Autor Wątek: ,,Władza jednego Człowieka i jego przydupasów,,cd...  (Przeczytany 13504 razy)

Offline dejzej

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: ,,Władza jednego Człowieka i jego przydupasów,,cd...
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 11, 2008, 22:46:25 »
A co Ty taki mądry jesteś żeby wytykać błędy i wydaje mi się ze brajlem posługują się ludzie nie widomi a tu się pisze na klawiaturze.. Najgorszy jest ten który chce być po dwóch stronach... A może ludzie byście się tak w końcu przedstawili czego się boicie?? Skoro jesteście pewni tego wszystkiego jak naprawdę było to dlaczego się ukrywacie? I tak kiedyś to wyjdzie na jaw. I w ogolę jakie wy stanowiska zajmujecie w tej straży?? A może to wam się nie chciało pracować i dlatego najlepiej było złożyć jakieś donosy?? Ale cóż tchórz zawsze pozostanie tchórzem. I może osąd zostawilibyście dla odpowiednich władz??

Offline sam_go

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.029
Odp: ,,Władza jednego Człowieka i jego przydupasów,,cd...
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 11, 2008, 23:01:27 »
Panowie. Nie znam Was, nie wiem, jakie uczucia Was tak silnie związały, ale darujcie tego typu pisaninę na ogólnym forum. Do tego rodzaju "czułości" służy PW. Z tego bełkotu nikt nic nie rozumie i pewnie nie zrozumie. A widząc, że jesteście nowi na forum, pewnie po wyjaśnieniu się sprawy nie będzie nam dane więcej czytać Waszych cennych wypowiedzi, dam Wam radę: po pierwsze, jeśli chcesz, aby ktoś się przedstawił, zrób to pierwszy; po drugie, jeśli ktoś grzecznie proponuje użycie słownika ortograficznego, to nie złośliwie, a w dobroci serca i warto skorzystać.

Kurcze, chyba nastrój Świąt mnie dopadł :rolleyes:
« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2008, 07:28:30 wysłana przez sam_go »

Offline zbyszko

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: ,,Władza jednego Człowieka i jego przydupasów,,cd...
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 11, 2008, 23:45:52 »
Skoro to taki idiota waszym zdaniem  to dlaczego go awansowali na tak wysoki stołek gdzie był zastępca komendanta, dowódca jednostki ? przedstawiając go do awansu. Dejzej twoje błędy wynikają z braku umiejętności pisania. 

Offline Geddeon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.427
Odp: ,,Władza jednego Człowieka i jego przydupasów,,cd...
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 11, 2008, 23:55:16 »
Dziś się chyba całe Lipno zarejestruje na forum..... szkoda że jedni po kilka razy a inni na jeden raz :(

Cytuj
Skoro to taki idiota waszym zdaniem  to dlaczego go awansowali na tak wysoki stołek gdzie był zastępca komendanta, dowódca jednostki ? przedstawiając go do awansu. Dejzej twoje błędy wynikają z braku umiejętności pisania.

No nie wiem jak by można odpowiedzieć....  :huh: Dlatego że nie umiał pisać ???

*sorry- ale zadałeś miażdżące pytanie

Offline Ogn.Fox

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 913
  • Emeryt
Odp: ,,Władza jednego Człowieka i jego przydupasów,,cd...
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 12, 2008, 09:04:44 »
A co Ty taki mądry jesteś żeby wytykać błędy i wydaje mi się ze brajlem posługują się ludzie nie widomi a tu się pisze na klawiaturze.. Najgorszy jest ten który chce być po dwóch stronach... A może ludzie byście się tak w końcu przedstawili czego się boicie?? Skoro jesteście pewni tego wszystkiego jak naprawdę było to dlaczego się ukrywacie? I tak kiedyś to wyjdzie na jaw. I w ogolę jakie wy stanowiska zajmujecie w tej straży?? A może to wam się nie chciało pracować i dlatego najlepiej było złożyć jakieś donosy?? Ale cóż tchórz zawsze pozostanie tchórzem. I może osąd zostawilibyście dla odpowiednich władz??

Zawsze jest sie czego bać , ale sprawa ujrzała światło dzienne (a ciemno jest jeszcze w wielu folwarkach) i maszyna ruszyła , więc pozostaje tylko trzymanie się razem i wsparcie się na wzajem bo w pojedynkę to przegrana sprawa .Zakładając ze 01  stosował u was takie przegięcie powinien za to odpowiedzieć .Człowiek który to zaczął ma porostu  jaja ,wiele z nas by sie bało ruszyć ten szajs chroniąc własny tyłek , wiec gratuluje ..

"Kto zadaje pytania nie może uniknąć odpowiedzi."

Offline madmax29

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.469
Odp: ,,Władza jednego Człowieka i jego przydupasów,,cd...
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 12, 2008, 17:56:22 »
dejzel przedstawić się? po co. Osoby które są dłużej na forum i chciały by się dowiedzieć kim jestem, bez problemu z moich postów mogłyby wywnioskować skąd jestem, do jakiej OSP należę, w  jakiej JRG służę, a nawet na jakiej zmianie jestem, mój staż służby, wykształcenie,  kiedy brałem ślub, jaka szkołę skończyłem i setkę innych pierdoł. Nie wydaje mi się żebym napisał coś czego nie mógłbym powtórzyć prosto w oczy komukolwiek
Cytuj
Najgorszy jest ten który chce być po dwóch stronach.
to ja jestem najgorszy z najgorszych bo nie mam zamiaru być po niczyjej ze stron, tylko chce poznać prawdę, jak najbardziej obiektywną.
Cytuj
brajlem posługują się ludzie nie widomi a tu się pisze na klawiaturze
i tym razem polecam słownik,  polecam hasło " metafora" albo żeby było łatwiej szukać to proszę http://pl.wikipedia.org/wiki/Metafora ,brajlem bo za cholerę przeciętny człowiek nie mógł tego pojąc co żeś napisał :szalony:

Offline dejzej

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: ,,Władza jednego Człowieka i jego przydupasów,,cd...
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 17, 2008, 16:59:51 »
 A co na to związki zawodowe w tym Lipnie, pod przewodnictwem wspaniałego kapitana

Offline obserwatorxxx

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: ,,Władza jednego Człowieka i jego przydupasów,,cd...
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 17, 2008, 20:46:12 »
dejzel (specjalnie mała litera)-Analfabetyzm - brak umiejętności pisania i czytania oraz wykonywania czterech podstawowych działań matematycznych u osób dorosłych, tj. wg kryteriów UNESCO - powyżej 15. roku życia. Osoby nie posiadające takiej umiejętności nazywane są analfabetami.

To jest stwierdzone naukowo!

Offline Graphic

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: ,,Władza jednego Człowieka i jego przydupasów,,cd...
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 17, 2008, 21:00:00 »
Widzem że wątek utknął w martwym punkcie niestety tak się dzieje zawsze niestety. wszyscy czepiają się związków ale co oni by zrobili bez związków pewnie dalej jak to był za czasów feudalizmu robili by dla swojego PANA za parę nowych koszul i spodnie. Przepraszam jeśli kogoś obraziłem ale  śmieszą mnie wypowiedzi ludi którzy nigdy nie należeli do ZZ a wypowiadają się jak by byli ich Przewodniczącymi( nie obrażając przewodniczących bo sam nim jestem) może po prostu żal im poświęcić ten jeden procent swojej zacnej wypłaty żeby się zapisać, albo żona zabiera wam cała pensje :szalony:

Offline Roger

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: ,,Władza jednego Człowieka i jego przydupasów,,cd...
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 17, 2008, 21:24:24 »
"dejzej" więcej się nie kompromituj... Przewodniczący związków zawodowych w Lipnie z tego co mi wiadomo to 100 razy mądrzejszy gość od Ciebie i pewnie do Twojego poziomu nigdy się nie zniży. Jest kapitanem pewnie bo zasłużył na ten stopień a Ty dejzej jesteś zwykłym aspirancikiem już w stanie spoczynku, opisywanym w gazetach, który był wysłany na szkołę za wieprzowinę... Brak słów: KOMUNA   

Offline Graphic

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: ,,Władza jednego Człowieka i jego przydupasów,,cd...
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 17, 2008, 21:39:29 »
Proszem mi tu nie obrażać Aspirancików !  :zle:

Offline Geddeon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.427
Odp: ,,Władza jednego Człowieka i jego przydupasów,,cd...
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 17, 2008, 22:45:37 »
Cytuj
który był wysłany na szkołę za wieprzowinę...
U nas się mówi że: " nauczył świnię po schodach chodzić"  ^_^ (taki żarcik dla rozluźnenia)

Offline dejzej

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: ,,Władza jednego Człowieka i jego przydupasów,,cd...
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 18, 2008, 09:18:45 »
skoro taki mądry to na pewno czeka go wielka karyjera na razie walczy sam ze sobą i swoimi słabościami

Offline Roger

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: ,,Władza jednego Człowieka i jego przydupasów,,cd...
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 19, 2008, 19:06:11 »
Karyjera może nie ,ale kariera pewnie tak. Pewnie takiej kariery jak "dejzej" miał to żaden strażak PSP go nie przeskoczy, jedynie Pazura w filmie: "Kariera Nikodema Dyzmy"
W ciągu 3 lat awansować z kierowcy na z-ce Dowódcy JRG to trzeba mieć trochę umiejętności wiadomo w czym. Wesołych Świąt życzę wszystkim strażakom i tym normalnym z Lipna.

Offline Ogn.Fox

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 913
  • Emeryt
Odp: ,,Władza jednego Człowieka i jego przydupasów,,cd...
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 29, 2009, 20:20:09 »
Jak strażacy zostali parobkami


Rąbali drzewo, wozili żonę i dzieci komendanta, a w przerwach - gasili pożary. Tak jeszcze niedawno wyglądała praca strażaków z Powiatowej Straży Pożarnej w Lipnie, zmuszanych przez szefa do usługiwania jemu i jego rodzinie. Kiedy strażacy wreszcie się zbuntowali i skierowali sprawę do sądu, ich szef zaczął się na nich mścić. Obecnie komendant jest już na emeryturze, ale proces wciąż trwa.

żródło tych jaj

Zastanawiam się ile strażak musi jeszcze być poniżany ...

"Kto zadaje pytania nie może uniknąć odpowiedzi."