Wiadomo coś czy interpretacja ws liczenia czasu szkoleń z Ministerstwa wyszła w ogóle z KG? U nas dalej nie wiedzą jak to liczyć, dzwonią do KW... i tam też nie wiedzą... 
Może właśnie n coś więcej wiecie? Czyli to co było na stronie Floriana kiedyś to interpretacja ministerstwa?
Z tym liczeniem to jest kaskaderka. Już nawet nie chodzi tu o ilość, ale co komenda inaczej liczy