Autor Wątek: Jechał do Pożaru - Wypadł z Wozu  (Przeczytany 14945 razy)

Offline Ochotnik1985

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Jechał do Pożaru - Wypadł z Wozu
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 11, 2011, 23:38:18 »
A ja wam powiem że sam z własnego doświadczenia wiem że można wypaś z wozu . Jechaliśmy na akcjie wozem GbM STAR 200 z kabiną Dwuczłonowa  i na zakręcie bym ypadł przy jakiś 50 /60 na godzine e. tyle tylko że my ubieramy się całkowicie w remizie a tylko kaski zakładamy w aucie . całe szczęccie że kolega siedział obok i złapał mnie . te stare samochodu typu Star i Żuk same drzwi się otwierają. :straz:

Offline Sylwek

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.394
Odp: Jechał do Pożaru - Wypadł z Wozu
« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 12, 2011, 09:23:04 »
A ja wam powiem że sam z własnego doświadczenia wiem że można wypaś z wozu . Jechaliśmy na akcjie wozem GbM STAR 200 z kabiną Dwuczłonowa  i na zakręcie bym ypadł przy jakiś 50 /60 na godzine e. tyle tylko że my ubieramy się całkowicie w remizie a tylko kaski zakładamy w aucie . całe szczęccie że kolega siedział obok i złapał mnie . te stare samochodu typu Star i Żuk same drzwi się otwierają. :straz:

Jak się zakończyła sprawa? Czy samochód poszedł do naprawy? Czy może dalej ryzykujecie i czekacie aż się komuś coś stanie?

Pamiętam ,że w naszym Staruszku GBM klamka miała 3 położenia - "otwieranie", "zamknięte" i "zamknięte zaryglowane" (klamka do góry) - do akcji jeździliśmy przy "zamknięte/zaryglowane" - klamka do góry i wtedy się nie otwierało. Prz "zamknięte" wystarczyło przypadkowo oprzeć się łokciem, żeby otworzyć drzwi.