Autor Wątek: Zawody Sportowo-pożarnicze  (Przeczytany 132506 razy)

Offline romiwe

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 589
Odp: Zawody Sportowo-pożarnicze
« Odpowiedź #400 dnia: Maj 17, 2012, 10:43:48 »
Wiesz u nas obowiązuje regulamin zawodów , w którym mowa o zabezpieczeniu jednej motopompy przez organizatora.U nas na zawodach w 2007 roku padła pompa
I jednostka po konsultacji z naczelnikiem  z innej jednostki  i komisją zawodów zadecydowali o pożyczeniu pompy z tej jednostki a nie tej "rezerwowej"
Po podliczeniu punktów jednostka na pożyczonej pompie zajęła miejsce za jednostką od której pożyczyła pompę , różnica wynosiła 4 s.
U nas jest przekonanie takie, że OSP w Gminie  Jest razem na dobre i złe.

Offline grzela

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 6.184
  • I smile like an angel, a heart like the devil.
Odp: Zawody Sportowo-pożarnicze
« Odpowiedź #401 dnia: Czerwiec 26, 2012, 12:13:38 »
Zawody MDP w Ustroniu Morskim.

http://www.straz.gov.pl/page/index.php?str=19&id=42085

Czy ktoś się orientuje według jakiego regulaminu odbywają się te zawody dla MDP?  :gwiazdki:
Jeżeli tak, to kto na to pozwala i o tym decyduje?  :wall:

Offline romiwe

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 589
Odp: Zawody Sportowo-pożarnicze
« Odpowiedź #402 dnia: Czerwiec 26, 2012, 12:51:12 »
Zawody MDP w Ustroniu Morskim.

http://www.straz.gov.pl/page/index.php?str=19&id=42085

Czy ktoś się orientuje według jakiego regulaminu odbywają się te zawody dla MDP?  :gwiazdki:
Jeżeli tak, to kto na to pozwala i o tym decyduje?  :wall:
Podejrzewam  że na szczeblu powiatowym dogadali się - komendanci gminni - zatwierdzili regulamin i poszło ............. i się dzieje :)

strazak1983

  • Gość
Odp: Zawody Sportowo-pożarnicze
« Odpowiedź #403 dnia: Sierpień 28, 2012, 23:48:44 »
Ostatnio poruszyłem z naczelnikiem naszej jednostki temat badań zawodników przed zawodami pożarniczym....
Czy znacie jednostkę w której są robione badania psychologiczne przed zawodami dla drużyny startującej??
U nas została pojęta uchwała, że od  bieżącego roku takie badanie jest obowiązkowe...

Offline janosik

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 393
  • OSP & PSP
Odp: Zawody Sportowo-pożarnicze
« Odpowiedź #404 dnia: Sierpień 29, 2012, 09:44:46 »
Uchwalcie jeszcze zrobienie narkotestu i koniecznie alkomat...BRAWO :gwiazdki:

Offline Rafał998

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.099
  • A 8 dnia Pan Bóg stworzył Strażaka :)
    • Ochotnicza Straż Pożarna
Odp: Zawody Sportowo-pożarnicze
« Odpowiedź #405 dnia: Sierpień 29, 2012, 16:06:59 »
hahaha rozwaliło mnie to hihihi :)

Offline daro

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 927
Odp: Zawody Sportowo-pożarnicze
« Odpowiedź #406 dnia: Sierpień 30, 2012, 13:04:42 »
Ostatnio poruszyłem z naczelnikiem naszej jednostki temat badań zawodników przed zawodami pożarniczym....
Czy znacie jednostkę w której są robione badania psychologiczne przed zawodami dla drużyny startującej??
U nas została pojęta uchwała, że od  bieżącego roku takie badanie jest obowiązkowe...

A na jakiej podstawie zmusisz mnie do tego abym zrobił takie badanie? Mało tego jak ktoś będzie mieć jaja to poda Was o dyskryminację i jeszcze się będziecie z tego tłumaczyć

nomen omen w mojej jednostce wszyscy z JOT-u posiadają orzeczenie psychologiczne które jest wymagane do uczestnictwa w akcjach rat-gaś, ale nawet jakbyś o nie poprosił to bym Ci go nie pokazał gdyż stanowi dokumentację medyczną i nie masz uprawnień żeby w nią zaglądać
Ten jest większy między ludzmi, kto im służy i kto poświęca siebie dla dobra innych!
                                                A. Mickiewicz