Autor Wątek: OSP i azbest  (Przeczytany 7324 razy)

Offline gronek

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 70
Odp: OSP i azbest
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 04, 2009, 21:14:44 »
A co do łataniu dziury w ulicy, moja jednostka w takiej akcji uczestniczyła  :szalony:   :

http://www.youtube.com/watch?v=Bdp-qZK6NVo

Offline norbertkazik

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 177
Odp: OSP i azbest
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 04, 2009, 21:35:39 »
gronek
Co do waszej dziury to jesteście chyba pierwszą jednostką OSP która bawi się w drogowców a zresztą po co mam pisać wasze postępowanie jest co najmniej dziwaczne żeby nie powiedzieć głupie.

Ale wracam do tematu azbestu myślę że ten poroniony pomysł może wejść w życie a wtedy powinniśmy zareagować protestem żeby nikt z nas nie robił taniej siły roboczej.Wiem spytacie się jaka forma protestu sam jeszcze nie wiem jak by to do końca miało wyglądać więc może wy wymyślicie jakąś racjonalną formę.
Bóg stworzył mnie po to abym pomagał bliźnim nawet za cenę własnego życia

Offline gronek

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 70
Odp: OSP i azbest
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 05, 2009, 00:54:15 »
o co ci chodzi ? Do tego zdarzenia byliśmy zadysponowani przez PSK, więc pojechaliśmy, mieliśmy odmówić tego ?!

Offline ślizki

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 340
  • Nie ma rzeczy nie do ugaszenia - M:**
    • :D
Odp: OSP i azbest
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 05, 2009, 08:37:41 »
A co do łataniu dziury w ulicy, moja jednostka w takiej akcji uczestniczyła  :szalony:   :

http://www.youtube.com/watch?v=Bdp-qZK6NVo

Myślałem że te nasze domysły i gdybania pozostają tylko w sferze "marzeń" a tu się okazuje że to jest rzeczywistość...  Ja mam taki pomysł żeby zamknąć ten wątek bo nie daj Boże ktoś z zarządu przypadkiem się dowie o tych naszych pomysłach i przedstawi to jako kolejny plan obniżenia kosztów w dobie kryzysu!

turbo 2000

  • Gość
Odp: OSP i azbest
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 22, 2009, 20:03:51 »
Nasza jednostka też latała dziury w drodze. Bo odmówić PSK niemożna.
A co do azbestu to pomysł naprawdę chory, sam pracuje w firmie dekarskiej. Przykładowo OSP ściągnie eternit z dachu w dany dzień, a firma dekarska która powinna położyć blachę zawali i przyjedzie np. z jednio-dniowym opóźnieniem...., to co wtedy?
A najlepiej jeśli np w nocy zacznie padać, znowu wyjazd do zabezpieczania foliami całej konstrukcji. A tak z prostego wyrachowania to nikt nie pozwoli odkryć sobie domu i zostawić na pastwę losu. Kto będzie kupowali strażakom plandeki lub folie?
Ściąganie azbestu to naprawdę ciężka praca, zwłaszcza w upalne dni...

poprawiłem błędy, całą masę błędów, kolego - bardziej się przykładaj do pisania
« Ostatnia zmiana: Sierpień 23, 2009, 00:32:52 wysłana przez robn »