Pożarnictwo > Profilaktyka, prewencja

Dodatek Antykorupcyjny Dla Prewentysty

(1/3) > >>

wodnik:
Ciekaw jestem zdania kolegów, czy powinien istnieć dodatek antykorupcyjny dla prewentysty. A może już gdzieś istnieje.

ogniomiszcz:
Powinien być bat antykorupcuyjnyw postaci wydalenia ze służby i to nie tylko dla prewentysty.

Witold:

--- Cytuj --- Ciekaw jestem zdania kolegów, czy powinien istnieć dodatek antykorupcyjny dla prewentysty. A może już gdzieś istnieje.
--- Koniec cytatu ---
Gdyby był, to by oznaczało, że bycie uczciwym jest ponad normę i wymaga szczególnego nagradzania... jednym słowem czysty bezsens...

Witek

wodnik:
Przeczytałem niedawno w prasie, że prezydenci niektórych miast wyznaczyli nagrody dla policjantów za schwytanie złodzieja na gorącym uczynku (np. złodzieja samochodów). Spotkało się to z dużą krytyką na forum prasowym.
Po ostatnim nienajlepszym okresie dla prewentystów, w niektórych obszarach naszego pięknego kraju coś drgnęło i szefowie postanowili docenić swoich prewentystów w postaci nagród bądź stałej kasy. Zastanawiam się czy nie zmierza to w kierunku ustanowienia nowego dodatku.
 

wodnik:
Naprawdę nie macie nic do powiedzenia? Ludzie to forum jest po to żeby rozmawiać.

 

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej