Autor Wątek: Ankieta psycholożki  (Przeczytany 6813 razy)

Katrina

  • Gość
Ankieta psycholożki
« dnia: Wrzesień 16, 2008, 00:14:32 »
Jestem studentką psychologii i przeprowadzam badanie do swojej pracy rocznej w którym uczestniczą strażacy. Mam stąd kolegów, którzy polecili mi tą drogę poszukiwań.
Zależy mi na czasie. Ankieta jest prosta i zajmie Ci tylko 5 minut. Skopiuj podany niżej link do przeglądarki. Pomożesz;)

http://www.moje-ankiety.pl/wypelnij/kwestionariusz/BMi89XH4918

Jeśli możesz, namów swoich pełnoletnich kolegów i koleżanki ze straży:))

Pozdrawiam,
Kasia.

P.S. Tak, wiem, ze tematyka badania ma się nijak do strażaków. Chodziło o jednolitą grupę badawczą:)
Jeśli masz jakieś pytania, napisz, chętnie odpowiem:)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2008, 22:49:06 wysłana przez Katrina »

Offline ratownik 112

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 68
Odp: Ankieta psycholożki
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 16, 2008, 07:07:13 »
dlaczego akurat strazacy
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2008, 08:46:00 wysłana przez ratownik 112 »

Offline dago

  • Lubię Cię
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.026
    • Ratowniczy Bank Wiedzy
Odp: Ankieta psycholożki
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 16, 2008, 12:20:55 »
W ankiecie jest błąd, pytanie o wysokość wydatków NIE jest obowiązkowe... ale obowiązkowe.
Lepiej robić i żałować, niż nie robić i żałować.

Offline Ajax

  • Pokój to tylko brak wojny.
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.310
  • Cały świat gra komedię!
    • http://
Odp: Ankieta psycholożki
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 16, 2008, 13:26:13 »
Hm...
Spojrzałem na ankietę oraz Twój <Profil" i nic nie piszesz o sobie, a chcesz, aby inni w "ankiecie" napisali wiele  -_-. Zależy Ci tak bardzo na animowości - chyba nie do końca?
Pozdr. 
Nie jeden brak wiedzy nadrabia wazeliną.

Offline BRAVEHEART

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.355
  • hot hot hot...
Odp: Ankieta psycholożki
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 16, 2008, 14:21:42 »
Pomysł może i dobry ale zrezygnowałem po pytaniu 9 ... poczułem się troszkę jak w pralni mózgu najpierw pytanie o punkty potem to samo pytanie w % ale najgorsze że tylko dostepny jest punkt dla każdej opcji...

Offline sheldon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.658
Odp: Ankieta psycholożki
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 16, 2008, 15:00:25 »
Ja też zrezygnowałem na 9-tym pytaniu.
Pewnie za miesiąc powiedzą w TV, że strażacy to niezbyt myślący i rozgarnięci ludzie :P
PYTAJ! ĆWICZ! KORZYSTAJ Z DOŚWIADCZEŃ KOLEGÓW!

Katrina

  • Gość
Odp: Ankieta psycholożki
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 16, 2008, 15:10:08 »
Potrzebowałam jednolitej grupy badawczej, a strażacy dlatego bo mam wujka komendanta (który zmusił swoich podwładnych do wypełnienia paru ankiet;) i mam paru kolegów w szkole pożarniczej w W-wie, ale to wciąz mało...
dlaczego akurat strazacy


Offline Garrity

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 131
Odp: Ankieta psycholożki
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 16, 2008, 15:16:38 »
Potrzebowałam jednolitej grupy badawczej, a strażacy dlatego bo mam wujka komendanta (który zmusił swoich podwładnych do wypełnienia paru ankiet;)
Boskie.  :szalony:

A jaki jest dokładnie cel tej ankiety? W jaki sposób będą interpretowane jej wyniki?

pozdrawiam,
Garrity

Katrina

  • Gość
Odp: Ankieta psycholożki
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 16, 2008, 15:18:12 »
W ankiecie jest błąd, pytanie o wysokość wydatków NIE jest obowiązkowe... ale obowiązkowe.

Tak wiem o tym, że w tym pytaniu taka bzdura wychodzi....niestety to wina serwisu na którym jest ankieta....i niestety administrator nie naprawił tego błędu:(

Ad. Wybrnęłam z tego błędu i już można zaznaczyć opcję odmawiam odpowiedzi.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2008, 22:44:49 wysłana przez Katrina »

Offline laciok

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 571
Odp: Ankieta psycholożki
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 16, 2008, 15:20:39 »
mam wujka komendanta (który zmusił swoich podwładnych do wypełnienia paru ankiet;)
[/quote]

szczerze... to twój wujek nie jest naszym przełożonym a my nie jesteśmy jego podwładnymi jak to nazwałaś...         Ja również po przeczytaniu ankiety zrezygnowałem z jej kontynuowania moim zdaniem tak zrobi 99% forumowiczów.
Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2008, 15:24:18 wysłana przez laciok »

Katrina

  • Gość
Odp: Ankieta psycholożki
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 16, 2008, 15:21:50 »
Hm...
Spojrzałem na ankietę oraz Twój <Profil" i nic nie piszesz o sobie, a chcesz, aby inni w "ankiecie" napisali wiele  -_-. Zależy Ci tak bardzo na animowości - chyba nie do końca?
Pozdr. 
Wstawiłam swoje zdjęcie i wyjaśniłam kim jestem. Jesli chcielibyście dowiedzieć się czegoś więcej to słucham. Wymiarów i nr buta chyba nie musze podawać;) Moge dodać, że trenuję taniec i uczę się śpiewać.
A ankieta jest jak najardziej anonimowa, przecież nie proszę w niej o podanie personaliów, prawda


Pomysł może i dobry ale zrezygnowałem po pytaniu 9 ... poczułem się troszkę jak w pralni mózgu najpierw pytanie o punkty potem to samo pytanie w % ale najgorsze że tylko dostepny jest punkt dla każdej opcji...
W pytaniu 9 w poleceniu jest napisane, że należy USZEREGOWAĆ, czyli siłą rzeczy nie można przyporządkowac tej samej wartości dwóm kwestiom.
W pytaniu 10 można wybrac tylko jedną opcję dla kazdej odpowiedzi.

Czy coś jest jeszcze niejasnego? Należy przeczytać polecenia, starałam się sformułować je jak najklarowniej:)
 

Potrzebowałam jednolitej grupy badawczej, a strażacy dlatego bo mam wujka komendanta (który zmusił swoich podwładnych do wypełnienia paru ankiet;) Boskie.
  :szalony:

A jaki jest dokładnie cel tej ankiety? W jaki sposób będą interpretowane jej wyniki?

pozdrawiam,
Garrity

Drogi Garrity,
jeśli chcesz byś poinformowany o wynikach na dole ankiety jest miejsce na wstawienie swojego e-maila. cel ankiety jest wyjasniony na jej początku.




mam wujka komendanta (który zmusił swoich podwładnych do wypełnienia paru ankiet;)

szczerze... to twój wujek nie jest naszym przełożonym a my nie jesteśmy jego podwładnymi jak to nazwałaś...         Ja również po przeczytaniu ankiety zrezygnowałem z jej kontynuowania moim zdaniem tak zrobi 99% forumowiczów.
Pozdrawiam.

A gdzie ja napisałam, że mój wujek jest Waszym przełożonym?
Badanie jest w pełni dobrowolne, więc jeśli nie chcesz w nim wziąć udziału to nie weźmiesz i już.
Na szczęście nie wszyscy rezygnują i jestem mile zaskoczona ilością przybyłych ankiet od wczoraj. Prawdę mówiąc nie przypuszczałam, ze odzew będzie taki szybki. Oby tak dalej:-) I z góry dziękuję
 :kusm:
Mój wujek zawsze powtarza, że wszystkie strażaki to fajne chłopaki  :klol:
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2008, 22:23:41 wysłana przez Katrina »

Offline nowy998

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 230
Odp: Ankieta psycholożki
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 16, 2008, 19:25:54 »
zacząłem wypełniać ankietę ale zrezygnowałem, doszedłem do wniosku że psycholożka założyła błędnie, że strażacy to jednolita grupa badawcza, dla mnie nic bardziej mylnego. tak z ciekawości jeśli możesz to napisz co to jest ta jednolita grupa badawcza :rolleyes:

Katrina

  • Gość
Odp: Ankieta psycholożki
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 16, 2008, 22:35:12 »
zacząłem wypełniać ankietę ale zrezygnowałem, doszedłem do wniosku że psycholożka założyła błędnie, że strażacy to jednolita grupa badawcza, dla mnie nic bardziej mylnego. tak z ciekawości jeśli możesz to napisz co to jest ta jednolita grupa badawcza :rolleyes:

Ale Wy to straaaaszni swoją drogą jesteście  :o
Ale dobrze....widzę, że pęd do wiedzy macie hehe...mam nadzieję, że znajdzie to odzwierciedlenie w ilości wypełnionych ankiet  :klol:

Tak, więc grupa badawcza to grupa osób, która bierze udział w danym badaniu. Dobrze gdyby była jednolita tzn. miała wspólną cechę/cechy ... ja swoją dobierałam pod względem zawodu, strażaka konkretnie. A, ze grupa powinna być reprezentatywna to już swoją drogą....

Katrina

  • Gość
Odp: Ankieta psycholożki
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 16, 2008, 22:37:19 »
Teraz czekam na pytanie "A co to jest reprezentatywna?"  :wacko:

Warto tez pamiętać, że ..... google prawdę Ci powie  :google:


**Nie pisz po sobie /regulamin/ użyj funkcji 'modyfikuj' ** dago


« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2008, 22:41:09 wysłana przez dago »

Offline Grzesiu

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 202
    • OSP Wolica
Odp: Ankieta psycholożki
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 16, 2008, 22:49:41 »
Google swoją drogą...
I nie czekaj na pytanie "A co to jest reprezentatywna?", bo jednak Ci strażacy troszkę rozumieją jeszcze i nie trzeba im tego wyjaśniać.
Co tu dużo mówić, trafiłaś na trudny grunt i trzeba się spodziewać że tego typu ankiety spotkają się z takim odzewem w postaci pytań: "po co i jak?"

Offline malpa151

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 400
  • Buu...
Odp: Ankieta psycholożki
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 16, 2008, 22:51:33 »
wypelnilem, ale tylko dlatego ze juz zaczolem, szczerze liczylem na cos w stylu analiza osobowosci strazaka (jego zboczenia, fobie itp.)
jak bym wiedzial jakie beda pytania to bym raczej nie wypelnial. Czekam teraz na analize tego testu, licze ze dosatne odp na maila co z tego wyniklo.

Offline Oomphiak

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 203
Odp: Ankieta psycholożki
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 16, 2008, 23:08:51 »
chyba jak większość wysiadłam przy 9 pyt.

"Są dwie rzeczy nieskonczone wszechświat i głupota ludzka,
choć nie jestem pewien co do tej pierwszej" A.Einstein

Katrina

  • Gość
Odp: Ankieta psycholożki
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 16, 2008, 23:16:03 »
Google swoją drogą...
I nie czekaj na pytanie "A co to jest reprezentatywna?", bo jednak Ci strażacy troszkę rozumieją jeszcze i nie trzeba im tego wyjaśniać.
Co tu dużo mówić, trafiłaś na trudny grunt i trzeba się spodziewać że tego typu ankiety spotkają się z takim odzewem w postaci pytań: "po co i jak?"


To po co było pytanie o jednolitą grupę badawczą  :wacko:

wypelnilem, ale tylko dlatego ze juz zaczolem, szczerze liczylem na cos w stylu analiza osobowosci strazaka (jego zboczenia, fobie itp.)
jak bym wiedzial jakie beda pytania to bym raczej nie wypelnial. Czekam teraz na analize tego testu, licze ze dosatne odp na maila co z tego wyniklo.


Dziękuję :-)
Liczyłeś chyba jak większość;)
Dostaniesz, nie bój żaby  :kusm:

chyba jak większość wysiadłam przy 9 pyt.


Te magiczne pytanie 9... no cóż na zachęte powiem, że jest to tylko jedno z dwóch pytań gdzie trzeba trochę pogłówkować :-)

Offline malpa151

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 400
  • Buu...
Odp: Ankieta psycholożki
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 16, 2008, 23:35:10 »
Kurcze ale ta ankieta nudna swoja droga jest, nie ma w niej jakiejs zachety. Trzeba bylo chciaz przeniesc akcje z antykwariatu to firmy karosacyjnej albo ZG ZOSPu, a zamiast uzywanej ksiazki uzywanego stara:) w tedy bys miala prawdziwe zobrazowania tego co sie bierze pod uwage przy zakupach :(
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2008, 23:39:07 wysłana przez malpa151 »

Katrina

  • Gość
Odp: Ankieta psycholożki
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 16, 2008, 23:40:52 »
Hehe...no kolega radził dołączać do każdej wypełnionej ankiety plakat...jak w mobil kingu  ^_^

Offline malpa151

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 400
  • Buu...
Odp: Ankieta psycholożki
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 16, 2008, 23:50:43 »
zalezy jak bardzo przypominasz tamta dziewczyne cheesy ale nie wiem czy ankieta odpowiada w pelni realia, siedzialem juz nadtym zdeczka znudzony ,a wtedy czlowiek inaczej patrzy, a ankiety chyba maja sie opierac na odczuciach ankietowanych a nei jakis tam wynudzoncyh, wykombinowanych odpowiedziach

Offline Butel

  • Administrator
  • *
  • Wiadomości: 7.694
Odp: Ankieta psycholożki
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 16, 2008, 23:51:04 »
odpowiednia do aury za oknami  :'(
Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE     prof. Jerzy Bralczyk

Katrina

  • Gość
Odp: Ankieta psycholożki
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 17, 2008, 01:13:01 »
Ale marudzą....  :bij:

Offline BRAVEHEART

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.355
  • hot hot hot...
Odp: Ankieta psycholożki
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 17, 2008, 08:01:23 »
 :gwiazdki: aż się boję co to będą za wyniki hehe wyjdzie, że jacyś dziwni jesteśmy albo coś.. ja raczej nie podejmę 2 próby w tym samobiciu ...
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2008, 08:04:28 wysłana przez BRAVEHEART »

Katrina

  • Gość
Odp: Ankieta psycholożki
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 17, 2008, 13:29:20 »
I jeszcze przesadzają....  :bij:

Offline malpa151

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 400
  • Buu...
Odp: Ankieta psycholożki
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 17, 2008, 15:10:35 »
A na koniec sie okarze, ze badania sa przeprowadzane na podstawie nie ankiety a naszych reakcji na forum cheesy albo ze zleceniodawca jest KG :)

Offline Ajax

  • Pokój to tylko brak wojny.
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.310
  • Cały świat gra komedię!
    • http://
Odp: Ankieta psycholożki
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 17, 2008, 15:34:08 »
Hehee!
Cytuj
A na koniec sie okarze, ze badania sa przeprowadzane na podstawie nie ankiety a naszych reakcji na forum
Na pewno NIE! To akurat Ci gwarantuję, reszta?  -_-
Pozdr.
Ps.Proszę nie pisać postów jednozdaniowych i po... <Kosz>  :wacko:
Nie jeden brak wiedzy nadrabia wazeliną.