Służba > Forum zawodowców

Nadgodziny - i wszystko z tym związane.

<< < (453/475) > >>

brzydki09:
Ludzie - zacznijcie się martwić, jak nie będzie. Za każdym razem, jak zbliża się czas wypłaty wynagrodzenia za nadgodziny to są pełne portki. Nie wiem jak Wam, ale mnie się jeszcze nie zdarzyło nie zobaczyć pieniędzy do końca okresu. Nie moja i nie Wasza w tym głowa, żeby wystarczyło. Róbmy swoje.

michal32:

--- Cytat: brzydki09 w Wrzesień 19, 2023, 21:02:34 ---Ludzie - zacznijcie się martwić, jak nie będzie. Za każdym razem, jak zbliża się czas wypłaty wynagrodzenia za nadgodziny to są pełne portki. Nie wiem jak Wam, ale mnie się jeszcze nie zdarzyło nie zobaczyć pieniędzy do końca okresu. Nie moja i nie Wasza w tym głowa, żeby wystarczyło. Róbmy swoje.

--- Koniec cytatu ---
U mnie regularnie brakuje we wrześniu na nadgodziny, więc co kraj to obyczaj.

Zgadzam sie z @pawel1993 .... najlepiej powiedzieć "macie coś zrobić, jak nie to się widocznie nie nadajecie" i pogrozić palcem.... brak rozwiązań systemowych. Na końcu propaganda sukcesu bo jak to kiedyś słyszałem "w mediach ma huczeć" o kasie dla OSP/MDP, nowych dodatkach funkcyjnych czy nagrodzie specjalnej :wall:

rafjulka:
Myśle ze pieniądze na nadgodziny się znajądą, a jak nie to bedziemy to zgłaszać Panu Kmendatowi który jak zapowiedział bedzie wyciągał konsekwencje służbowe :straz:

Strazakstrazak123:

--- Cytat: bartas 2 w Wrzesień 19, 2023, 20:26:06 ---Osobiście nadzoruje temat… większość komend jest już gotowych. Liczę, że wszyscy dostaną swoje pieniądze w czas i bez kłopotów. Jeśli jednak gdzieś ktoś zawali to będę wyciągał konsekwencje służbowe. Pozdrawiam

--- Koniec cytatu ---

No to bardzo ciekawe bo w mojej komendzie w małopolsce mamy powiedziane że nie ma pieniędzy i mamy wybierać w trybie pilnym godziny z poprzedniego okresu w ilości od 48h do 72h. Tak jest prawie w każdym okresie. :gwiazdki:

kiligoznales:

--- Cytat: Strazakstrazak123 w Wrzesień 20, 2023, 00:35:58 ---
--- Cytat: bartas 2 w Wrzesień 19, 2023, 20:26:06 ---Osobiście nadzoruje temat… większość komend jest już gotowych. Liczę, że wszyscy dostaną swoje pieniądze w czas i bez kłopotów. Jeśli jednak gdzieś ktoś zawali to będę wyciągał konsekwencje służbowe. Pozdrawiam

--- Koniec cytatu ---

No to bardzo ciekawe bo w mojej komendzie w małopolsce mamy powiedziane że nie ma pieniędzy i mamy wybierać w trybie pilnym godziny z poprzedniego okresu w ilości od 48h do 72h. Tak jest prawie w każdym okresie. :gwiazdki:

--- Koniec cytatu ---

Niestety u mnie w komendzie pewnej w Małopolsce też już wybieramy.teraz wybierzemy z tamtego okresu w tym nam się skumulują w następnym okresie wybierzemy z tego i się skumulują na następny i tak w koło

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej