Autor Wątek: Straz Od Nowa  (Przeczytany 5987 razy)

Offline jacek776

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 9
Straz Od Nowa
« dnia: Kwiecień 09, 2005, 18:38:34 »
czy jeśli została zawieszona działalnosć stazy prawie 10 lat temu od nowa tszeba sie rejestrować w sądzie jesli nie to co tszeba zrobic POMOCY
 

Offline SenseY

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 706
Straz Od Nowa
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 09, 2005, 19:07:34 »
Z tego co wiem to niestety wszystko od nowa.
A jak można zawiesić działanie straży? Mysłałem że mozna zlikwidować co najwyżej.

 

Offline ksiwek

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 273
Straz Od Nowa
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 09, 2005, 19:45:37 »
Też racja. Zawiesić można tylko zarząd  i musi to zrobić sąd.  A tak na marginesie pewnego dnia tak po prostu rozeszliście się i koniec ??  Sytuacja jest bardzo ciekawa bo co wtedy jeśli już raz byliście zarejestrowani w sądzie i nikt Was nie wykreślił.  Będą dwa stowarzyszenia o tej samej nazwie ?  Sądy już chyba nie wydają wypisów ze starego rejestru i nawet się tego nie dowiecie. Ale zapytać warto.  Zakładam, że figurowaliście w starym rejestrze sądowym i trzeba poszukać w swoich dokumentach, na pewno gdzieś są.  Jeśli nic nie da się znaleźć trzeba taktycznie zacząć od nowa.  

Offline jacek776

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 9
Straz Od Nowa
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 10, 2005, 11:58:28 »
no tak dla nas młodych tesz to jest bardzo ciekawe stało sie to tak wybrany został nowy naczelnik ale niorganizował żadnych zbiurek poprostu nic sie nie działo po jakimś czasie pszyjechali z gminy i zabrali cały spszet w poniedziałek mamy jechać do gminy i sie dowiedziec dokladnie co i jak  

Offline Piotreq88

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 532
Straz Od Nowa
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 10, 2005, 12:17:28 »
:o WoW spoko
jeszcze o czymś takim nie słyszałem...
Jak przyjedziecie z gminy daj znac co i jak bo to jest ciekawa i niecodzienna systuacja...
hmmm ciekawi mnie skąd wezmiecie sprzet, bo zaloze sie ze gmina przekazala wasz innym jednostkom, chyba ze im odbiorom, ale to znowu nie byloby fair - dawać i odbierać :ph34r:  
CHCIAŁBY NAD POZIOMY CZŁEK A TU CIĄGLE NIŻ

Offline jacek776

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 9
Straz Od Nowa
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 10, 2005, 20:16:31 »
nom jutro wam napisze wrazenia ż urzędu

Offline jacek776

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 9
Straz Od Nowa
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 13, 2005, 17:00:09 »
nasza osp jako tako istnieje tylko wystarczy zrobić zebranie i wszystko jest jak tszeba na razie muszą zostać stare włwdze dopiero puzniej tszeba wybrać nowe jednak najczarniejszy scenarusz sie nie sprawdził
 

Offline SenseY

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 706
Straz Od Nowa
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 13, 2005, 17:08:42 »
wnioskuję w atkim razie że jednostka OSP istnieje, Zarząd OSP istnieje ito nie stety wszystko co związane z waszą jednostką. Zarząd OSP jest tylko na papierze, nic nie robi, i wygląda to tak jakby jednostka po prostu nie istniała.
Porozmawiaj z władzami gminnymi, jak to jest z twoją jednostką.
 

Offline Piotreq88

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 532
Straz Od Nowa
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 13, 2005, 18:00:50 »
A jak ze sptrzętem ??   :huh:  
CHCIAŁBY NAD POZIOMY CZŁEK A TU CIĄGLE NIŻ

Offline jacek776

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 9
Straz Od Nowa
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 14, 2005, 14:11:17 »
no tak zarząd jest na papierze ale na razie musi on musi zaczac działać dopiero można wybrać nowe władze tak muwili w gmine
a spszęt zostal rzodany jednostkom w naszej gminie

Offline ksiwek

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 273
Straz Od Nowa
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 14, 2005, 14:30:28 »
To już coś. Czyli zostały dwa wyjścia:  albo spokojnie poczekać do kampanii wyborczej w styczniu 2006 roku albo zorganizować nadzwyczjne walne zebranie wyborcze.  Taki zarząd będzie mógł działać tylko kilka miesięcy tj. do zwyczajnego zebrania sprawozdawczo-wyborczego.  W międzyczasie można zmusić obecny zarząd do jakiegoś działania. Przyglądam się temu z ciekawością bo w naszej gminie są dwie "papierowe" jednostki ale w moim przypadku próby uaktywnienia nic nie dały. Po prostu w tych OSP już nie za bardzo jest z kim rozmawiać i wygląda na to, że padną śmiercią naturalną.  

Offline jacek776

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 9
Straz Od Nowa
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 15, 2005, 11:27:23 »
u nas tesz nie za bardzo było z kim gadać ale zebralo sie pare osub i ruszyliśmy to kazdy motał żeby nic nie robić bo z wynajmu remizy mają niektuży niezłe pieniadze typu zepsuło sie gniazdko kture pszykładowo niech kosztuje 10 zł a wystawiali rachunek na 2 tyś zł ponieważ wymienili pól instalaci
 

Offline SenseY

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 706
Straz Od Nowa
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 15, 2005, 13:17:28 »
Jacek stawiaj jakies przecinki czy kropki bo trudno zrozumieć co chcesz napisać.

Zapytaj się kogoś z Zarządu Gminnego ZOSP - np komendanta gminnego, lub prezesa.

Jeśli jednostka nie została zlikwidowana to postaraj się o zwołanie walnego zebrania. Na walnym zebraniu możecie wszystko np. Zmienić zarząd, zmienić statut. Jeśli to ci się uda to daj znać na forum.  

Offline jacek776

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 9
Straz Od Nowa
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 16, 2005, 16:19:32 »
sory że nie stawiam kropek ani pszecinków ale jesli siadam na net to jestem podcięty szkoda mi na kompa czasu

Offline SenseY

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 706
Straz Od Nowa
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 16, 2005, 17:28:55 »

I ty chcesz budować straż. :(  

Offline jacek776

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 9
Straz Od Nowa
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 16, 2005, 17:53:13 »
to że jestem młody i zkączyłem średnią szkołe musiałem to oblac nie pszeszkadza moim zdaniem nijak w budowaniu straży
 

Offline Piotreq88

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 532
Straz Od Nowa
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 17, 2005, 11:57:26 »
hehehe spox  :D
Ale dalej zadaje to samo pytanie...... skąd weźmiecie sprzęt skoro został przekazany innym jednostkom??? :ph34r:  
CHCIAŁBY NAD POZIOMY CZŁEK A TU CIĄGLE NIŻ

Offline SenseY

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 706
Straz Od Nowa
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 17, 2005, 14:04:39 »
Jeżeli siadasz do kompa podcięty, skoro prowadzisz rozmowę z nami na tym w takim stanie to z kim ty chcesz budować tą straż, ze strażakami czy z tobie podobnymi, skoro jesteś gotów w takim stanie stanąć na czele to już Ci odpowiadam. Nic niegdzie nie załatwisz niczego. Może i lepiej bo nie chciałbym żeby ktoś mnie taki kiedyś miał ratować.
Alkohol właśnie przeszkadza w budowaniu straży. Takie jest moje zdanie. Takie sobie już łapiecie opinie i ja będą c na miejscu burmistrza czy komendanta gminnego też bym sobie was odpuścił.
Ps. patrząc nie tylko na twoją interpunkcję ale i ortografię to ja nie wiem jak ty tą szkołę średnią skończyłeś. Sorry, ale tutaj już dałeś się poznać i to dość szybko, domyślam się że to właśnie przez to zabrano wam sprzęt.
 

Offline Piotreq88

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 532
Straz Od Nowa
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 17, 2005, 15:44:17 »
SenseY !!! Ja Cie czasami nie rozumie...
Owszem alkohol przeszkadza i to bardzo w budowaniu straży...., ale stary on skończył szkołe to chyba może to w jakiś sposób oblać.....
Moim skromnym zdaniem wypicie paru kieliszków raz np. na 2 tygodnie to nie jest alkoholizm  :ph34r:

P.S. W tym poście nie chciałem nikogo urazić ani nic podobnego do tego....



Pozdrawiam !!!  ;)  
CHCIAŁBY NAD POZIOMY CZŁEK A TU CIĄGLE NIŻ

Offline SenseY

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 706
Straz Od Nowa
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 17, 2005, 17:53:39 »
Może, oczywiście to wolny kraj.
Ale jak postuje tutaj to mógłby to robić po trzeźwemu.  

Offline Piotreq88

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 532
Straz Od Nowa
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 17, 2005, 20:24:48 »
A to jak po pijaku pisał to się z Tobą Sensey zgadzam.... ;)  
CHCIAŁBY NAD POZIOMY CZŁEK A TU CIĄGLE NIŻ

Offline dat

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 111
    • http://www.protest.strazak.com
Straz Od Nowa
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 17, 2005, 21:07:12 »
co to znaczy "jestem podciety gdy siadam na net"  
ciekawe sformulowanei jednak nie łapię o co w nim chodzi :)

To Wy jestescie ta jednostka co to duzo pieniedzy z wynajmu remizy zgarnia solectwo co tydzien? Chyba czytalem cos takiego na forum ZOSPRP. Jesli takie sa tylko Wasze cele zeby te pieniadze odebrac solectwu to moze lepiej zalozcie jakies stowarzyszenie miłosnikow wsi a nie straz. Ale obym sie mylil Panowie a wtedy do dzieła :D pozdrawiam
Zagłosuj w sondażu na temat zmian naszej ustawy emerytalnej w cywilnym serwisie:  www.nasz-parlament.pl/sondaz?id=1

dat | NIE ZMIENIA SIĘ ZASAD W TRAKCIE GRY !! | www.protest.strazak.com

Offline dat

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 111
    • http://www.protest.strazak.com
Straz Od Nowa
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 17, 2005, 21:09:45 »
heh nie sorki ale doczytałem drugiej strony z alkoholowym watkiem :) he he he
Zagłosuj w sondażu na temat zmian naszej ustawy emerytalnej w cywilnym serwisie:  www.nasz-parlament.pl/sondaz?id=1

dat | NIE ZMIENIA SIĘ ZASAD W TRAKCIE GRY !! | www.protest.strazak.com

Offline jacek776

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 9
Straz Od Nowa
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 18, 2005, 14:13:05 »
nie wiem z kim mam doczynienia może ze starszymi ludzmi ale jak byliście młodzi i zkączyliście szkołe to pewnie tesz długo świetowaliscie jesli nie to pszepraszam ja swuj sukces musiałem opić a że mi brakowalo czasu to siadałem jaki siadałem nie buj sie pijanistwa sam nie toleruje a do żadnych władz sie nie chce pchać po prostu ruszylem innych do działania żeby oni coś z tym zrobili jesli ktoś sie czuje urażony to pszepraszam
pozdrawiam

Offline osposie

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 516
    • http://www.7stref.pl
Straz Od Nowa
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 18, 2005, 16:07:36 »
Przepraszam, może będę bezczelny- ale jaką szkołę skończyłeś i co miałeś z polskiego?? :huh:

POZDRAWIAM!!

Offline SenseY

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 706
Straz Od Nowa
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 18, 2005, 16:15:01 »
On skończył szkołę średnią.

Ja akurat nie opijałem ukończenia szkoły średniej, ty możesz opijać -
NIKT CI NIE ZABRANIA.
Jak skończysz opijać i będziesz trzeźwy to możemy pogadać o waszym problemie jednostki normalnie, ale póki co to trochę narazie poczekaj.

Poruszaasz innych do działania, to dobrze (mam nadzieję że robisz to w trzeźwości). Jednak Ty też działaj, nie polegaj tylko na kimś.

Offline Piotreq88

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 532
Straz Od Nowa
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 18, 2005, 18:55:57 »
Cytuj
Poruszaasz innych do działania, to dobrze (mam nadzieję że robisz to w trzeźwości). Jednak Ty też działaj, nie polegaj tylko na kimś.
Umiesz liczyć... licz na siebie  ;)

Pozdrawiam !!!  
CHCIAŁBY NAD POZIOMY CZŁEK A TU CIĄGLE NIŻ