Autor Wątek: "Analiza czynników szkodliwych..."- potrzebne materiały do pracy  (Przeczytany 4012 razy)

Offline osp.kz.2

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 15
Pilnie potrzebna nam pomoc w napisaniu pracy na zaliczenie, temat ''Analiza czynników szkodliwych, uciążliwych i niebezpiecznych w środowisku pracy strażaka"  Jeśli ktoś wie gdzie można w sieci znaleźć materiały na taki temat albo z jakiego innego źródła mozna skorzystać bedziemy bardzo wdzięczni, to nie ma być wielka praca, temat ma być opracowany na ok 5 stron a4, jesli ktos wie gdzie możemy coś znalźć prosimy o info z góry wielkie dzieki :huh:
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2008, 00:56:04 wysłana przez bulon »

Offline szeregowy

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 145
    • OSP Olszanica
Odp: prośba
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 30, 2008, 00:50:27 »
http://www.ciop.pl/12529 na szybko to znalazłem w  :google: jak bede miał czas to poszukam więcej.
"By inni mogli żyć.."

Offline zeusss

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 866
  • Bogatemu to i byk się ocieli
Odp: "Analiza czynników szkodliwych..."- potrzebne materiały do pracy
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 30, 2008, 01:31:45 »
to ja dorzuce jeszcze to http://www.ciop.pl/10908.html

Offline zero-11

  • Search & Rescue
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.525
  • 84810
Odp: "Analiza czynników szkodliwych..."- potrzebne materiały do pracy
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 30, 2008, 09:47:04 »
Możesz dokonać podziału na czynniki oddziaływające na twoje zdrowie fizyczne (jak właśnie temp., zadymienie, praca na wysokości, gazy toksyczne) i psychiczne (stres).

IT'S NOT SOMETHING YOU DO. IT'S SOMETHING YOU ARE!

Offline osp.kz.2

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: "Analiza czynników szkodliwych..."- potrzebne materiały do pracy
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 30, 2008, 23:45:45 »
dzieki wielkie za zainteresowanie i odpowiedź -_- i jak jeszcze bedzie ktoś cos miał to dalej jestem wdzieczny. pozdrawiam

Offline Sajmonowski

  • World Citizen. Son of Man. A Moving form of dust.
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 679
  • Strażaku - ratuj się sam!
    • Grupa Szybkiego Reagowania
Odp: "Analiza czynników szkodliwych..."- potrzebne materiały do pracy
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 17, 2008, 10:57:59 »
a co, robisz analizę ryzyka zawodowego ? :) ten temat jest wałkowany od dawna, bo o ile da się mniej więcej zdefiniować zagrożenia (wyliczyć wszelkie możliwości) to:
- po pierwsze primo: będą się one różniły w różnych miejscach kraju (specyfika obszaru chronionego przez jednostkę),
- po drugie primo: szacowanie ilościowe jest wróżeniem z fusów,
- po trzecie primo-ultimo: z tematem walczy armia behapowców i jak na razie słyszę tylko gadanie  :cooo:

do czego potrzebne ci te materiały? tzn jak dokładne mają być, może to lepsze pytanie, bo do czego, to już wiem. Daj znać, pomyślę jak mogę ci pomóc.
Pozdro.
Sajmonowski
Zawsze ćwicz tak, jakby od tego zależało Twoje życie. Bo zależy!

www.cfbt.pl