Autor Wątek: Lotniskowa Straż Pożarna.  (Przeczytany 28110 razy)

Offline internauta999

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Lotniskowa Straż Pożarna.
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 04, 2012, 12:33:24 »
wm71 to napisz jak znasz ile się zarabia pozdrawiam  :gwiazdki:

Offline wm71

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 28
Odp: Lotniskowa Straż Pożarna.
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 05, 2012, 23:16:33 »
Wysokość pensji w "zakładówce" zależy oczywiście od kondycji finansowej firmy.
Na starcie jest to od 2000 zł do 2500zł "na ręke".

Offline laciok

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 571
Odp: Lotniskowa Straż Pożarna.
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 05, 2012, 23:31:29 »
hah człowieku ja znam zakładówkę gdzie ludzie na rękę mają 1200zł i żyją!! Zarobki w zakładówkach nie są jakoś normowane przepisami, więc ile Ci dają tyle dostaniesz i nie pisz proszę, że znasz wysokość pensji i uposażeń w zakładówkach bo tego nie jesteś w stanie znać ponieważ jak sam sobie zaznaczyłeś wszystko zależy od kondycji finansowej firmy.

Offline wm71

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 28
Odp: Lotniskowa Straż Pożarna.
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 06, 2012, 09:43:45 »
Grzeczniej prosze kolego laciok!Nie znasz mnie a pouczasz i obrażasz!
Pracowałem w paru ZSP ,a w kilku innych mam znajomych i z pewnością wieksze pojecie na temat zarobków w nich niż ty!
Myśle że koledze internauta999 chodziło o ogólne rozeznanie co do zarobków w "zakładówkach" i raczej nie będzie szukał pracy tam gdzie kiepsko płacą.

Offline laciok

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 571
Odp: Lotniskowa Straż Pożarna.
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 06, 2012, 12:08:02 »
Pracowałem w paru ZSP ,a w kilku innych mam znajomych i z pewnością wieksze pojecie na temat zarobków w nich niż ty!
Myśle że koledze internauta999 chodziło o ogólne rozeznanie co do zarobków w "zakładówkach" i raczej nie będzie szukał pracy tam gdzie kiepsko płacą.

kolego w ilu to tych zakładówkach pracowałeś jeżeli oczywiście mogę zapytać? para dla mnie oznacza dwa więc adekwatnie do tego co napisałeś mniemam, że w paru oznacza dwie. (to tak na rozluźnienie) Faktycznie nie znam Cię, ale jeżeli nawet pracowałeś tam w iluś zakładówkach to pewnie na ograniczonym obszarze Powiat, Województwo. Ogólnego zarysu zarobków z kraju nie jesteś w stanie znać no sorry, ale to nie PSP, że stażysta zarabia ok + - 1600 w zależności od komendy i te zarobki tak się kształtują. Owszem ja również znam zakładówkę gdzie d-ca zmiany przynosił co miesiąc do domu 4 kawałki znam gdzie zarabiają 2, ale też jest i taka gdzie 1200 ludziom wystarcza.

Offline wm71

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 28
Odp: Lotniskowa Straż Pożarna.
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 06, 2012, 14:55:44 »
Faktycznie pracowałem (ZSR Polfa Tarchomin)  i pracuje (ZSP Orlen ) w dwóch "zakładówkach".
Punkt dla ciebie laciok ; )
Znam zarobki w :
ZSP Lotos
ZSP Police
ZSR ZT Kruszwica
ZSP Elektrowni Kozienice
ZSR Polfa Tarchomin
no i oczywiście w ZSP Orlen
Mam wiec jakiś pogląd na tą sprawe i to nie tylko w skali województwa mazowieckiego.
Zawsze pieniądze w "zakładówkach" były zróżnicowane, bo oprócz "kolejówek" nigdy ZSP nie były zjednoczone w jednej strukturze organizacyjnej.
Największym problemem zakładowych straży jest ich "macosze" traktowanie przez polskie prawo.
Brak jasnych przepisów i ochrony miejsc pracy... Musimy przechodzić takie samo szkolenie jak strażacy w PSP ale nie przysługuje nam nawet tytuł strażaka...
Jak pokazuje niedawna "batali" o utrzymanie "Floriana" zakusy na likwidacje "zakładówek" nadal mają miejsce!
« Ostatnia zmiana: Maj 06, 2012, 17:57:00 wysłana przez wm71 »

