Służba > Forum ochotników

Straz Od Nowa

(1/6) > >>

jacek776:
czy jeśli została zawieszona działalnosć stazy prawie 10 lat temu od nowa tszeba sie rejestrować w sądzie jesli nie to co tszeba zrobic POMOCY
 

SenseY:
Z tego co wiem to niestety wszystko od nowa.
A jak można zawiesić działanie straży? Mysłałem że mozna zlikwidować co najwyżej.

 

ksiwek:
Też racja. Zawiesić można tylko zarząd  i musi to zrobić sąd.  A tak na marginesie pewnego dnia tak po prostu rozeszliście się i koniec ??  Sytuacja jest bardzo ciekawa bo co wtedy jeśli już raz byliście zarejestrowani w sądzie i nikt Was nie wykreślił.  Będą dwa stowarzyszenia o tej samej nazwie ?  Sądy już chyba nie wydają wypisów ze starego rejestru i nawet się tego nie dowiecie. Ale zapytać warto.  Zakładam, że figurowaliście w starym rejestrze sądowym i trzeba poszukać w swoich dokumentach, na pewno gdzieś są.  Jeśli nic nie da się znaleźć trzeba taktycznie zacząć od nowa.  

jacek776:
no tak dla nas młodych tesz to jest bardzo ciekawe stało sie to tak wybrany został nowy naczelnik ale niorganizował żadnych zbiurek poprostu nic sie nie działo po jakimś czasie pszyjechali z gminy i zabrali cały spszet w poniedziałek mamy jechać do gminy i sie dowiedziec dokladnie co i jak  

Piotreq88:
:o WoW spoko
jeszcze o czymś takim nie słyszałem...
Jak przyjedziecie z gminy daj znac co i jak bo to jest ciekawa i niecodzienna systuacja...
hmmm ciekawi mnie skąd wezmiecie sprzet, bo zaloze sie ze gmina przekazala wasz innym jednostkom, chyba ze im odbiorom, ale to znowu nie byloby fair - dawać i odbierać :ph34r:  

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej