Służba > Forum zawodowców

Związek Oficerów I Aspirantów

(1/3) > >>

osa116:
Czy ktoś wie czy według statusu związku oficerów, aspirantów i pracowników ośmiogodzinnych może zapisać się podoficer czy strażak?

Ajax:
Może jestem mocno do tyłu  <_< , ale pierwsze słyszę o takim "związku". Będę wdzięczny za bliższe dane  ;)  

Geddeon:
No właśnie o to samo miałęm zapytać..
 

gambit:
Zastanawialiście się po co komu tworzyć nowe związki. Nie wystarczy jeden ale prężny, który zadba o swoich członków a nie tylko o interesy wybranych.
Myślę, że tworzenie nowych związków nie poprawi bytu strażaków a jedynie wywoła zamieszanie. Jeżeli natomiast jakaś grupa strażaków poprzez założenie związku ma na myśli stworzenie konkurencji do obecnie wszech panującego ZZ "Solidarność", to proponuje jej wejść w te struktury i przejąć nad nimi kontrolę. Warunkiem jest jedność, cel i jasno deklarowana służebność wobec strażaków. Na początek proponuję zająć się sprawą tzw. "normy zaludnienia 7- 10 m2". Dlaczego w PSP norma jest na poziomie 7 m2 a w innych służbach 10 m2.
 

osa116:
W mojej komendzie Działa taki związek śą w nim sani ośmiogodzinni.
Pytałem o ich status bo strasznie się u nas panoszą (są w kieszeni komendanta) ikiedy idziemy walczyć o jakieś podwyżki zawsze są na nie, nagrody też chcą wyższe niż ludzie z podziału (przecież na nich ciąży taka odpowiedzialność, no i zawsz mogą rozciąć sobie palca kartką papieru)
Może jast ktoś kto zna ich status??

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej