Autor Wątek: Która Aspirnatka Jest Najlepsza?  (Przeczytany 23523 razy)

Offline tomekkula

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 584
Odp: Która Aspirnatka Jest Najlepsza?
« Odpowiedź #75 dnia: Październik 24, 2010, 20:17:25 »
Ankieta trochę bez sensu, bo w 80% wypowiadają się tu absolwenci szkół i każdy chwali swoją.
Musisz sobie zadać jedno zaj***e ważne pytanie: co lubisz w życiu robić? A potem zacznij to robić...

Offline zgrydzik

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 18
    • www.osphutastara.pl
Odp: Która Aspirnatka Jest Najlepsza?
« Odpowiedź #76 dnia: Styczeń 16, 2012, 17:20:09 »
Nie wiem dlaczego sądzicie że CSPSP nie kładą dużego nakładu na zdobywania doświadczenia poprzez branie udziału w działaniach ratowniczo-gaśniczych sam osobiście mogę powiedzieć że nie byłem na żadnej większej akcji na której nie było by chłopaków z CSPSP. Nie wiem jak to się prezentuje pod względem ogólnym ale naprawdę nie jest tak źle. W końcu ktoś musiał nadać tej szkole tytuł ,,CENTRALNEJ SZKOŁY PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ'', nie uważam jednak że inne szkoły są gorsze bo na pewno tak nie jest w końcu każda szkoła chciała by dojść do tego aby rok który opuszcza szkołę był naprawdę dobrze przygotowany do tej ciężkiej służby oraz dobrze prezentować swoją szkołę w jakiej nabywało się zdobytą przez nich wiedzę... Dlatego jestem neutralny i nie biorę udziału w ankiecie :)
Jesteśmy po to by pomagać, a byś czuł się bezpiecznie...

Offline Aerk

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 84
Odp: Która Aspirnatka Jest Najlepsza?
« Odpowiedź #77 dnia: Styczeń 16, 2012, 19:53:03 »
Jezeli ktoś naprawde chce zdobyc praktyke to nie zaleznie ktorą szkołe skończył to może sporo się nauczyć wybierajac na praktyki jednostke o wysokiej liczbie zdarzeń(polecam Bytom) :gwiazdki: Dlatego uwazam ze to co absolwent danej szkoły potrafi zalezy w głownej mierze od jego ambicji, chęci i samodoskonalenia oraz indywidualnych mozliwosci. Jasne ze bardzo wazna jest cenna wiedza przekazywana przez wykładowcow czy instruktorow, ale bez wlasnej analizy ,wyciagania wnioskow oraz  sporej wiedzy to czysta praktyka bez poparcia gruntowna wiedza daleko nie zajedzie.