Autor Wątek: "najdzielniejsi"  (Przeczytany 9998 razy)

Offline bart73

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 521
  • ciemna strona mocy
"najdzielniejsi"
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 25, 2005, 23:15:12 »
"Tylko jak rozwiązano przewożenie osób postronnych bez przeszkolenia samochodem i do tego będącym w akcji. Jeśli to nie tajemnica to proszę o odpowiedź."

Penie będą jeżdzić operacyjnymi. proste ;)

"nie pytaj co ojczyzna może zrobić dla ciebie, ale spytaj czy ty coś możesz zrobić dla niej." J.F.K.
"dopóki nie było internetu, nie zdawałem sobie sprawy z tego ilu na świecie jest idiotów" S.Lem

Offline Pioter

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 77
"najdzielniejsi"
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 27, 2005, 19:04:53 »
A ja jestem ciekawy dlaczego dziennikarze z lokalnych gazet są na miejscu jakiegoś pożaru szybciej niż sami strażacy :blink:  dziwne co nie? Ale u mnie w mieście tak jest, kiedyś przechodziłem obok takiego dużego centrum handlowego, które się paliło, wokół tłumy gapiów i dziennikarze pstrykający zdjęcia a straży ani policji nie widać, dopiero po ok. 2 minutach się zjawili  :D  Chyba mają jakieś swoje sposoby cffaniaczki jedne. A odnośnie tego programu "Najdzielniejsi" to wysyłałem zapytania do TVN-u i jeszcze nie otrzymałem odpowiedzi. Tak myślę, że to TVN ma największe szanse na emisję chociaż TV4 już raz pokazywali strażaków  :D  Mam nadzieję, że od 1 września w moim telewizorku zabłysną piękne Jelcze, Renaulty i Iveca. Tego sobie życzymy - my, czyli fani pożarnictwa! Trzymajcie się cieplutko!

Offline zefirek

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 80
"najdzielniejsi"
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 28, 2005, 13:47:05 »
Cytuj
A odnośnie tego programu "Najdzielniejsi" to wysyłałem zapytania do TVN-u i jeszcze nie otrzymałem odpowiedzi. Tak myślę, że to TVN ma największe szanse na emisję chociaż TV4 już raz pokazywali strażaków
Pioter to masz zadanie na podziale bojowym  :lol: jak ci odpisze TVN to koniecznie daj znac! :D A swoja droga mam nadzieje ze to jednak TVN bedzie emitowal bo TV4 nie mam   :o  

Offline Pioter

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 77
"najdzielniejsi"
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 28, 2005, 14:05:19 »
Zefirek!
Już prędzej odpisze mi papież Benedykt XVI niż ten cały TVN. Narazie pozostaje nam czekać do września a jak nie będzie w ogóle emisji tego programu to  <_< się wkurzę  :D  Pozdrawiam

Offline Mateusz1990

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 10
"najdzielniejsi"
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 07, 2005, 11:07:32 »
Dzis z ciekawosci wpisalem w google.pl "najdzielniejsi"i wiecie co sie okazalo ???ze program jest tutaj ta strona na ktorej wszystko pisze mam nadzieje ze nie bedzie tam gdzie tto jest napisane:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Offline Feuerwehrmann

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 671
"najdzielniejsi"
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 07, 2005, 12:04:43 »
Cytuj
Odwiedzając jednostki straży pożarnej w Ameryce Północnej, program przenosi widzów na miejsce katastrof
my tu mówimy o polskiej wersji programu, który ma przedstawiać strażaków z Łodzi, a nie Ameryki.  
Zmienność decyzji świadczy o ciągłości procesu dowodzenia.

Offline Feuerwehr

  • miłość, która jest gotowa nawet oddać życie, nie zginie....
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 250
  • .Ty mi o panie siłę daj, bym życie ludzkie ocalił.
    • http://www.sapsp.pl
"najdzielniejsi"
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 07, 2005, 12:35:40 »
tak własnie tamjest opisany program ale w wersji dla Ameryki i o pracy strażaków z Amerykii, tak szczerze mówiąc to udało mi sie obejrzeć jeden odcinek tej amerykańskiej wersjii, niby nic w tym dziwnego ale to było w Szkole Aspirantów PSP w Krakowie, kiedy nocowałem w szkole podczas badan lekarskich, tydzien temu, program naprawde wart polecenia tylko problemem jest to że nie każdy ma dostep do tego kanału telewizyjnego - pozostaje tylko czekac na polską wersje
"Odwaga może doprowadzić do śmierci, jednak ona jest obowiązkowa"

Offline Pioter

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 77
"najdzielniejsi"
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 10, 2005, 18:55:08 »
Nie pozostaje nam nic innego jak tylko czekać do 1 września. Być może TVN będzie emitował ten program!!! Albo TV4  :D  

Offline Pioter

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 77
"najdzielniejsi"
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 02, 2005, 15:02:32 »
Kurde!  :angry:  Wrzesień się zaczął a w TV dalej nie ma serialu o najdzielniejszych z najdzielniejszych czyli strażakach z Łodzi! Coś mi się wydaje, że w ogóle tego w TV nie pokażą a szkoda  <_<  

Offline Jimmy

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 65
"najdzielniejsi"
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 02, 2005, 16:06:35 »
Dopiero 1 września. Ramówka nie startuje tak od razu. Za tydzien powinno być wiadomo czy bedzie.  

Offline Pioter

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 77
"najdzielniejsi"
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 03, 2005, 16:09:17 »
Jimmy!
Jak myślisz na jakim kanale w TV będzie? Ja stawiam na TV4  :D  Pozdro

Offline Jimmy

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 65
"najdzielniejsi"
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 04, 2005, 15:21:07 »
Nie mam pojęcia, może TVN ?

Offline młody prezes

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 300
"najdzielniejsi"
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 08, 2005, 11:14:44 »
i wciąż nic o tym nie słychac
kurcze no z opisu wynika ze to będzie ciekawy bardzo ciekawy program
Strażak to taki człowiek, który jest przygotowany na wszystko to na co inni ludzie nie są przygotowani...

Offline Mateusz1990

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 10
"najdzielniejsi"
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 21, 2005, 22:47:59 »
ani widu ani slychu:((( cos chyba nie moga dac rady z wemitowaniem tego filmu:PPP pozdrawiam i czekam na filmik:)znaczy na serial

Offline Jimmy

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 65
"najdzielniejsi"
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 22, 2005, 23:21:04 »
Kojarze, że ktos pisał, ze u niego na jednostce kręcili ten serial. Może ktos cos wie ???

Offline TmK_00

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 92
"najdzielniejsi"
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 08, 2005, 15:27:52 »
słyszeliscie może coś o filmie dokumentalnym którego autorką jest studentka a film nosi tytuł "Pali się ".Jeszcze go nie było nigdzie na żadnej antenie telewiyjnej ,ale myśle że  się ukaże
"Wystarczy odrobina tlenu , by wybuchł w śmiertelnym szale ..."