Publiczne > Kosz publiczny

Odp: Sprzedaż!!!

(1/3) > >>

Feuerwehrmann:

--- Cytat: pulek998 w Wrzesień 18, 2008, 18:05:54 ---A wic tak jest to samochód HUSH E-ONE (wyprodukowane w ameryce) wydajnoć ałtapąpy 3,8/48 napęt 2x4 dwa szybkie natarcia cena wyjściowa 100 tyśęcy (do negocjaci) zdięcie wyśle na miela!!!

--- Koniec cytatu ---

Proszę o nie kasowanie tego posta oraz o nie poprawianie - ten twór z jego autorem to mój kandydat na postera miesiąca  :wacko:

remfire:

--- Cytat: Feuerwehrmann w Wrzesień 18, 2008, 18:23:08 ---
--- Cytat: pulek998 w Wrzesień 18, 2008, 18:05:54 ---A wic tak jest to samochód HUSH E-ONE (wyprodukowane w ameryce) wydajnoć ałtapąpy 3,8/48 napęt 2x4 dwa szybkie natarcia cena wyjściowa 100 tyśęcy (do negocjaci) zdięcie wyśle na miela!!!

--- Koniec cytatu ---

Proszę o nie kasowanie tego posta oraz o nie poprawianie - ten twór z jego autorem to mój kandydat na postera miesiąca  :wacko:

--- Koniec cytatu ---

Popieram Feuerwehrmanna w 100%. Tego nie wolno kasować ;)
Oddaje drugi głos na ten post ;)

BACA:
Ad.Osp.Mogilno
Co ma ortografia do liczby wyjazdów?To,że gostek jest nieukiem nie może rzutować na caloksztalt jednostki.A tak na marginesie to to jakoś się tak modnie nazywa dys.... coś tam (lub lenistwo).

salfk:
Mój głos czwarty.

Grzesiu:

--- Cytat: pulek998 w Wrzesień 18, 2008, 18:05:54 ---A wic tak jest to samochód HUSH E-ONE (wyprodukowane w ameryce) wydajnoć ałtapąpy 3,8/48 napęt 2x4 dwa szybkie natarcia cena wyjściowa 100 tyśęcy (do negocjaci) zdięcie wyśle na miela!!!

--- Koniec cytatu ---

Brak szacunku do języka ojczystego...
Gratuluję autorowi takiego "zlepku" wyrazów z których w założeniu miało wyjść sensowe zdanie (chyba).

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej