Autor Wątek: Teraz WARSZAWA - PROTEST - 27.03.2009  (Przeczytany 55285 razy)

01hehe

  • Gość
Odp: Teraz WARSZAWA - PROTEST - 27.03.2009
« Odpowiedź #75 dnia: Luty 24, 2009, 17:46:47 »
Nie wiem czy czytaliście wypowiedzi szefa Solidarności

http://www.tvn24.pl/12692,1581748,0,1,solidarnosc-chce-likwidacji-krus-i-mundurowek,wiadomosc.html

"...W rozmowie z "Polską" Janusz Śniadek zapowiedział, że związkowcy będą domagać się zniesienia KRUS i emerytur mundurowych."


temat jest wałkowany w : http://www.strazak.pl/forum/index.php/topic,11853.0.html
Wiec po co dręczyć go  tutaj ,ale  swoja droga w gdańsku i krakwie flag  solidarności było widać bardzo dożo , wiec śniadek chyba już zmienił swoje zdanie ... ^_^

Offline stępień

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 398
  • Myśl a może zostaniesz myśliwym !
Odp: Teraz WARSZAWA - PROTEST - 27.03.2009
« Odpowiedź #76 dnia: Luty 24, 2009, 18:01:40 »
Witam,
Cytuj
"...W rozmowie z "Polską" Janusz Śniadek zapowiedział, że związkowcy będą domagać się zniesienia KRUS i emerytur mundurowych."
Rozumiem, że chodzi mu o jednolity system emerytalny równy dla wszystkich !!! a czy ten pan jest w stanie porównać uciążliwość pracy mundurowych i cywili (zarobki porównywalne, wolne w soboty niedziele i święta no i nocki przespane).
Pozdr.
Art. 30a.
Dzień 4 maja jest Dniem Strażaka. !!!

Aby tylko do końca wytrzymać !! Wytrzymałem i jestem na emce !!!

Offline dat

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 111
    • http://www.protest.strazak.com
Odp: Teraz WARSZAWA - PROTEST - 27.03.2009
« Odpowiedź #77 dnia: Luty 24, 2009, 18:18:14 »
Na stronie forum policyjnym przeczytalem ze ich związki trzeba przekonywać do protestu marcowego. Osobiście uważam, że zorganizowanie manifestacji w marcu w Wawie to nasz obowiązek, nie mogą o nas zapomnieć i w ciszy gabinecików tworzyć jakieś ustawowe bajkopisarstwo. Mam pytanie czy ktoś z  Was wie co nasze Związki na marcowy protest? Są za? Myślą o tym?

Zagłosuj w sondażu na temat zmian naszej ustawy emerytalnej w cywilnym serwisie:  www.nasz-parlament.pl/sondaz?id=1

dat | NIE ZMIENIA SIĘ ZASAD W TRAKCIE GRY !! | www.protest.strazak.com

Offline sam_go

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.029
Odp: Teraz WARSZAWA - PROTEST - 27.03.2009
« Odpowiedź #78 dnia: Luty 24, 2009, 19:42:59 »
Cytuj
temat jest wałkowany w : http://www.strazak.pl/forum/index.php/topic,11853.0.html
Wiec po co dręczyć go  tutaj ,ale  swoja droga w gdańsku i krakwie flag  solidarności było widać bardzo dożo , wiec śniadek chyba już zmienił swoje zdanie ... ^_^
Śniadek strażakiem nie jest i może dobrze, za to "S" w straży istnieje i co zauważyłeś bliżej jej do strażaków niż do Śniadka - taka demokracja.

Offline nowy123

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Teraz WARSZAWA - PROTEST - 27.03.2009
« Odpowiedź #79 dnia: Luty 24, 2009, 19:48:00 »
pomysł z  "" wycieczką do stolicy "" i pokazaniem się jest bardzo  dobry.
 może by tak przed rozpoczęciem akcji:
 1 - powiadomić tv , prasę , radio  ( dzień wczesniej )  --->>> dogadać się z odpowiednimi pismakami  z   gazety XXXX  czy YYYYY  i opisać problem dokładnie- nie każda gazeta jest uzależniona od  władzy politycznej - można to dobrze wykorzystać. mało kto wie z cywilów o co się wlaczy- a to jest wielki błąd.

 2 - pogonić nasze ZZ  do  akcji, której celem było by zorganizowanie transpotru dla ludzi /  zrobienie transparentów / zakup  rac itp itd /  zakup trąbek itp /  martwi mnie to, że ZZ  nic nie mówia  o planowanej akcji, że przed wcześniejszą akcją  ZZ nie powiadomiły ludzi, że coś takiego  ma mieć miejsce ( tam gdzie pracuje nic o tym się nie mówilo ).  nie może być tak, że ludzie  nic nie wiedzą o planowanej  akcj - trzeba powiadomić wszystkich !!!!  przerwać milczenie ZZ i krzyczeć , nawoływać do akcji  !!!!!!!!  (  ZZ   - listy piszą, debatują   a  i tak g..... z tego jest jak narazie )

 3 - może by przygotować ulotki / broszury  i rozsyłać po KW , KM , KP -  pewnie wszędzie jest fax , dzwonić po kolegach ze szkoły, szkoleń itp - namawiać , powiadamiać o akcji.

4 -  przygotować ulotki dla cywilów w stolicy w kraju - niech ludzie  wiedzą o co chodzi i czego się  broni  (  na  coś chyba idą  nasze zł które ZZ nam pobierają  - skoro ta kasa jest na wycieczki , bale i lokale ... )

 - można tylko pozazdrościć  górniką ich "" wycieczek do stolicy ''

 - pewnie jest jeszcze kilka sposobów na "" podniesienie poziomu "" ww akcji.

Offline sam_go

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.029
Odp: Teraz WARSZAWA - PROTEST - 27.03.2009
« Odpowiedź #80 dnia: Luty 24, 2009, 19:57:05 »
Facet skończ p...lić, bo znowu nie wiesz o czym piszesz.
Pewnie jako niezrzeszony sympatyk chcesz, aby ktoś Ci zorganizował wycieczkę. i może jeszcze obiad zafundował. Byłeś chociaż w Krakowie, czy w Gdańsku? Tak się składa, że pomysłodawcą pikiety było IFP, zaś sprawy prawne i techniczne organizowały ZZ służb (m.in. opłacały transport dla wszystkich, w tym niezrzeszonych uczestników pikiet). Namaluj se małą kredeczką mały transparencik i hajda na Warszawkę

Offline Ajax

  • Pokój to tylko brak wojny.
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.310
  • Cały świat gra komedię!
    • http://
Odp: Teraz WARSZAWA - PROTEST - 27.03.2009
« Odpowiedź #81 dnia: Luty 24, 2009, 19:57:17 »
Ot co!
Cytuj
za to "S" w straży istnieje i co zauważyłeś bliżej jej do strażaków niż do Śniadka - taka demokracja.
Zależy jakich, których tzw. strażaków?
Strona rządowa w końcu - nieco daje, a "S", chyba pierwszy raz w cywilizowanej Europie w imię "sprawiedliwości społecznej" niektórym (tylko) gr. <Odbiera>  :poklon: Taka demokracja!  :gwiazdki:
Dziękuję bardzo.  :krzyk:
Pozdr.
Ps. Również PROTESTUJĘ  :karabin:

Odp. jn. Ok. Związki - Razem  :'( :-\  Faktycznie RO to nawet dogłębnie wyjaśnił! Protest jw. trwa... :kwit:
Jestem ZA, a nawet PRZECIW.  ^_^  :wub: ^_^
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2009, 20:15:51 wysłana przez Ajax »
Nie jeden brak wiedzy nadrabia wazeliną.

Offline sam_go

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.029
Odp: Teraz WARSZAWA - PROTEST - 27.03.2009
« Odpowiedź #82 dnia: Luty 24, 2009, 20:00:22 »
Nie "S" kolego, masz złe info. Za to RO miał jako jedyny odwagę napisać i wyjaśnić co i jak, może stąd wrażenie, ze to oczywiście "S".

Inna strawa, czy to dobrze, czy źle, ale to nie ten temat.
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2009, 20:04:59 wysłana przez sam_go »

Offline nowy123

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Teraz WARSZAWA - PROTEST - 27.03.2009
« Odpowiedź #83 dnia: Luty 24, 2009, 20:24:07 »
PANIE SAM -go
- jestem w ZZ  "S"
- nie, nie byłem w G, K - ale chce jechać do WW.
- nie chce obiadu za cudze.
- tam gdzie pracuje nic się nie mówilo o pierwszej akcji i nic się nie mówi o kolejnej akcji  - a skoro ma nas być tam dużooo to powinno się sprawę nagłośnić jak najszybciej
- wycieczka do WW - specjalnie napisałem w """""

Offline MAXIM

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 38
Odp: Teraz WARSZAWA - PROTEST - 27.03.2009
« Odpowiedź #84 dnia: Luty 24, 2009, 21:13:33 »
Na stronie forum policyjnym przeczytalem ze ich związki trzeba przekonywać do protestu marcowego.

nasz e związki sa słabiutkie.myslę, że jednak trzon stanowią policjanci którzy czytaja forum (jak ja)  i biora czynny udział w zyciu policjantów swoich jednostek..kazdy kto czyta internet i czuje co się dzieje mobilizuje swoich kolegów w jednostkach...jesli związki sie wyprą tego protestu to 27 marca będzie manifestacja policjantów bez związków ;)...to zdaje sie związki potrzebuja nas a nie my ich.tak to chyba wygląda. 

dlatego myslę że chłopaki związkowe nie przepuszcza takiej okazji do lansowania sie po plecach policjantów zrzeszonych i niezrzeszonych i dadza zielone światło na marzec..jest co prawda pare osób które mieszają w terminie manify ale to raczej tylko popiskiwanie szczeniaczka...
jesli związki nie zgłosza manifestacji to zrobi to ktos inny np. wasze związki ;). zauważcie że tak naprawde  policjantów była tylko! jedna trzecia manifestacji...bez Was i innych służb bedzie niemrawo...czyli w kupie siła.
ja jade do warszawy za swoje. na związki nawet sie nie ogladam.flage tez se sam zrobie a kominiarkę noszę w kieszeni zawsze ;) tak jak gotowośc do wyrazenia swojego zdania.

Fugazi

  • Gość
Odp: Teraz WARSZAWA - PROTEST - 27.03.2009
« Odpowiedź #85 dnia: Luty 24, 2009, 23:45:47 »
Pracuję w Policji, Byłem w Gdańsku w dniu 19.02.2009r. Nagrałem Filmy:

http://www.youtube.com/watch?v=0hjij_nkui0

http://www.youtube.com/watch?v=9ZaCUOmvpgU

http://www.youtube.com/watch?v=HLJUgzxH6WU

Jestem pod wrażeniem wsparcia z Waszej strony. Zapraszam do Warszawy i pozdrawiam.

Offline observator

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Teraz WARSZAWA - PROTEST - 27.03.2009
« Odpowiedź #86 dnia: Luty 25, 2009, 00:49:28 »
Byłem w Gdańslu - bedę w Warszawie. Spójrzcie również na  Akcję KSP NSZZ  = NSZZP na stronie http://www.skpnszz.org/news.php?readmore=307. Ci którzy nie byli - niech żałują - tak dobrze być razem - w końcu. Żeby uwierzyć  trzeba to przeżyć. Reszta zostaje milczeniem. Pozdrawiam wszystkich pikietujących z Gdańska i Krakowa. Warszawa czeka!!!!!!!!!!!.

Offline dat

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 111
    • http://www.protest.strazak.com
Odp: Teraz WARSZAWA - PROTEST - 27.03.2009
« Odpowiedź #87 dnia: Luty 25, 2009, 11:43:25 »
hej
mam możliwość przygotowania i wydrukowania na marcowy proteścik z 10.000 ulotek A6
szukam pomysłów na ich treść /bardziej hasłowo niż opisowo/ jeśli ktoś ma pomysły proszę na priva

zapraszam też do galerii fotek naszego ulubieńca GS'a
http://www.protest.strazak.com/pl/m/v/grzesio-schetyna,13.html
Zagłosuj w sondażu na temat zmian naszej ustawy emerytalnej w cywilnym serwisie:  www.nasz-parlament.pl/sondaz?id=1

dat | NIE ZMIENIA SIĘ ZASAD W TRAKCIE GRY !! | www.protest.strazak.com

Offline BRAVEHEART

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.355
  • hot hot hot...
Odp: Teraz WARSZAWA - PROTEST - 27.03.2009
« Odpowiedź #88 dnia: Luty 25, 2009, 12:55:13 »
dziś słyszałem w radio, że nie będzie pieniędzy na nowe mundury dla policji... ciekawe kiedy zabraknie kasy na sprzęt dla straży (głupie pytanie bo i tak już brakuje) i innych służb ... oby nie było tak, że na przykład ratownicy medyczni będą robić bandaże ze starych prześcieradeł.... Porażka

Offline bj0rn

  • policjant
  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Teraz WARSZAWA - PROTEST - 27.03.2009
« Odpowiedź #89 dnia: Luty 25, 2009, 13:39:07 »
Witam Was Dzielni Strażacy, dużo piszemy na IFP o proteście i mamy Wszyscy nadzieję, że będziecie z nami tak jak w GD i Krk. Byłem w GD i byłem zachwycony Waszą obecnością w tak ogromnej liczbie. Mam cichą nadzieję, że nie zawiedziemy się wzajemnie w wyjeździe do W-wy. W NAS SIŁA I MOC. Pozdrawiam wszystkich ciężko walczących o dobro.
Jak partia mówi, że zabierze to zabierze
Jak partia mówi, że da to mówi

strazak1982

  • Gość
Odp: Teraz WARSZAWA - PROTEST - 27.03.2009
« Odpowiedź #90 dnia: Luty 25, 2009, 14:27:54 »
 :milcz:
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 19, 2015, 15:49:40 wysłana przez strazak1982 »

Offline ZawodowyPolewacz

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 70
Odp: Teraz WARSZAWA - PROTEST - 27.03.2009
« Odpowiedź #91 dnia: Luty 25, 2009, 14:43:46 »
Cytuj
zamiast parady na Dz. Strażaka(gdzie chciał czy nie musimy robić tło dla milościwie nam panujacych) pójdźmy z kumplami na browarek za swoje.
A ja tam panie raz jeden byłem, wbili mnie w wyjściowy, i postawili w szeregu. Na żadne ichnie popijawy nie chadzam. Niech se same siedzą.  :wacko:
Jak mówisz, z kolegami wolę browarka strzelić, niż stać po jedno "darmowe", i tackę z pieczystym w kolejce do koryta. Amen.

Offline snikers

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Teraz WARSZAWA - PROTEST - 27.03.2009
« Odpowiedź #92 dnia: Luty 25, 2009, 21:36:27 »
Koledzy jestem policjantem byłem w Gdansku i będę w Warszawie dzieki za to iż wielu z was tez było W JEDNOSCI SIŁA nie ma MY ONI wszyscy razem jesteśmy mundurowi i jedziemy na jednym wózku a wiec wszyscy na WARSZAWĘ

Offline ZawodowyPolewacz

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 70
Odp: Teraz WARSZAWA - PROTEST - 27.03.2009
« Odpowiedź #93 dnia: Luty 25, 2009, 22:04:13 »
Cytuj
dzieki za to iż wielu z was tez było W JEDNOSCI SIŁA nie ma MY ONI wszyscy razem
To jest właśnie to coś, czego nikt z tych pajaców z ministerstwa nie przewidział.
Musze ochłonąć bo mi się "nieśmiertelny" załącza.  :mellow:

Gośc

  • Gość
Odp: Teraz WARSZAWA - PROTEST - 27.03.2009
« Odpowiedź #94 dnia: Luty 25, 2009, 23:19:19 »
Jednak trzeba jechać do Wawy:

http://www.nszzp.pl/?page=Structure&id=19&nid=925

jaka szybka reakcja

http://wiadomosci.onet.pl/1923689,11,item.html

ręce opadają, głosujcie dalej na Tuska & PO.

subiekt

  • Gość
Odp: Teraz WARSZAWA - PROTEST - 27.03.2009
« Odpowiedź #95 dnia: Luty 25, 2009, 23:25:12 »
na ifp powiedziałem:

Nie może być : my, Wy, Oni. Jesteśmy MY, funkcjonariusze służb mundurowych MSWiA.

oraz

Należy uznać, termin manifestacji za obowiązujący.
27 marca 2009 r. Warszawa
Do Was wszystkich należy przekonanie przewodniczących Zarządów wszystkich szczebli, aby czynnie włączyli się w przygotowanie tej, jakże słusznej manifestacji.
Pamiętajcie. W jednosci siła !!!!!

Offline Geddeon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.427
Odp: Teraz WARSZAWA - PROTEST - 27.03.2009
« Odpowiedź #96 dnia: Luty 25, 2009, 23:41:01 »
Ja mam tylko nadzieję że nikogo nie będzie trzeba przekonywać do wyjazdu.... Większość juz chyba dojrzała do sytuacji i nie będę się sie juz wykręcali jakimiś wymyślonymi trudnościami...

Offline dat

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 111
    • http://www.protest.strazak.com
Odp: Teraz WARSZAWA - PROTEST - 27.03.2009
« Odpowiedź #97 dnia: Luty 26, 2009, 08:23:02 »
kolejne śpiewki naszego reforMATOŁKA

teraz chce zrezygnować z wieku 55 lat ale 25 lat służby zostawić i nadal objąc reformą wszystkich przyjetych od 1999 roku - ja nadal uważam, że NIE ZMIENIA SIĘ ZASAD W TRAKCIE GRY jak to powiedział gen. Rapacki

http://wyborcza.pl/1,75248,6319874,Schetyna_odpuszcza_emerytury_mundurowe.html?as=1&ias=4&startsz=x

Zagłosuj w sondażu na temat zmian naszej ustawy emerytalnej w cywilnym serwisie:  www.nasz-parlament.pl/sondaz?id=1

dat | NIE ZMIENIA SIĘ ZASAD W TRAKCIE GRY !! | www.protest.strazak.com

Offline marian0011

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Teraz WARSZAWA - PROTEST - 27.03.2009
« Odpowiedź #98 dnia: Luty 27, 2009, 09:58:07 »
Czołem bracia strażacy przed chwilą padł na IFP pomysł że może to Wasze związki by zorganizowały protest w Warszawie bo coś nie możemy się doczekać na decyzję naszego miłościwie nam panującego prezesa Dudy. Czy Wasze związki mają jają i dały by radę zorganizować Warszawę 27. 03. 2009 r. ????[/ :cooo:color]

Offline MAXIM

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 38
Odp: Teraz WARSZAWA - PROTEST - 27.03.2009
« Odpowiedź #99 dnia: Luty 27, 2009, 10:02:46 »

jesli związki nie zgłosza manifestacji to zrobi to ktos inny np. wasze związki ;).

ten pomysł nie padł na IFP ale jest normalną koleją rzeczy rozwazaną
 przy nędznej postawie związku policyjnego...

NIEWAZNE KTO ZGŁOSI...WAŻNE ŻEBYSMY TAM BYLI..

osmielę się nawet twierdzić, ze brak poparcia zz policji jest dla naszego prtestu KORZYSTNE...uświadomi ludziom, że zawiązki są do dupy a ponadto będzie oznaczało dla władzy, ze nie ma co znimi gadać bo nie sa reprezentatywne oraz uświadomi co niektórym, ze JEST TO RUCH ODDOLNY I WKURZENIE SIĘGA ZENITU...
« Ostatnia zmiana: Luty 27, 2009, 10:20:14 wysłana przez MAXIM »