Autor Wątek: Odp: Wasz pierwszy wyjazd  (Przeczytany 2038 razy)

Offline strazak90

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 105
Odp: Wasz pierwszy wyjazd
« dnia: Luty 01, 2009, 16:15:54 »
Co sie chłopaka czepiacie!! niech sobie pisze jak chce i niech robi te byki,on tak pisze co poradzicie!! :wacko: tu jesteście tacy mądrzy a ciekawe jak Wy pisaliście ,no chyba ze z Was Koledzy wielcy inteligenci są,to nie mam więcej zastrzeżeń :rofl:
pozdrawiam ^_^
Słuchaj, nie pajacuj. Nigdy nie miałem problemów z ortografią, sumiennie nad tym pracowałem i mam teraz tego efekty - błędów nie robię, a gdy nie jestem czegoś pewien, zaglądam do słownika zanim napiszę. Patrząc tak na posty wiadomego kolegi, inteligencja ma chyba jednak coś wspólnego z umiejętnością poprawnego pisania. Co się czepiam? Szlag mnie trafia jak czytam teksty z takimi błędami.

a Ty słuchaj Kolego nie pajacuje...nie powiedziałem ze miałes problemy z ortografią :angry: tylko chodzi mi o to ze chłopak moze i nie jest wielkim polonistą,błędy sie każdemu zdarzają nawet tym najlepszym..niech sobie pisze z błędami,jego sprawa,,jak masz cos przeczytać to ważne zebys wiedział co tam pisze,zebys to zrozumiał a nie czepiasz sie kogoś za błedy..niech pisze sobie jak chce.moze chłopak nie jest tak inteligenty jak Ty,a kazdy na tym forum moze sie wypowiadać Kolego  :wacko: :straz:


Moderator: Wiadomości kierowane tylko do jednego użytkownika należy wysyłać jako PW. Jesteśmy na forum, na którym obowiązuje regulamin - pisząc tu zobowiązujesz się go przestrzegać. Post kasuję./ Sylwek
« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2009, 16:20:12 wysłana przez Sylwek »