Rozwój osobisty i zawodowy > Nasze konkursy

Konkurs fotograficzny 2009

(1/6) > >>

Rafał998:
Witam zaczęła się wiosna i już się odnotowuję zwiększenie wyjazdów do różnych zdarzeń a jak wiadomo przy zdarzeniach robimy różne foty więc taki pomysł może by zrobić ponowny konkurs foto? Co wy na to myślę że to dobry  termin tak dać ludziom  3 miesiące czasu a później pod koniec roku może znów coś, niewiem daję tylko pomysł a nie jestem tu sam więc piszcie:)
Pozdrawiam

Dzumsi:
może warto by było zrobić np. ankietę i szybko sprawdzić ile osób chce aby był zorganizowany konkurs. Ale pewnie największy problem będzie już z ewentualną nagrodą. Choć na forum działa kilku przedstawicieli różnych firm więc może coś się załatwi. Ja jestem jak najbardziej za.

mario:
bardzo dobry pomysł!
Na fali zeszłorocznych niedociągnięć organizacyjnych, nauczeni doświadczeniem, na pewno uda się "nam" przeprowadzić go w pełni profesjonalnie.
Za nami pierwsze roztopy, przed nami pożary traw, lasów, zbóż, wieżowców, stacji paliw  :rofl: .
 Na pewno uda się zrobić niezłe zdjęcia. Więc następny konkurs, mamy nadzieję, będzie się cieszył jeszcze większą popularnością i będzie wywoływał jeszcze większe emocje (oczywiście tym razem pozytywne) niż ten "pierwszy".

Co do nagrody - myślę, że nie będzie z tym większych problemów - pomimo pewnych niejasności (które na szczęście wyjaśniono) nasz sponsor z pierwszego konkursu nie zawiódł się w żaden sposób na forum i na Klubie strazak.pl więc zapewne znajdą się chętni następcy.

Ale rzeczywiście czas by myśleć o konkursie aby dograć go na 100%


W tej chwili ruszyła w Klubie "weryfikacja" (tfu, brzydkie słowo) aktywnych Klubowiczów - myślę, że jak tylko się skończy będzie można wykrystalizować kilku chętnych Klubowiczów do pilotowania konkursu...
Jak rozumiem Rafał998 się już zgłasza....

Dzumsi:
@mario68 w ostatnim konkursie na pewno były nie dociągnięcia to fakt ale było też dużo negatywnych słów głównie z powodu głównej nagrody. Każdy chciał wygrać, komu się nie udało zaczął wytykać co jest nie tak. Czemu on? Czemu nie ja? Kto? Po co? i dlaczego? Myślę że warto by było załatwić np. mniejsze nagrody a dla większego grona uczestników.

mario:
Myślę, że nie warto wracać już do zeszłorocznego konkursu. Wszystko zostało wyjaśnione zarówno na ogólnym forum jak i między zainteresowanymi osobami. Miejmy nadzieję, że podczas tegorocznej edycji nie będzie takich nieporozumień. Chociaż może i rzeczywiście masz rację - nagroda była za duża i dlatego wywołała takie emocje.

W kwestii nagród na rok bieżący decyzję podejmie Rada Klubu ale jest bardzo prawdopodobne że będzie jak piszesz - więcej nagród i "mniejsza" nagroda główna

Przy okazji (bo takiej do tej pory nie było) zapraszam na stronę KP poprzedniego zwycięzcy  :rolleyes:
http://straz.boleslawiec.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=137&Itemid=150

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej