Autor Wątek: Egzaminy  (Przeczytany 9210 razy)

Offline zeusss

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 866
  • Bogatemu to i byk się ocieli
Egzaminy
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 15, 2005, 21:18:06 »
witam

przewaznie liczba osoba ktore startuja do Szkol Aspirantow wynosi ok 800 ( czasem wiecej a czasem mniej ). Srednio po egzaminach sprawnosciowych zostaje polowa a na rok przyjmuja ok 80 ludzi ( i tu rowniez moga wystapic male wahania ). A co liczby startujacych do poszczegolnych szkol ( poznan krakow czestochowa ) to mysle ze jest podobna



pozdrawiam

Offline Drzewko

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
    • http://
Egzaminy
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 15, 2005, 22:00:50 »
800 osób na wszystkie szkoły czy na jedną? jesli na jedną to troszke dużo :blink:  

Offline osposie

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 516
    • http://www.7stref.pl
Egzaminy
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 15, 2005, 22:18:32 »
Nio 800 z tego co wiem to wypada na jedną szkolkę.. troszkę dużo.. ale po takiej segregacji do PSP trafi sama esencja :D  

Offline Feuerwehr

  • miłość, która jest gotowa nawet oddać życie, nie zginie....
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 250
  • .Ty mi o panie siłę daj, bym życie ludzkie ocalił.
    • http://www.sapsp.pl
Egzaminy
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 29, 2005, 16:15:52 »
SA PSP W Krakowie w tym roku. Mam nadzieję że się uda.

Życze wszystkim powodzenia - myśle że sie zobaczymy.
"Odwaga może doprowadzić do śmierci, jednak ona jest obowiązkowa"

mario

  • Gość
Egzaminy
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 30, 2005, 21:07:21 »
Witam :)

A ja mam takie pytanko? Kto w tym roku do Poznania uderza? :rolleyes:

pozdro!!! :)  

Offline osposie

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 516
    • http://www.7stref.pl
Egzaminy
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 30, 2005, 22:18:31 »
A jak wyglądała renoma szkół, które są obecnie zamknięte tzn. Supraśl (chyba) i Opole. Nikt też nie pisze, że startuje do Szkoły Podoficerskiej w Bydgoszczy :huh:  Czy jest ktoś kto tam startował i jak wypadają warunki??

mario

  • Gość
Egzaminy
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 30, 2005, 22:50:14 »
hm,,,? co to znaczy szkoły zamknięte??...Supraśl ,Opole,,pierwsze słysze,moze coś więcej na ten temat powiesz osposie!!!!!!  :o

pozdro!!!!! :D  

Offline osposie

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 516
    • http://www.7stref.pl
Egzaminy
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 30, 2005, 23:04:14 »
No z tego co mi wiadomo w Polsce pare lat temu było więcej szkół niż teraz m.in te, które teraz są zamknięte nie wiem z jakich względów, ale pewnie jakaś kolejna reforma lub po prostu ich nie potrzebowano. Były to szkoły właśnie w Opolu i Supraślu nie wiem czy gdzieś jeszcze :huh:  i o opinię o tych szkołach jak i Szkoły Podoficerskiej z Bydgoszczy, która jeszcze istnieje ;) właśnie proszę :D  

Offline Feuerwehrmann

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 671
Egzaminy
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 30, 2005, 23:35:41 »
Na ogniomistrza nikt nie chce ? Same aspiranty i oficery  ;)  
« Ostatnia zmiana: Marzec 30, 2005, 23:40:37 wysłana przez Feuerwehrmann »
Zmienność decyzji świadczy o ciągłości procesu dowodzenia.

Offline Feuerwehr

  • miłość, która jest gotowa nawet oddać życie, nie zginie....
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 250
  • .Ty mi o panie siłę daj, bym życie ludzkie ocalił.
    • http://www.sapsp.pl
Egzaminy
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 03, 2005, 09:10:50 »
-kiedy wysyłacie podania do szkoły aspirantów PSP - termin jest do 15 maja - ale lepiej jest wysłać wcześniej - żeby nie było że za wcześnie.
- czy na czas egzaminów szkoła zapewnia zakwaterowanie  czy trzeba sobie znaleźć jakieś lokum
- jakie dokumenty należy dołączyć do podania ??
"Odwaga może doprowadzić do śmierci, jednak ona jest obowiązkowa"

Offline Gabryśka

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 46
    • http://
Egzaminy
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 03, 2005, 12:18:33 »
ja papiery skladam osobiscie w przyszlym tygodniu, jesli chodzi o dokumety do zalaczenia to wszystko za co mozesz dostac punkty preferencyjne
Pozdrawiam

Offline Feuerwehrmann

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 671
Egzaminy
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 03, 2005, 14:57:46 »
Cytuj
-kiedy wysyłacie podania do szkoły aspirantów PSP - termin jest do 15 maja - ale lepiej jest wysłać wcześniej - żeby nie było że za wcześnie.
- czy na czas egzaminów szkoła zapewnia zakwaterowanie  czy trzeba sobie znaleźć jakieś lokum
- jakie dokumenty należy dołączyć do podania ??
szkoła powinna o wszystkim informować na swojej stronie. Sprawdzałeś ?
Pozdrawiam
Zmienność decyzji świadczy o ciągłości procesu dowodzenia.

mario

  • Gość
Egzaminy
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 03, 2005, 18:15:31 »
Ja wysłałem swoje podanie do Poznania 2  tygt. temu!!! Napisęłm też e-maila do SAPSP w Poznaniu czy moje dokumenty doszły,,dostałemm odp. ze doszły tylko jest jedno ale. a mianowicie, posiadam prawo jazdy Kat. B , więc zrobiłem ksero dokumentu i wysłałem, okazuje się ze nie wystartczy samo ksero,potrzebna jest jeszcze pieczontka np. Starostwa Powiatowego ( wydział komunikacji),lub potwierdzeni u notariusza,,,takze zwruccie na to uwagę,,,,,z kolei z tego co mi wiadomo szkoła w Poznaniu daje możliwość noclegu na terenie szkoły w czasie egzaminów,,jak dobrze pamiętam zakwaterowanie kosztuhje 25zł za dpbe chyba...[pozdrawiam :)  

Offline pucek9

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 186
Egzaminy
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 03, 2005, 20:22:31 »
Dokumenty mozna juz dostarczac do Szkol.
A co do dokumentow to mozna osobiscie dostarczyc orginaly Poznan wykonuje ksero i oddaje dokumenty, lub
Cytuj
biłem ksero dokumentu i wysłałem, okazuje się ze nie wystartczy samo ksero,potrzebna jest jeszcze pieczontka np. Starostwa Powiatowego ( wydział komunikacji),lub potwierdzeni u notariusza,
Nalezy dostarczyc dokumenty, ktore uprawniaja do preferencyjnych punktow.

mario

  • Gość
Egzaminy
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 03, 2005, 22:34:27 »
no tak teraz juz wiem,,,ale na osobiste złożenie papierów mam troche z daleko do Poznania wiec wysłałem pocztą,,,ale  z tym prawkiem to prześle je ponownie z pieczatka starostwa!!!!!!

Offline MAXIMUS

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 163
Egzaminy
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 05, 2005, 13:53:22 »
Startowałem w 2003 do CSPSP i uczestniczyłem w kursie przygotowawczym dowiedziałem się na nim wielu ciekawych żeczy na temat selekcji i wiem jedno że nie do końca zalezy to od Ciebie!!!!Wiecie co mam na myśl.......
jestem fanatykiem pożarnictwa i bardzo zabolał mnie widok na teori gdy były tam osoby które nie zaliczyły sprawnościówki ale cóż chyba wiatr w moje plecy wiał za słabo.......!
Nie ma siły ponad serce ochotnika.

Offline Ajax

  • Pokój to tylko brak wojny.
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.310
  • Cały świat gra komedię!
    • http://
Egzaminy
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 05, 2005, 16:55:46 »
Ej!  :) MAXIMUS nie poddawaj się tak łatwo - poczytaj sobie poprzednie tematy i posty. Ot.... samo życie.  <_<  
Powodzenia! :)

Ps. Faktycznie nie każdy musi być od razu oficerem, czy aspirantem /nawet tak powinno nieraz być - he..he../  ;)  
Nie jeden brak wiedzy nadrabia wazeliną.

mario

  • Gość
Egzaminy
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 05, 2005, 17:23:52 »
wiadomo,że do SAPSP nie wystraczy czasami byc dobrym ze sportu i z nauki,,,,,tak jest nasza kochana Polska,,,,,,nie zawsze liczy sie wiedza i umiejetniści, duża w w iekszości przypadków znacząca rolę gra owy "wiatr w plecy",,,niestyety :rolleyes:  nie dla wszytskich jest on korzystny!!!!!!!

Offline pietro16

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 23
Egzaminy
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 22, 2005, 20:25:39 »
ja strartuję za 4 lata do sgsp, jak się nie uda to aspirantka w poznaniu.Najlepsza według mnie.Pozdro

Offline krzyhens

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 197
Egzaminy
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 23, 2005, 22:42:29 »
Z okazji nadchodzących egzaminów do Szkoły Aspiranckiej w Poznaniu chciałbym życzyć wszystkim powodzenia, a zwłaszcza trzymam kciuki za Reptile'a. Pozdro i dajcie znac jak wam poszło...

Offline druh Marek

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 247
Egzaminy
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 24, 2005, 14:05:55 »
Witam

Ja mam pytanko dotyczące płatności 50 zł za egzamin, mam konto inteligo i zrobię przelew, czy uznają oni wydruk ze strony inteligo (który jak tam pisze nie wymaga podpisu bo jest drukiem elektronicznym) oraz zaświadczenie od lekarza o dopuszczeniue do testów sprawnościowych. Otóż miałem startować do krakowa - a stratuję do poznania i mam tam napisane że dopuszca do sa psp w krakowie :(

ale w moim przypadku i tak nici z tego, gdyż operację na wzrok mogę mieć dopiero jak bedę miał 21 lat a jeszcze nie mam, jadę zobaczyć jak to będzie wyglądać :) i psychicznie przygotować się na start za rok :)