Służba > Prawo w służbie

pomoc finansowa na zakup mieszkania

(1/4) > >>

strazak35:
witam kolegów mam pytanko!!!Kupiłem mieszkanie na stażu a po 7 miesiącach zeszłem ze stażu i czy po stażu mi się należy się pomoc finansowa zakup mieszkania. Wiem że na stażu sie nie należy!!! :komp:

lang:
gdy się człowiek (stażysta) spieszy (z kupnem mieszkania) to się diabeł (komendant) cieszy (trochę zaoszczędził)

fireman99:
prawdopodobnie się nic nie należy w monie tylko taki bajer że za 4 osobową rodzinke se biorą ponad 100 tysi .

hapek:
A w MSW około 10 X mniej. Więc chyba troszke przesada pozatym w MON- ie zarabiają chyba chłopaki lepiej. pozdro

mario:
strazak35 - ja napisze wprost bo "chłopaki" trochę jadą "ogródkami" - niestety dla Ciebie perspektywa pomocy finansowej na zakup lokalu mieszkalnego "odjechała" z chwila kiedy kupiłeś sobie mieszkanie w czasie stazu.
Niestety jeżeli w chwili przejścia do służby stałej miałeś lokal mieszkalny to nie należał ci się równoważnik za brak lokalu a więc nie masz szansy na dopłatę do zakupu mieszkania.

Jedyną Twoja szansą jest to, że kupiony przez ciebie lokal mieszkalny nie spełnia przysługujących norm zaludnienia - ale w to bardzo wątpię...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej