Pożarnictwo > Sprzęt

Co Sądzicie O Samochodach Iveco ?

(1/4) > >>

BigJaro:
Witam serdecznie

     Poraz kolejny mam pytanie dotyczące samochodów pożarniczych. Tym razem jestem ciekawy, jaka jest wasza opinia na temat samochodów IVECO. Z pytaniem tym zwracam się do was druhowie, ponieważ znalazłem takie autko i zamierzamy kupić je do naszej jednostki. Jest to średni samochód gaśniczy z 1987 r.

Proszę zarówno o pozytywy jak i negatywy.

Pozdrawiam

BigJaro :)

osposie:
Ja może o stereotypie, który panuje o sprzęcie włoskiego pochodzenia i nie jest on uważany za najbardziej trwały.. częsci jednak są tanie i dużo elementów zastępujących oryginalne częsci producenta m.in mazda produkowane jest we Włoszech.. a tak po za ty to znam ludzi w firmach, którzy zasuwają na Ivecach EuroCargo i są zadowoleni.. auta nie są awaryjne.. bardzo wygodne no i atrkacjyjnie wyglądaja.. a co do konkretnie samochodów pożarniczych to w moim powiecie jest OSP, która ma TurboDaily- auto wygląda efektownie lecz nie wiem jak z jego efektywnościa ;)  

Piotreq88:
Witam !!!
A nie lepiej by było jakbyś zrobił sondę na ten temat  :huh: ?!  ;)

Pozdrawiam !!!   :)  

Mateusz1990:
Mi tam sie podobaja samochody pozarnicze Iveco fajnie wygladaja no i chyba tez dobre sa i tak jak juz kolega wyzej wspomnial sa tanie czesci zamienne:)pozdrawiam

osposie:
Mateusz1980.. wolałbym napisać częsci zamienne są cholernie drogie, lecz samochody praktycznie nie awaryjne ;)  w naszym fachu bardziej liczy się profesjonalizm niż tanie badziewie  ;)  :lol:  

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej