Autor Wątek: Propozycja Zostań Komendantem Głównym  (Przeczytany 8295 razy)

BROKS

  • Gość
Propozycja Zostań Komendantem Głównym
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 22, 2005, 11:40:02 »
No właśnie niektórzy oficerowie po studiach cywilnych...!!!!Wpienia mnie to że przychodzi taka figura i "prosi" o zrobienie analizy zdarzenia, sporządzenie jakiejś statystyki, policzenie jakichś potrzebnych informacji bo komendant od niego się domaga!!!Ludzie to co to za oficerowie???....Przecież to jest żenada że jakiś oficer znajduje sobie jelenia co mu będzie takie rzeczy robił (niższy rangą oficer po SGSP bo jako podległy funkcjonariusz na pewno nie odmówi)!!!! A najbardziej mnie śmieszy jak zlecając taką robotę tłumaczy się że nie ma czasu bo ma kupę innych spraw na głowie!!! A prawda jest taka że...on po prostu tego nie potrafi i nie zamierza się nauczyć!!!  

Offline azotox

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 394
Propozycja Zostań Komendantem Głównym
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 22, 2005, 12:40:40 »
Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka, mogę też sprzedać kilka ciekawostek o absolwentach SGSP, ale po co? Wiem, że wszędzie są asy i cieniasy.

BROKS

  • Gość
Propozycja Zostań Komendantem Głównym
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 22, 2005, 15:30:02 »
Do AZOTOXA...

"No właśnie niektórzy oficerowie po studiach cywilnych...!!!! - mój cytat... nie przeczytałeś uważnie!!!!

Nie wrzuciłem wszystkich do jednego worka i zaznaczyłem że chodzi o część z nich tzw. czarne owce....o niektórych absolwentach SGSP też mogę sporo ciekawostek opisać....bo sam kiedyś kończyłem i  różnych typów miałem okazję poznać (czarne owce też)....

Offline azotox

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 394
Propozycja Zostań Komendantem Głównym
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 22, 2005, 16:08:17 »
Przepraszam, ,zwracam honor. Niedoczytałem.
Ale co by było gdybym ja napisał post "No właśnie niektórzy oficerowie po SGSP" i dalej kontekst jak w Twoim. Zrobilibyście mi niezłą łaźnię.

BROKS

  • Gość
Propozycja Zostań Komendantem Głównym
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 22, 2005, 19:05:31 »
Do  AZOTOXA!!!!
Ty nie napisałeś więc ja to zrobię....Niektórzy oficerowie po SGSP to też Lewusy (oczywiście niewielki procent, takie pojedyncze czarne owce)....Poznało się na uczelni kilku takich leni, cwaniaczków i kombinatorów którzy z roku na rok jakoś dziwnym trafem zdawali choć w głowach mieli siano!!!!!Widzisz Azotox....nasrałem do własnego gniazda!!!!A wiesz dlaczego bo prawdy nie ma się co wstydzić opisywać!!!!! Ten mój poprzedni TEKST wynikł akurat z tego że w moim otoczeniu tych kilku oficerów po SGSP to dziwnym trafem spoko goście...a takich dwóch których uważam za tumanów akurat skończyło jakieś dziwaczne cywilne studia dla papierka i lepszego stanowiska. Jest też kilku po cywilnych co się znają na pożarnictwie i tych cenie tak samo jak wspomnianych wcześniej kolesi po SGSP!!!

Offline robard

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 955
Propozycja Zostań Komendantem Głównym
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 23, 2005, 11:17:03 »
Tutaj musze potwierdzić i przyznać racje, że i po SGSP są niereformowalne matoły, a znam kilku u siebie, oczywiście, że są również wporządku fachowcy po studiach cywilnych, którzy to czego mogliby nauczyć się po SGSP nabyli (przynajmniej częściowo) w trakcie wieloletniej niejednokrotnie pracy. No cóż wszak papierek prawie kazdej uczelni można zdobyć jednak inteligencji nie, jak kogoś przez życie zawodowe prowadzi telefonicznie wójek z KG to choćby był skończonym idiotą znajdzie sobie ciepłą posadkę w komendzie, bo pan Komendant woli awansować idiote i się nien narażać niż kogoś za kim nikt nie stoi:))? Wiecie jak jest...no dla świątego spokoju..niestety kiedys myslalem, że tak jest tylko u mnie, ale teraz już wiem, że cięzko się myliłem:)
 
"Uczciwy człowiek szuka prawdy, kłamca jest patologicznie wszechwiedzący"

Prawo Oczekiwań - negatywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki. Pozytywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki.

Offline bartek6

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 572
Propozycja Zostań Komendantem Głównym
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 23, 2005, 18:34:57 »
koledzy zamiast podyskutować o pomyśle a może jak to ktos określił bajce osoby która rozpoczęła ten temat- wy spieracie sie o szkołe przy okazji rzucając bluzgi- ja co do tematu uważam że tak powinno byc

Offline azotox

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 394
Propozycja Zostań Komendantem Głównym
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 23, 2005, 22:45:38 »
Bez obrazy - "I kto to mówi III"

BROKS

  • Gość
Propozycja Zostań Komendantem Głównym
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 24, 2005, 21:04:14 »
Racja ROBARD!!!!
Komendantowi wygodniej mieć pod sobą idiotę i matoła....raz że bywa iż taki jełop ma "ochronę" w KW lub KG...a dwa że łatwiej mieć pod sobą imbecyla bo takim łatwiej sterować i nie będzie on stwarzał problemów i wdawał sie z szefem w niewygodne dyskusje, bo do tego trzeba inteligencji i odwagi!!!