Służba > Forum zawodowców

Nadgodziny - i wszystko z tym związane.

<< < (474/475) > >>

SIUSIEK:

--- Cytat: mlasppsp w Marzec 27, 2024, 14:44:44 ---Pytanie panowie stołówkowe, jeżeli chodzi o wypłatę nadgodzin, jeżeli pieniądze fizycznie znajdują się na koncie komendy a oni zwlekają zazwyczaj do ostatniego dnia z wypłatą... Jest na to jakiś paragraf? :wacko:

--- Koniec cytatu ---
Podaj namiary na siebie a ja w Twoim imieniu napiszę do Twojego szefa pismo w sprawie niewypłacenia pieniędzy za nadgodziny.

mpolskie:

--- Cytat: mlasppsp w Marzec 27, 2024, 14:44:44 ---Pytanie panowie stołówkowe, jeżeli chodzi o wypłatę nadgodzin, jeżeli pieniądze fizycznie znajdują się na koncie komendy a oni zwlekają zazwyczaj do ostatniego dnia z wypłatą... Jest na to jakiś paragraf? :wacko:

--- Koniec cytatu ---
Pytanie stołówkowe, więc ja nie wyśmiewam tylko pomogę:
Rekompensaty za przedłużony czas służby: wypłata do 3 miesięcy po końcu okresu rozliczeniowego;
Nagroda roczna: do 31 marca;
„Mundurówka”: do 31 maja.
Dopiero przekroczenie którychś z tych terminów daje prawo do dochodzenia swoich roszczeń.

@SIUSIEK
To zanim napiszecie pismo ja mogę się założyć jaka będzie odpowiedź: „Zgodnie z art. 97c ust. 2 Ustawy o Panstwowej Straży Pożarnej należną rekompensatę pieniężną wypłaca się do końca kwartału następującego po okresie rozliczeniowym, lecz nie później niż w dniu zwolnienia ze służby.Wyplata rekompensat pieniężnych nastąpi w ustawowym terminie.”  :rofl:

SIUSIEK:

--- Cytuj ---Jest na to jakiś paragraf?
--- Koniec cytatu ---
Ja się odniosłem tylko do tego bo gość nie wie co pisze.

j.o.blush:

--- Cytuj ---Jest na to jakiś paragraf?
--- Koniec cytatu ---
no oczywiście że jest, musi być - § 4180

lampard:
Popatrzcie jaki ten gość ma avatar, mi to wręcz wszystko mówi.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej