg i KP mojego czy do każdego z osobna. Jak to ise odbywa . powyżej był jakiś link ale nic mi tam nie wyskakuje . Proszę o pomoc pod Tym względem dzięki z góry