Autor Wątek: Pretensje I Różnice Między Osp  (Przeczytany 7901 razy)

Offline Emil

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 923
  • 511[S]11
Odp: Pretensje I Różnice Między Osp
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 11, 2006, 15:58:45 »
Kolego Straszak, ów sztandar wisi w gablocie na naszej swietlicy i od czasu kiedy zostal do nas przekazany nie byl praktycznie z niej wyciągany, gablota jest umieszczona w honorowym miejscu wiec nie widze powodu do obaw

Offline wolicki1

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 493
Odp: Pretensje I Różnice Między Osp
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 11, 2006, 22:15:32 »
No to ja po odpowiedziach widze ze u mnie jest fenomen na skale światową otóż paliła sie stodoła we wsi około godziny 5 rano tam gdzie jest jednostka KSRG do pożaru przyjechały jednocześnie dwa wozy z jednostki ksrg i żuczek z sąsiedniej wsi typowa s-1 (prawda że dziwne przyjechały prawie w tym samym czasie - na tym forum zasługiwałoby to chyba na range cudu).

Ale co było dalej -  komendant gminny tej jednostki ksrg gdy oni polewali sprawe ze zbiorników samochodowych to s-1 wyciągła pompe i rozpracowywała hydrant rozciągali linie na to komendant ów wyjechał do nich z łaciną zeby zostawili wszystko bo on i jego chłopcy sobie poradzą i dosadnie wskazał im ze z pompa to sobie mogą wode z piwnicy pompować a nie w akcjach brać udział .
Nie musze mówić jak na to zareagowali strażacy z żuczka odwdzięczyli sie łaciną zebrali weże i wrócili do siebie.  :huh:
Jak oceniacie to zachowanie i co powiedzieć teraz tym co to usłyszeli?? takie słowa "podziękowania" stworzyły sytuacje chore i rodzą wzajemną nienawiść i nie chodzi tu o pieniądze ale o takie właśnie sytuacje???

za wszelkie słowa uwag dziekuje                 pozdrawiam wolicki1 !!!! -_-

Offline Emil

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 923
  • 511[S]11
Odp: Pretensje I Różnice Między Osp
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 12, 2006, 09:38:51 »
Dla mnie takie cos jest nie normalne i nie moralne, Zarzad tej OSP z Żuczkiem powinien w tej sprawie zadzialac, w sumie to strazacy z Żuka wykazali sie przy tej akcji, gorzej z tamtymi pajacami, ale to sie na nich odbije jak przy ktorejs akcji naprawde bedą im potrzebni koledzy z Żuka i wtedy to oni bedą cierpiec.

Offline prezesbogdan

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 159
Odp: Pretensje I Różnice Między Osp
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 12, 2006, 09:54:10 »
Komendant gminny może kierować akcją do czasu przybycia JRG ale nie ma prawa odsyłać jednostkę do bazy bo nie on ją zadysponował tylko dyżyrny PSK i mogą odjechać na jego polecenie lub za jego zgodą . Wiem że każdy chce być ważny .

Offline wolicki1

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 493
Odp: Pretensje I Różnice Między Osp
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 17, 2006, 21:20:39 »
Pretensje i różnice zawsze byly i beda bo albo o pieniądze pojdzie albo jak na moim przykładzie ^ ktoś ma zbyt wygórowaną ambicje.
Tych różnic zakryje piach nie wywieje wiatr
(kurcze ale poezje walnąłem ^_^)

pozdrowionka dla tych którzy nie chcą by te różnice sie zwiększały i dla tych których chora ambicja nie przerasta!!!  -_-