Służba > Prawo w służbie

Nowe rozporządzenie o bhp!!!

<< < (2/11) > >>

Butel:
Słuszna uwaga, mnie zaś interesuje kto będzie egzekwował ten przepis przy dzisiejszych stanach osobowych jednostek.
Może twórczość pójdzie w kierunku zamiany samochodów I-wyjazdowych na trzy osobowe?

Sajmonowski:
odrobiona humoru (w tej sytuacji oczywiście czarnego)
jak to co ze stanami, przecież jeszcze trzy miesiące na dostosowanie ;) po lekturze chętnie zanurzę się w dyskusji.
sam_go duży plusik  :mellow:

Butel: tak, tak, już o tym rozmawialiśmy z kolegami, będą wyjeżdżać drabiny na pierwszy rzut, albo DUT, jak jest w jednostce  :pomysl:

MIKO:
A co z posterunkami ?
U mnie jest  4 i na razie nie idzie wydolić więcej . Mają GCBA – 6 i Mascota -5 . To  nie  wyjadą  jako pierwszy nigdy , nawet do plamy oleju . No chyba , że ktoś wymyśli , że pierwsze będzie jechać OSP . Choć tu cuda również powstaną bo rzadko , które przed południem ma pełną obsadę .

Co nie zmienia postaci rzeczy , że w ramach BHP zapis jak najbardziej poprawny i prawidłowy . tylko zobaczymy jak będzie egzekwowany .

Pozdrawiam MIKO

Sajmonowski:
trudno prorokować, ale jak na razie jedynym rozsądnym wyjściem wydaje się zwiększenie zatrudnienia w straży z przeznaczeniem na system zmianowy... ale łatwo to się tylko mówi. no jestem ciekaw, jak to było, że doszło do tego stanu i co dalej, bo przecież wszyscy chyba widzą, że narobił się niezły kocioł ... :(

sam_go:
Bądźmy optymistami. Ten zapis, o ile nie urodzi się cudo pod tytułem "pierwszy wyjazdowy z kabiną 3 osobową" działa na naszą korzyść. Plama to nie jest stan wyższej konieczności, czy jak kto woli zagrożenia życia (no chyba że jest)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej