Strefa komercyjna > Ogłoszenia

Sprzedam Samochód

(1/2) > >>

jacek998:
Seat Ibiza Signo rocznik 2002.
1 właściciel, kupiony w salonie, garażowany, 45 tyś km, 5 drzwi, srebrny metalik, ABS, 2xairbag, immobiliser, wspomaganie kierownicy, halogeny, el. szyby przednie, el. lusterka, radio+CD SONY, alarm + antynapad, centr. zamek, regulacja kierownicy, regulacja wys. fotela, listwy progowe, listwy ochronne na drzwiach, alufelgi + 4 x letnie opony, kpl. zimówki na stalowych, serwisowany w ASO, stan techniczny bdb.

 URL=http://www.imageshack.us][/URL]

Ajax:
jacek998 - Bez urazy, ale to jest forum strażaków - napewno zauważyłeś /998/ , a nie autogiełda. No... chyba, że to wspaniałe autko ma w sobie coś..., czego tu nie widać. B)
Ogłoszenia w tym dziale miały dotyczyć bodaj pożarnictwa ;)
Ps. Tak szczerze to sobie również myślę, że niewielu "zwykłych" strażaków jest i będzie stać na zakup /z pensji/ tego autka. :(  

Geddeon:
eee...jakby było czerwone tp kto wie.....;)

ogniomiszcz:

--- Cytuj --- myślę, że niewielu "zwykłych" strażaków jest i będzie stać na zakup /z pensji/ tego autka. :(
--- Koniec cytatu ---
Nie wiadomo bo nie podał ceny, że o rodzaju silnika nie wspomnę. A jeśli był serwisowany w ASO to cenę wywoławczą trzeba podzielić przez 2  :P  

dudi:

--- Cytuj ---
--- Cytuj --- myślę, że niewielu "zwykłych" strażaków jest i będzie stać na zakup /z pensji/ tego autka. :(
--- Koniec cytatu ---
Nie wiadomo bo nie podał ceny, że o rodzaju silnika nie wspomnę. A jeśli był serwisowany w ASO to cenę wywoławczą trzeba podzielić przez 2  :P
--- Koniec cytatu ---
i tu się z tobą zgodze Zubek.....

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej