Służba > Forum zawodowców

Szkolenie Za Granicą,np W Szwecji,usa Itp

(1/1)

pitus:
czy ktos wie czy jest mozliwy wyjazd za granice na jakies szkolenie,wymiane doświadczen itp?czy wogóle jest to możliwe?jak sie za to zabrac

Miros:
Wszystko zależy od was! Nawiążcie znajomość z jakąś zagraniczn ą strażą, zaproście ich do siebie, oni z pewnością zrobią to samo, organizujcie wspólne szkolenia, wymieniajcie materiały szkoleniowe i tak krok po kroku do celu. Powodzenia!

Mark1:
czy ktos wie czy jest mozliwy wyjazd za granice na jakies szkolenie,wymiane doświadczen itp?czy wogóle jest to możliwe?
Przeglądając strony pożarnicze australijskie i nowej zelandi spotkałem się z organizacją która organizuje wyjazdy i szkolenia w innych krajach.  Ale z tego co mi się przypomina Polska nie była w  niej ujęta.  

donhihotpsp:
Z tego, co wiem to na szkolenie jeżdżą wykładowcy ze szkół i myślę, że jest to dobre  nam wystarczy, że oni coś załapią i nam przekażą a my zrobimy w przyszłości z tego jak będzie trzeba użytek tak mi się wydaje. Mamy dobrą tradycję gaśniczą i chyba na wysokim poziomie szkoły pożarnicze nie gorsze niż niemieckie czy amerykańskie.  

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej