Pożarnictwo > Sprzęt

Baza adresów

(1/9) > >>

Meku:
Witam
Przypuszczam  że większość z NAS spędza wiele godzin przeszukując zasoby sieci w poszukiwaniu określonego sprzętu, czy to przygotowując specyfikację przetargową. 
Myślę że stworzenie bazy adresowej sklepów i przedstawicieli handlowych firm jak i pośredników w handlu sprzętem strażackim  byłoby dużym ułatwieniem w  odpowiedzi na pytania za ile  :huh: czy u kogo  :huh: to kupię.
Zamieszczajcie tu namiary na polskie firmy handlujące sprzętem pożarniczym.

Na początek kilka:
KADIMEX - http://www.kadimex.pl/       cennik !  :mail:
Armatura wodno-pianowa; liny; ochrona osobista; oświetlenie i sygnalizatory; pompy; wentylatory; agregaty prądotwórcze; radiostacje; aparaty pow. AUER;  poduszki pneumatyczne; medyczne; drabiny; pilarki  oraz sorbenty i środki pianotwórcze  wszystko to w sklepie w Wrocławiu.
SPRZĘT-POŻ  - http://www.sprzet-poz.pl/  większość z cenami    :kusm:
agregaty i motopompy HONDA i SUBARU, wentylatory, węże i armatura,sorbenty i środki pianotwórcze, oświetlenie, ochrona osobista, aparaty powietrzne MSA, łączność HIT i MOTOROLA, gaśnice, oraz sprzęt medyczny i do prac na wysokości, 
PROCOM  -  http://procom.waw.pl/procom/component/option,com_virtuemart/Itemid,92/    cennika  brak  :ksmut:
przedstawiciel  firmy:  LUKAS - hydraulika siłowa,  Vetter - pneumatyka,  COMP TRADE - sprężarki,  B&S - silniki Briggs & Stration,  TECUMSEH -silniki.
szkolenie  i servis.
DELTASERVICE  - http://www.deltaservice.com.pl/index.php?content_n=0&id_w=1  brak  cennika  :ksmut:
jeden z  4 dealerów HOLMATRO więc hydraulika i pneumatyka siłowa i sprzęt wspomagający oczywiście Holmatro, kompletny sprzęt do rat. chemicznego, łączność radiowa SABRE COM, kamery termowizyjne, sprzęt do rat. medycznego,
COMPART - http://www.ratownictwo.com.pl/str_ratownicze.htm  brak cennika  :ksmut:
sprzęt do rat. technicznego i chemicznego ORAZ ekologi i przemysłu. Przedstawiciel firm RESQTEC - hydraulika siłowa, Vetter ,  SAWA - pneumatyka siłowa, LANCIER, ZUMRO RESQ, MOSA 
HORPOL  -  http://www.horpol.com/
Kevisport  -  www.kevisport.pl    cennik !  :mail:
Sprzęt  ratownictwa  wodnego.

Myślę że pomysł nie naruszy czyichś dóbr  :fiuu:

pepe:
Może jeszcze taką  http://www.mat-poz.pl/  też jest trochę sprzętu :):)

Sylwek:
Zgoda ale pod warunkiem, że dodacie do każdego z linków przynajmniej krótki opis - czym się firma zajmuje, producent/sprzedawca, wtedy to będzie pomocne bo tak to jest nicniemówiący spis rożnych adresów.

_________Dodano__________

Po poście oliwiera zdecydowanie jestem raczej za krótkim opisem a nie kopią opisu profilu firmy ze strony czy wymieniem wszystkich artykułów :)

oliwier:
http://www.draft.net.pl/ 
DRAFT należy do wiodących firm specjalizujących się w oferowaniu wyrobów i systemów zabezpieczeń przeciwpożarowych. Zapewniając pełną obsługę inwestacji łącznie z wyrobem oferujemy szereg usług gwarantujących naszemu Klientowi powodzenie w spełnieniu wszystkich wymaganych prawem zabezpieczeń przeciwpożarowych. Pełna współpraca od początku inwestycji z rzeczoznawcą ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych oraz odpowiedni dobór zabezpieczeń przeciwpożarowych, dostawa wysokiej jakości produktów i systemów przeciwpożarowych posiadających aktualne świadectwa dopuszczenia połączone z fachowym, autoryzowanym montażem DRAFT dają gwarancję, że Użytkownik będzie eksploatował obiekt bezpieczny.

