Pożarnictwo > Profilaktyka, prewencja

zamontowanie domowego czujnika CO

<< < (6/7) > >>

Witold:
W mojej jakoś jest sygnalizowane. Jakiś dźwięk - nie pamiętam dokładnie, ale na pewno jest.
Zalecają wymieniać baterie przy zmianie czasu, czyli 2 razy w roku. Ja mam 3xAA Duracel i nie wymieniam tak często. Może raz na rok. I jeszcze mi nie sygnalizowało słabej baterii.

robn:
Bateria jest tak wytrzymała jak solidna jest firma, która ją wyprodukowała - u mnie wystarczają na mi minimum rok - baterie znanej firmy (reklama z królikami). Jak poziom spadnie poniżej ustalonego progu - czujnik sygnalizuje to dźwiękiem - bardzo głośnym piskiem (jak ma ekran to jeszcze pisze na nim LO). Na instrukcji wszystko pisze.

darek:
Mam ten model od ponad roku, cały czas te same baterie, raz w tygodniu test. Wskazania jak do tej pory - 0. Lokalizacja - łazienka, w pobliżu pieca CO. Piec gazowy (gaz ziemny).
Jak się zużyje - mam zamiar nabyć produkt tej samej firmy.

hannak:
polecam każdemu kto ma w domu piec CO, wczoraj czujka czadu uratowała moje życie i mojej rodziny. Ulatniał nam się z pieca tlenek węgla, czujka zadziałała , przyjechało pogotowie gazowe i jak się okazało mamay nieszczelny zawór. Sami panowie mówili że dzięki przezorności żyjemy.... tak że zachęcam wszystkich użytkowników pieców gazowych do zainwestowania w czujkę bo wole nie myśleć jak by było gdyby u mnie jej nie było.

Lola1357:
W poprzednim roku w wyniku zaczadzenia zginęło około 90 osób więc myślę, że warto zainwestować te parę groszy i uniknąć potencjalnego niebezpieczeństwa.










_______________________________
osłonki do wędlin

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej