Służba > Forum ochotników

Praca Z Mdp.

(1/2) > >>

sebol309:
Szanowni Druchowie.


 Wiem ,że wsród was jest wielu którzy mają spore doświadczenie w pracy z MDP.
 W niedługim czasie zostanę opiekunem 10-cio osobowej drużyny i chętnie dowiem się o metodach pracy,pozycjach książkowych i waszych doświadczen w kontaktach z młodzieżą.Chociaż ta drużyna istnieje już jakieś 2 dwa lata to wśród chłopców nie widać wielkiego zaangażowania.Swoim działaniem chciałbym sprawić,że staną się takimi samymi zapaleńcami jak ja.Brak mi jednak trochę pomysłów i dlatego zwracam się o pomoc na forum.Z góry dziękuje za wszelką chęć pomocy. :)  

osposie:
W 13 części ABC Strażaka Ochotnika jest naprawde ciekawie opisane. Wiadomości tam zawarte są pisane językiem bardzo zrozumiałym dla młodzieży, a materiał nie wykracza po za granice wiedzy MDP. Więc pozycję tę bardzo polecam!!
POZDRAWIAN!!

sebol309:
Dzięki za podjęcie tematu.  :) Chętnie zapoznam się z tą pozycją.

Szamil:
Gdzie mozna zdobyc wszystkie czesci ABC Strazaka?

http://free.ngo.pl/mdp/niezbednik/szkolenie/ - a przy okazji polecam ta strone.

ZG ZOSP RP przygotowuje jakis program dotyczacy MDP, ale to sa dopiero wytyczne - teraz nalezaloby przygotowac do tego jeszcze cale mnostwo praktycznych manuali, ktore mozna sobie wydrukowac i realizowac.

sebol309:


 Podobno organizowane są szkolenia dla opiekunów MDP ale w mojej jednostce nikt dotąd nie brał udziału w takim szkoleniu,podobno udział w nim uwarunkowany jest wiekiem.Czy coś na ten temat wiadomo? <_<  

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej