Autor Wątek: Szkolenia Z Ratownictwa Medycznego  (Przeczytany 1414 razy)

Offline bulon

  • Elitarny spamer :)
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.521
  • www.heartsaver.pl
    • Kursy pierwszej pomocy
Szkolenia Z Ratownictwa Medycznego
« dnia: Kwiecień 02, 2005, 12:00:36 »
Z moich obserwacji strazakow z OSP zauwazylem, ku mojej wielkiej radosci, ze wiekszosc z was ma olbrzmi glod wiedzy w temacie pierwszej pomocy.
Aktualnie nie jestesm w stanie okreslic co i jak bede robic w wakacje ale z pewnoscia mam wielka ochote pojezdzc po waszcych OSP i zrobic wam szkolenia i cwiczenia.

jezeli twoja OSP ma potrzebe zorganizowania cwiczen, kursu, badz jakis zajec przypominajacych to jest pare miesiecy na to by sie dogadac, poki co bez ustalania scislych terminow ale wstepnego zaklepania takiej opcji.

Zajecia takie beda prowadzic ja i oraz jeszcze jeden instruktor a przy naprawde wymagajacych grupach bede staral sie jeszcze kogos dokoptowac.
Jestesmy instrutkorami HSR i jezeli bedzie taka potrzeba bedziemy mogli wystawic rowniez nasze swiadectwa. Dodatkowo posiadamy certyfikitay KSRG o ukonczeniu kurs pierwszej pomocy.
system szkolenia HSR i KSRG jeest bardzo zblizony. nie powinno byc problemow natury rozbieznosci zdan.

warunki:
zwrot kosztow przejazdow
wyzywienie
podloga do spania
papierowe podziekowanie jesli sie spodoba :)
oraz inne w zaleznosci od zakresu materialu.

mam nadzieje ze znajdzie moja propozycja zaintersowanie wsrod was, juz w tej chwili wstepnie dogaduje sie z siskiem z naszego forum.
pozdrawiam
bulon
Prywatnie zdanie wyrażam pisząc kolorem czarnym.

Moderuje przy pomocy koloru navy.
Każdy moderator ma swój kolor.

Offline osposie

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 516
    • http://www.7stref.pl
Szkolenia Z Ratownictwa Medycznego
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 02, 2005, 13:33:24 »
Bulon jak wyglądał by taki kurs ile by potrwał no i skąd jesteś, żebym mógł przeliczyć koszta ;)  :lol:  Odpowiedz jeszcze dziś do 15.30, bo wtedy idę na zbiórkę do straży i przedstawiłbym Twoją propozycje naczelnikowi :D
POZDRAWIAM!!

Offline bulon

  • Elitarny spamer :)
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.521
  • www.heartsaver.pl
    • Kursy pierwszej pomocy
Szkolenia Z Ratownictwa Medycznego
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 02, 2005, 14:04:15 »
wszytko zalezy od was.
to co wy chcecie my postaramy sie przygotowac. jesli chcecie cwiczenia bo macie juz kurs zrobiony to bneda cwiczenia. jesli chcecie nauczyc sie dokladniej obslugiwac zestaw R1 no problem. fantomek- tu juz wchodza nasze koszta wiec o tym trzeba pogadac. kurs od podstaw- spoko

powiedzmy ze max ile chcemy u was zawitac do 2-3 dni i jechac dalej.
jestem z wawy i moj kolega tez ale dodatkowych instruktorow bede szukal blizej.
sek w tym ze to niewazne skad jestem :D bo moze sie okazac ze jakas OSP niedaleko was tez bedzie chciala. i wtedy wychodzi taniej. pewnie bedzie tez tak ze bedzie to w tygodniu chyba ze fuksiarsko trafi sie wam wekend.

 
Prywatnie zdanie wyrażam pisząc kolorem czarnym.

Moderuje przy pomocy koloru navy.
Każdy moderator ma swój kolor.