Offline internauta999

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Lotniskowa Straż Pożarna.
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 09, 2012, 09:55:04 »
Pracowałem w paru ZSP ,a w kilku innych mam znajomych i z pewnością wieksze pojecie na temat zarobków w nich niż ty!
Myśle że koledze internauta999 chodziło o ogólne rozeznanie co do zarobków w "zakładówkach" i raczej nie będzie szukał pracy tam gdzie kiepsko płacą.

kolego w ilu to tych zakładówkach pracowałeś jeżeli oczywiście mogę zapytać? para dla mnie oznacza dwa więc adekwatnie do tego co napisałeś mniemam, że w paru oznacza dwie. (to tak na rozluźnienie) Faktycznie nie znam Cię, ale jeżeli nawet pracowałeś tam w iluś zakładówkach to pewnie na ograniczonym obszarze Powiat, Województwo. Ogólnego zarysu zarobków z kraju nie jesteś w stanie znać no sorry, ale to nie PSP, że stażysta zarabia ok + - 1600 w zależności od komendy i te zarobki tak się kształtują. Owszem ja również znam zakładówkę gdzie d-ca zmiany przynosił co miesiąc do domu 4 kawałki znam gdzie zarabiają 2, ale też jest i taka gdzie 1200 ludziom wystarcza.
tak chodziło mi o ogólne rozeznanie  bardzo dziękuję za odpowiedź

Offline daro_30

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Lotniskowa Straż Pożarna.
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 14, 2016, 17:34:51 »
Witam Panowie,
mam sprawe. Wie ktoś może na jakie zarobki może liczyć ratownik LSRG na początek?

Offline darek

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 319
Odp: Lotniskowa Straż Pożarna.
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 14, 2016, 19:25:23 »
Zależy w której. Masz lotnisko Chopina z 12 mln pax i masz Bydgoszcz lub Radom. Chcesz konkretnej odpowiedzi - zapytaj konkretnie.

Offline daro_30

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Lotniskowa Straż Pożarna.
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 15, 2016, 11:47:30 »
Interesuje mnie Chopina i Balice.

Offline darek

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 319
Odp: Lotniskowa Straż Pożarna.
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 15, 2016, 23:56:19 »
http://bip.polish-airports.com/pl/menu-przedmiotowe/kariera/praca/ratownik-w-lotniskowej-strazy-pozarej
tam jest oferta. A zarobki? w Warszawie po okresie próbnym 3 tys podstawy dla człowieka z wszystkimi kursami.

Offline daro_30

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Lotniskowa Straż Pożarna.
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 16, 2016, 12:10:39 »
Dzięki za odpowiedź. A jak to jest w Krakowie orientuje się ktoś wogóle? No i przede wszystkim czy ciężko jest się dostać na lotnisko?

Offline daro_30

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Lotniskowa Straż Pożarna.
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 23, 2016, 11:44:07 »
A orientuje się ktoś jeżeli chodzi o LSP w Balicach w jakich godzinach jest tam praca, zmiany po 8, 12 czy 24 godziny? I jak tam z kasą na początek?

Offline mackol93

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 89
  • Cel: SA PSP POZNAŃ
Odp: Lotniskowa Straż Pożarna.
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 23, 2016, 17:41:51 »
Dzięki za odpowiedź. A jak to jest w Krakowie orientuje się ktoś wogóle? No i przede wszystkim czy ciężko jest się dostać na lotnisko?

Na pewno nie jest łatwo biorąc pod uwagę że takich jednostek jest mało...

Nie mogę pojąć jednego. Dlaczego Port Lotniczy w Warszawie ogłosiły w tym roku 3 nabory po 12 etatów. Nie znaleźli wykwalifikowanych osób? Dużo miejsc do obsadzenia?

Offline mish3lls

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 686
Odp: Lotniskowa Straż Pożarna.
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 23, 2016, 21:15:09 »
Dzięki za odpowiedź. A jak to jest w Krakowie orientuje się ktoś wogóle? No i przede wszystkim czy ciężko jest się dostać na lotnisko?

Na pewno nie jest łatwo biorąc pod uwagę że takich jednostek jest mało...

Nie mogę pojąć jednego. Dlaczego Port Lotniczy w Warszawie ogłosiły w tym roku 3 nabory po 12 etatów. Nie znaleźli wykwalifikowanych osób? Dużo miejsc do obsadzenia?

nie mogą znaleźć chętnych nie widzisz że za każdym razem coś zmieniają w wymaganiach pożądanych.. Do tego poszukują z warszawy i okolic ....