Autor Wątek: Nasze legitymacje  (Przeczytany 39056 razy)

Offline grzela

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 6.184
  • I smile like an angel, a heart like the devil.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2009, 17:04:27 wysłana przez grzela »

Offline pożarnik92

  • asp.sztab.w stanie spoczynku
  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 171
  • Bądz zawsze sobą.
Odp: Nasze legitymacje
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 20, 2009, 17:05:36 »
Może dla niektórych tarcza z tacho  to samo co legitymacja służbowa ale cóż mądry biskup powiedział coś w tym stylu " taka Rzeczypospolita jakie jej młodzieży chowanie". Czytanie ze zrozumieniem to trudna sztuka.
"W służbach mundurowych zwyczaj salutowania wywodzi się z tego, że co jakiś czas trzeba sprawdzić, czy ma się jeszcze własną głowę."
"Mało salutowałem i teraz wiem że  w odpowiednim czasie nie miałem głowy"

Offline sam_go

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.029
Odp: Nasze legitymacje
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 20, 2009, 18:10:34 »
Każdy powrót z akcji jest jazdą alarmową bez względu na czyjeś widzimisie. A to co my robimy podczas powrotu to druga sprawa. W karcie wyraźnie wpisujecie  kilometry alarmowo, czyli w obydwie strony. No ale " co kraj to obyczaj".
Przepraszam, ale co wspólnego ma to z tematem legitymacji służbowych??

straz98

  • Gość

Offline OwcA

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Nasze legitymacje
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 19, 2009, 17:52:45 »
Ej no żeby nie było że KRYZYS a przeze mnie  :straz: będziemy wydawać pieniądze na " pier...."  :wacko:

Ja tam się ciesze. Przynajmniej nie będę się musiał wstydzić.

Offline kamaras

  • starszy ogniomistrz
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 938
  • kamaras
Odp: Nasze legitymacje
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 20, 2009, 12:16:33 »

Offline oliwier

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.349
Odp: Nasze legitymacje
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 20, 2009, 12:49:08 »
Kamaras słyszałeś wczoraj co policjanci mówili o swoich legitymacjach.
Na zdjęciach każdy wygląda jak przestępca bo głupie są przepisy w sprawie ustawienia głowy przy robieniu zdjęcia.
PRAWDZIWY STRAŻAK NIE UŻYWA APARATU.
PRAWDZIWY STRAŻAK PO AKCJI IDZIE SIĘ WYRZYGAĆ :)

Offline Prometeusz

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 34
Odp: Nasze legitymacje
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 20, 2009, 14:13:57 »
Wydaje mi się że nic specjalnego te nowe legitymacje i książeczki zdrowia, chyba robione szybko na kolanie  :fiuu:

Offline emmil

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 169
Odp: Nasze legitymacje
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 20, 2009, 16:22:38 »
no nareszcie do tego jeszcze fajne skorzane etui i blacha   dobry pomysl

Offline emmil

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 169
Odp: Nasze legitymacje
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 09, 2009, 09:00:15 »
i jak tam przeszly te nowe legitymacje kiedy beda?

Offline firemanek

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 69
Odp: Nasze legitymacje
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 09, 2009, 21:16:26 »
przygasiłem temat identyfikatorów to zaś rozgorzał o legitymacjach.

Offline kamaras

  • starszy ogniomistrz
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 938
  • kamaras
Odp: Nasze legitymacje
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 01, 2010, 23:01:52 »
rok minął i cisza  :straz:

Offline Mroovka

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 902
Odp: Nasze legitymacje
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 02, 2010, 19:26:46 »
Stadiony, autostrady trzeba budować i jeszcze dworce, a ten tu z legitymacjami wyjeżdża...  ^_^



p.s. oczywiście żartuję kol. @kamaras

Kryzys podobno jest i dlatego nie mamy nowych legitymacji jeszcze.
Si vis pacem, para bellum

Offline Strażak_Wojskowy

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Nasze legitymacje
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 26, 2010, 21:49:51 »
Witam Koledzy
Tak narzekacie na te legitymacje i narzekacie a ja mam pytanie (moze to nie najlepsze miejsce najwyzej zostane przeniesiony)Skoro wszyscydo okola trabia ze jestem funkcjonariuszem itd itp to czy mi sie zadna legitymacja nie nalezy skoro mam nosic kwit ktory uprawnia do kierowania ruchem podczas akcji to jezeli ktos zarzada dokumentu potwierdzajacego prawdziwosc danych na w.w kwitku co mam mu pokazac mam nosic ze soba dowod prawojazdy itd ? watpie zeby to byl dobry pomys przelozeni mowia ze nie ma takiej opcji zaczelismy sami kombinowac znalezlismy producenta ktory nam zrobi leg.ale nikt nie chce na nich sie "podbic" jak rowniez zarejestrowac bo mowia ze bylo by to bezprawne wiec tak sie zastanawiam czy nie ma na to zadnegoo przepisu czy ja rzeczywiscie jestem tym strazakiem czy stolarzem tylko w innym wdzianku zatrudnionym w tej samej "firmie"(mile widziane konkrety)Pozdrawiam

Offline kamaras

  • starszy ogniomistrz
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 938
  • kamaras
Odp: Nasze legitymacje
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 27, 2010, 14:33:29 »
Sorry kolego, przeczytałem Twoją wypowiedź kilka razy i... nie wiem, o co Ci chodzi...
Twój post jest całkowicie niezrozumiały.  :zamknij:

Offline Strażak_Wojskowy

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Nasze legitymacje
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 27, 2010, 18:58:44 »
Juz tlumacze chodzi o to kolego ze jako pracownik wojska zatrudniony w WSP nie dostane zadnej legitymacji itp takiej np jak maja w PSP Policji itd .Doszło do tego ze znalezlismy sposob na to jak zalatwic papier ale chcielizsmy zebyy byl legalny wiec zwrocilismy sie do przelozonego a on dalej po to zeby jednostka kazdej leg nadala nr sluzbowy i przyjela na ewidencje po czym okazalo sie ze jest to nie mozliwe chociaz kilka dni wczesniej nie bylo problemu To tak w telegraficznym skrocie

Offline kamaras

  • starszy ogniomistrz
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 938
  • kamaras
Odp: Nasze legitymacje
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 27, 2010, 23:01:52 »
Teraz już rozumiem co masz na myśli. Tylko nie rozumiem po jaką cholerę Ci jakaś legitymacja, skoro posiadasz książeczkę wojskową  :huh:

Offline Mroovka

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 902
Odp: Nasze legitymacje
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 27, 2010, 23:12:26 »
Ale z tego, co pisze @Strażak_Wojskowy wnioskuję, że jest on cywilnym pracownikiem WSP, więc książeczki wojskowej ze sobą raczej nie nosi. Może się mylę.
Si vis pacem, para bellum

Offline Strażak_Wojskowy

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Nasze legitymacje
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 01, 2010, 09:05:00 »
Ale z tego, co pisze @Strażak_Wojskowy wnioskuję, że jest on cywilnym pracownikiem WSP, więc książeczki wojskowej ze sobą raczej nie nosi. Może się mylę.

Dokładnie tak kolego nie jestem zołnierzem wiec ksiazeczki wojskowej czy jak to mowia legitymacji zolnierza zawodowego nie posiadam

Offline Liberty

  • advocatus diaboli
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 263
  • dubito ergo cogito
Odp: Nasze legitymacje
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 02, 2010, 13:50:03 »
kolego Strażaku Wojskowy, jeżeli jesteś pracownikiem cywilnym WSP to niestety nie jesteś ani funkcjonariuszem, ani żołnierzem. Zadania z zakresy ochrony przeciwpożarowej wykonujesz na podstawie umowy o pracę i zakresu obowiązków. Brak mianowania = brak legitymacji. Natomiast kierować ruchem na drodze publicznej możesz w momencie gdy Twój przełożony ma podpisane porozumienie z miejscowym komendantem PSP i zostaniecie wezwani przez PSK/MSK... zresztą sam wiesz jak wygląda Wasza procedura wyjazdu po za jednostkę macierzystą.
Pozdrawiam
"Demokracja to ustrój, w którym dwóch meneli spod budki z piwem przegłosowuje profesora uniwersytetu"

Offline grzela

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 6.184
  • I smile like an angel, a heart like the devil.
Odp: Nasze legitymacje
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 30, 2011, 11:11:24 »
Nasza formacja od prawie 3 lat nie może uporać się ze wzorami nowych legitymacji w porównaniu do innych służb.

Cytuj
Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych z dnia 6 grudnia 2011 r. w sprawie legitymacji służbowych funkcjonariuszy Biura Ochrony Rządu

http://bip.msw.gov.pl/portal/bip/221/20334/DzU_2011_nr_265_poz_1576.html

Cytuj
Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 17 listopada 2011 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie legitymacji służbowych policjantów

http://bip.msw.gov.pl/portal/bip/221/20271/DzU_2011_nr_261_poz_1565.html

Cytuj
Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 2 listopada 2011 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie legitymacji służbowej funkcjonariusza Służby Więziennej

http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU20112511510

Cytuj
Rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów z dnia 23 sierpnia 2011 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie wzoru legitymacji służbowej i innych dokumentów funkcjonariuszy Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego

http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU20111811081

Cytuj
Rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów z dnia 20 stycznia 2011 r. w sprawie legitymacji służbowej funkcjonariuszy Centralnego Biura Antykorupcyjnego

http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU20110240129

Cytuj
Rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów z dnia 16 listopada 2010 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie wzoru legitymacji służbowej i innych dokumentów funkcjonariuszy Agencji Wywiadu

http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU20102211449
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2011, 11:25:29 wysłana przez grzela »

Offline kamaras

  • starszy ogniomistrz
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 938
  • kamaras
Odp: Nasze legitymacje
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 30, 2011, 16:19:38 »
A po co nam "ministerialne" plastiki jak niedługo pójdziemy pod samorządy :D

Taki żart.... też jestem ciekaw kiedy to się zmieni u nas...

Offline treworo

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 43
Odp: Nasze legitymacje
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 30, 2011, 18:56:37 »
zapomnijcie  grosza nam nie chca dac ......... :'(

Offline Liberty

  • advocatus diaboli
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 263
  • dubito ergo cogito
Odp: Nasze legitymacje
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 31, 2011, 13:28:07 »
Ja już widziałem "kolegów" z KG, którzy legitymowali się nowymi "plastikami", więc nie wiem o co chodzi? Żałowałem wtedy, że nie zapytałem się czy to obowiązujący dokument służbowy czy tylko happening jakiś.
"Demokracja to ustrój, w którym dwóch meneli spod budki z piwem przegłosowuje profesora uniwersytetu"

Offline firepl

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 317
  • w stanie spocz.
Odp: Nasze legitymacje
« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 31, 2011, 18:12:47 »
kamaras  - jesteś bliżej niż ci się wydaje , myślisz ze żartujesz a to całkiem blisko jest.

Do czego wam te legitymacje??? blachy itd dziewczynie będziesz pokazywał?? zawalcz o godne warunki pracy a nie o pierdoły...