Oferta kompleksowa zabezpieczeń przeciwpożarowych obejmuje:

Drzwi (bramy i ścianki) przeciwpożarowe stalowe, drewniane i przeszklone wykonane z profili aluminiowych lub stalowych w klasach odporności ogniowej E30, E60 lub E120 oraz EI30, EI60 i EI120.
Klapy przeciwpożarowe stropowe i ścienne
Drzwi dymoszczelne
Okna oddymiające z elektrycznym systemem sterowania 
Klapy dymowe z elektrycznym lub pneumatycznym systemem sterowania
Pasma świetlne z elektrycznym lub pneumatycznym systemem sterowania
Lampy i systemy oświetlenia bezpieczeństwa i ewakuacji
Systemy sygnalizacji pożarowej samoczynnie wykrywające pożar
Stałe urządzenia gaśnicze samoczynnie gaszące pożar
Zabezpieczenia ogniochronne konstrukcji stalowych, drewnianych, tkanin, przejść instalacyjnych z wykorzystaniem pęczniejących farb ogniochronnych, impregnatów, pianek i silikonów przeciwpożarowych
Hydranty wewnętrzne 25 i 52, szafki na gaśnice, szafki przyłączy gazowych, apteczki
Gaśnice, agregaty gaśnicze, koce gaśnicze
Sprzęt pożarniczy i armaturę pożarniczą: węże tłoczne, prądownice, zawory, przełączniki, pompy pływające itp
Znaki bezpieczeństwa z zakresu ewakuacji, ochrony przeciwpożarowej, bhp, tablice budowlane itp
Opracowania i usługi z zakresu ochrony przeciwpożarowej, takie jak: instrukcje bezpieczeństwa pożarowego, ekspertyzy, projekty wykonawcze instalacji i urządzeń ppoż., szkolenia pracowników
OBSŁUGA KOMPLEKSOWA:                             

doradztwo techniczne
sprzedaż
dostawa
fachowy montaż
serwis i konserwacja

Sylwek:
Proponuję taką formę przedstawiania firm:

SafeLife http://www.safelife.com.pl/index.php?lang=pl
Firam SafeLife jest polskim producentem wysokiej jakości odzieży strażackiej i ochronnej na rynek europejski i polski. Oprócz produkcji i sprzedaży firma oferuje artykuły głownie (chociaż nie tylko) ochrony osobistej (hełmy, obuwie itp.) renomowanych firm (m. in. Jolly Scarpe http://www.jollyscarpe.com/, Shubert http://www.schuberth.com/). Firma mieści się w Swarzędzu.

MatPoż http://www.mat-poz.pl/
Firma MatPoż zajmuje się sprzedażą szerokiej gamy sprzętu strażackiego w tym części zamiennych do polskich motopomp PO-3, PO-5, PO-8. Specjalnością firmy są także naprawy i remonty motopomp we własnym zakładzie. Firma mieści się w Rzgowie i posiada oddziały w Lublinie, Malborku, Świdnicy i Pcimiu. 

Steo http://www.steo.com.pl/
Firma STEO jest przedstawicielem na Polskę renomowanej firmy Rosenbauer http://www.rosenbauer.com/. Firma ma w ofercie całą gamę ich wyrobów oraz prowadzi serwis i naprawy. Ponadto firma współpracuje z holenderskim dealerem używanych pojazdów pożarniczych FTE http://www.fte.nl/ - jest ich wyłącznym przedstawicielem na Polskę. Firma ma siedzibę w Warszawie.

Horpol http://www.horpol.com/
Horpol jest sprzedawcą szerokiej gamy sprzętu strażackiego. Firma jest przedstawicielem producenta armatury strażackiej POK http://www.pokfire.com/ Ponadto w jej stałej ofercie jest sprzęt napędzany silnikami firmy Robin Subaru http://www.robinamerica.com/ latarek Peli http://www.peli.com/ oraz radiotelefonów Kenwood: http://www.kenwood-electronics.co.uk/products/comms/amateur/vhf_uhf/ i wielu innych. Firma specjalizuje się także w obsłudze importerów aut oraz budynków w sprzęt przeciwpożarowy. Siedziba firmy mieści się w Starej Iwicznej.

Adampol http://www.adampol.pl/
Adampol specjalizuje się w urządzeniach łączności. Firma jest autoryzowanym przedstawicielem firmy Motorola http://www.motorola.com/governmentandenterprise/pl/pl-pl/public/functions/home/home.aspx?. Ponadto w swojej ofercie firma posiada sprzęt oświetleniowy i nagłośnieniowy w tym urządzenia sygnalizacji uprzywilejowania w ruchu na pojazdach. Firma ma siedzibę w Zabrzu. 

Transmed http://www.federal.pl/
Firma Transmed jest przedstawicielem w Polsce firmy Federal Signal VAMA renomowanego producenta urządzeń sygnalizacji pojazdów uprzywilejowanych w ruchu. Firma ma siedzibę Markach k. WarszawyMyślę, że 2, 3 zdania spokojnie wystarczą by nakreślić profil firmy.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej