Autor Wątek: W jakim Banku jest najlepiej?  (Przeczytany 5828 razy)

Offline denim

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 34
W jakim Banku jest najlepiej?
« dnia: Lipiec 03, 2009, 11:23:02 »
Czyli gdzie najlepiej traktują strażaków? Jakie są profity dla nas, czyli tych, którym wpływają regularnie pensje? I w końcu, jaki  BANK ? Bo jest ich nie mało!!!
« Ostatnia zmiana: Lipiec 03, 2009, 12:02:52 wysłana przez Butel »

Offline denim

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 34
Odp: W jakim Banku jest najlepiej?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 04, 2009, 14:46:06 »
       Witam ponownie widzę ze nikt nic nie pisze wiec wszystko u was jest ok w tej sferze ja sie przyznam ze jestem w PKO BP i uważam ze to bank dla emerytów i rencistów za wszystko sobie liczą i za wszystko chcą żebyśmy płacili nie dość ze obracają naszymi pieniędzmi to każą za to płacić nie wiem jak jest w innych bankach

Offline wolszczanin

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 265
    • OSP Nowy Targ
Odp: W jakim Banku jest najlepiej?
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 04, 2009, 15:09:25 »
Więc ja ci odpowiem na swoim przykładzie choć jestem "tylko" w OSP :P ^_^ :szalony: - konto mam w Nordei i jestem bardzo zadowolony, http://www.nordea.pl/klienci-indywidualni/twoje-konto/konto-spektrum/nordea-spektrum-zysk-bez-oplat-i.html mam to konto, zakładałem je przez internet. Wcześniej byłem kilka lat w PEKAO SA (popularny żubr) i tam za wszystko płaciło się jak za woły.
Duuużym plusem Nordei są wypłaty ze wszystkich bankomatów (przede wszystkich innych banków, bo u mnie Nordea niema siedziby) za darmo.

ps. brat jest w Milenium i też nie narzeka :)

Offline salfk

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 418
Odp: W jakim Banku jest najlepiej?
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 04, 2009, 15:13:12 »
Ja z kolei mam ING i też bardzo go sobie chwalę. Narazie na nic nie narzekam, jeśli jakieś błędy ze strony banku wychodziły natychmiast dostawałem zwrot kasy i wszystko ok.

Offline dudi

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 180
Odp: W jakim Banku jest najlepiej?
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 04, 2009, 16:59:07 »
ja też polecam ING Bank Śląski.
za konto Direct nie zapłacisz ani złotówki, za darmo masz przelewy przez internet, oraz sms z wpłatami i wypłatami.

Offline wolszczanin

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 265
    • OSP Nowy Targ
Odp: W jakim Banku jest najlepiej?
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 04, 2009, 22:55:25 »
parę lat temu na "śląski" narzekał kumpel - ale tylko przez to, że wtedy w krakowie było 7 czy 8 ich bankomatów, które były zazwyczaj strasznie daleko od knajp w któ rych piliśmy :P:P:P :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

poza tym złego słowa nie dał powiedzieć o nim

Offline denim

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 34
Odp: W jakim Banku jest najlepiej?
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 05, 2009, 14:30:43 »
Ok rozumie a jak z kredytem na mieszkanie lub auto banki to nie tylko bankomaty i przelewy jak sie odnosza do sluzb mundorowych jesli chodzi o kredyty w pko bp trzeba zarabiac 5 tys zeby dali kredyt

Offline mistic

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: W jakim Banku jest najlepiej?
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 07, 2009, 10:20:53 »
Jeszcze jakiś czas temu w banku Pocztowym można było dostać kredyt preferencyjny dla strażaków, nie wiem jak jest w tej chwili ;) ja skorzystałem i w momencie kiedy brałem kredyt gotówkowy był oprocentowany o ile się nie mylę 7,8% albo 8,7% :P w każdym bądź razie w zeszłym roku był jedynym takim... korzystnym ;)

Offline BRAVEHEART

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.355
  • hot hot hot...
Odp: W jakim Banku jest najlepiej?
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 07, 2009, 12:59:37 »
Wszystko zależy od tego, kto jakie ma potrzeby i czy np więcej przewalasz gotówki czy wirtualnego pieniądza. Są banki, które mają niskie opłaty za prowadzenie rachunku, ale żeby wypłacić pieniądze z ich bankomatu trzeba lecieć na drugą stronę miasta a jak wypłacasz z "obcego"to płacisz dużą prowizję.

Wybór banku polecam rozpocząć po przeanalizowaniu własnych potrzeb !

Offline Geddeon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.427
Odp: W jakim Banku jest najlepiej?
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 07, 2009, 18:01:06 »
Ja mam konta w 4-ech bankach i kazde ma swoje plusy i minusy....
jak chcesz mieć tanio to mBank i mozesz jeszcze dodatkowo założyć konto emakler jak sobie będziesz chciał poinwestować...:)

Zrób sobie jak koledzy radzą listę do czego będziesz używał konta i zobacz który

polecam: http://www.rachunki-bankowe.com.pl/osobiste-ror.html a tak dokładniej to:
http://www.informacjabankowa.pl/kontaosobiste/porownanie-kont-osobistych/1/

a jak chcesz kredycik to najlepsza jest :

www.comperia.pl
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2009, 18:31:02 wysłana przez Geddeon »

Offline dHMartynka

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 54
  • Strażak to nie tylko zawód,ale i sposób na życie
Odp: W jakim Banku jest najlepiej?
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 04, 2009, 12:42:54 »
Ja co prawda nie jestem w PSP, ale mam konto w MBanku i nie narzekam jak narazie. Głównie używam go do przelewów i wypłat z bankomatów. Co chyba ważne nie mam tam opłat za prowadzenie konta, nie muszę mieć jakiś minimalnych wpływów itd. Tak jak inni koledzy z forum pisali, to też słyszałam od nie jednej osoby, która ma konto w ING i nie narzeka. Ponoć też, jeśli chodzi o konto typowo internetowe to polecają Inteligo. Pozdrawiam
"Jak rozpoznać strażaka w tłumie panicznie  uciekających ludzi?
Zawsze będzie biegł w przeciwną stronę niż wszyscy" ...
Wiem, że są rzeczy, które bolą ...

Offline MIC

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 236
Odp: W jakim Banku jest najlepiej?
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 04, 2009, 13:10:08 »
Również mam mbank, co prawda oprocentowania na rachunku nie ma, ale nie ma ŻADNYCH opłat za prowadzenie czy przelewy, nie trzeba też minimalnego kapitału mieć.



PS. Jest coś takiego jak kredyt państwowy dla służb mundurowych? kiedyś o tym słyszałem ale nie mogę znaleźć potwierdzenia.
"BROTHERHOOD OF FIRE FIGHTERS"

Offline fireman

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.318
  • Ostatnia umiera nadzieja... no i powoli umiera:)
    • http://www.pl
Odp: W jakim Banku jest najlepiej?
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 05, 2009, 23:09:48 »
Osobiście preferuję mBank i Toyota Bank Polska gdzie uciekłem z kontem po bytności w BZWBK po wiekach obecności ale oststnio jedno co im wychodzi to podwyżka w każdej dziedzinie.

Offline finansepl

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 0
Odp: W jakim Banku jest najlepiej?
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 11, 2020, 09:56:25 »
Warto przeczytać opinie użytkowników banków więcej informacji tutaj https://wybieram-bank.pl/

Offline rafal.bula

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.952
    • JRG SGSP
Odp: W jakim Banku jest najlepiej?
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 11, 2020, 11:52:00 »
Podobno Credit Agricole ma specjalne promocje dla mundurowych. Nie sprawdzałem, podaję tylko dalej.
http://www.nszzpp-krakow.org.pl/417-credit-agricole-oferta-vip-dla-sluzb-mundurowych

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.323
Odp: W jakim Banku jest najlepiej?
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 11, 2020, 12:07:44 »
Podobno Credit Agricole ma specjalne promocje dla mundurowych. Nie sprawdzałem, podaję tylko dalej.
http://www.nszzpp-krakow.org.pl/417-credit-agricole-oferta-vip-dla-sluzb-mundurowych
Była w okresie wakacyjnym u nas przedstawiciel tego banku i oferta jest ok.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline pepek1

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 226
Odp: W jakim Banku jest najlepiej?
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 11, 2020, 18:09:22 »
Kiedyś jeszcze Citi Bank miał dla mundurowych oferty nie wiem jak teraz

Offline Morfen

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 62
Odp: W jakim Banku jest najlepiej?
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 12, 2020, 14:05:29 »
Fajna oferta, a coś aktualnego ktoś ma?