Służba > Forum ochotników

Starman

(1/3) > >>

osposie:
Co sądzicie o wozach Star zarówno tych w wersji 184 konnej i 227. Jakie są wasz odczucia z użytkowania tego samochodu i jakie prędkości osiąga 227 konna wersja. Macie taki sprzęt na składzie?? No i jak wykorzystaliście schowki na sprzet??

strazakg:
Ja działam na takim wozie w PSP jest na podwozie 6x6. Pierwszy sezon a on połyka olej, przewody za kabina są juz przetarte a w terenie prawie taki jak "pepsi" oprócz tego, ze dużo wiekszy i ma tylko 2 metry wody. Zaleta jego jest to, że fajnie wyglada.
Mamy tez mniejszego i tu juz musze powiedziec, ze swoje zadania wykonuje znakomicie.

osposie:
My też zasuwamy na mniejszym (185) i szczerze mówiac spisuje się znakomicie, ale na ulicy, bo w terenie jest już troszkę gorzej :(  prędkość jaką rozwija to 120km/h zakręty pokonuje wyśmienicie, idealny na RT.. Nie mieliśmy z nim zadnych problemów technicznych. Wie ktoś może jaka jest różnica cenowa pomiędzy 185, a 227..

alex:
Wersja 12.227 co do prędkości to 125 km/h na liczniku no i zamyka licznik i jeszcze brakuje mu skali, trochę za miękkie podwozie jak na takie prędkości, kierowca musi się przyzwyczaić "do pływania" nadwozia. Wersja 1466 napęd 6x6 z silnikiem 227, prędkość 85 km/h trochę za słaby silnik do jazdy po drogach, jak się rozgrzeje to w miarę pracuje, w terenie radzi sobie na 5 po za tym posiada wyciągarkę o sile uciągu 6 ton cena ok. 580 tys.

strazakg:
Ja własnie tym 6x6 ostatnio duzo jezdze i te 85km/h troche zamało, naprawde mógłby szybciej. A co do terenu to juz raz tak nam sie utopił, ze bez ciagnika duzej mocy  byłby spory problem. Ale porównujac do innych w terenie to jest ok.. Problemem jeszcze jest to, ze tylko 2 metry wody posiada a taki potwór.
Pozdrawiam.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej