Służba > Prawo w służbie

wyjazdy 16 lat

<< < (12/12)

sheldon:

--- Cytat: salfk w Grudzień 22, 2008, 12:35:28 ---Szkoła:
    * Publiczne Gimnazjum (Kamień Krajeński)
          o Klasa C (2008-2011)
    * Akademia Prawdziwych Twardzieli & Ludzi Ze Stali. (Nibylandia)
          o Kierunek Akademia Prawdziwych Twardzieli & Ludzi Ze Stali. (Nibylandia) dzienn 2-letnie

To mówi chyba samo za siebie. Tylko z nim jest jedna mała różnica. To na 99% była osoba postronna (czyt. "gapie"), bo chyba nie ma w żadnej straży, aż tak wielkiego kretyna, żeby zabrał na akcję 13 latka.

P.S.
Zobaczcie zdjęcia na których jest przypięty pinezką. Mówią same za całość.

--- Koniec cytatu ---
Akurat to zdjęcie było autorstwa Gazety Pomorskiej (nadruk www.pomorska.pl na fotce), ale nie zmienia to faktu, że to to skończony idiota :|

dh Kuba:
dobra tu nie ma mówić nawet bo zachowanie takie że aż brak słów. Według mnie ten cały temat też powinien być zamknięty bo do akcji jeżdżą tylko osoby pełnoletnie z przeszkoleniem i tu nie ma co dyskutować. A jak ja się doczekałem to inni też się doczekają

marcin44:

--- Cytat: Rafał998 w Grudzień 22, 2008, 12:54:56 ---Witam w moim powiecie też niektóre jednostki zabierały nieletnich na akcje, i tak im się to spodobało że zaczęli podpalać oczywiście ich złapano a teraz naczelnik tej jednostki będzie sądzony już prokurator mu przedstawił zarzuty że dopuszczał nieletnich nieprzeszkolonych do działań ratowniczo-gaśniczych, i napewno mu się to nieuśmiecha.
I na dzień dzisiejszy jest rygor co mi się to bardzo podoba nikt nie pojedzie kto ma mniej niż 18 lat i przeszkolenie (czyli aktualne badania, kurs BHP,kurs szeregowca OSP) dopiero wtedy można jechać, mało tego każdy dowódca z PSP wie że jak zobaczy kogoś pod wpływem alkoholu to jest zmuszony dzwonić po Policję i Panowie żarty się skończyły :)
Ja się bardzo z tego ciesze bo tyle lat się mówiło i nikt nic z tego sobie nie robił ale zawsze tak jest dopóki nic sie nie stanie.
Pozdrawiam

--- Koniec cytatu ---

I bardzo dobrze Panie Rafał998! Samowolką i braku dyscypliny w OSP mówimy stanowcze NIE!!!
Pozdrawiam również ochotnik

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej