Służba > Forum zawodowców

News Lub Jak Kto Woli "niusy'

(1/8) > >>

robard:
Proponuje w tym dziale wpisywać zasłyszane nowinki dotyczące służby, uważam, że forum jest już tak rozbudowne tematycznie, iz ciężko jest wyłowić tematy nowe, pojawiające się nagle. dalszą część, rozwiniecie załyszanego (nie koniecznie nawet potwierdzonego) tematu możnaby było kontynuować w odpowiednich kategoriach forum np. gorące dyskusje itp. ta kategoria może byc postrzegana jako trochę plotkarska o ile pojawiające sie informacje nie będą miały możliwości potwierdzenia,  ale osobiscie uważam, że tutaj możemy szybciej przekazywać sobie informacje tym bardziej, że jakoś na tym "Pol Chat" służb mundurowych ciężko jest kogokolwiek spotkac...
Zasłyszane dzisiaj na odprawie rocznej w woj. podlaskim:

1. Pan Brachmański- MSWiA- stwierdził, że do 2010 roku zespoly Pogotowia ratunkowego "R" "W" mają wejść w struktury PSP na wzór slużb zachodnich gdzie ratownictwo szeroko pojmowane jest realizowane przez strażaków głównie, a nie w rozbiciu jak w Polsce na PSP i pogotowie ratunkowe. Duży opór środowiska medycznego przed włączeniem ich w nasze struktury ma być przełamywany w przypadku "barku zrozumienia ze strony medycznej" - nawet administracyjnie.

W/w informacje potwierdził ponownie podczas konferencji prasowej - emitowana w TV Regionalnej

2. na stronie KG jest zamieszczona informacja, że od 01.02.2005 roku stanowisko Komendanta-rektora SGSP pelni pan nbryg. Grosset - nie wiem jak koledzy, ale ja dopiero sie dowiedziałem:))

Prosze o komentarze czy nie wypaliłem z tą kategorią "jak kulą w płot":))

gorex:
newsy ciekawe, o pierwszym nie wiedziałem.. drugi był na stronie KG..

myśle ze nie trza nowego działu, może wpisujmy tematy "nieokreślone" do gorących dyskusji (Hyde Park)

IMHO ten post pasuje tu gdzie jest!

pozdrawiam

rademenes99:
Uważam, że taki dział też znajdzie swoje miejsce..wszelkie zmiany administracyjne itp. powinny mieć osobny dział, a to co związane ze służbą osobny.
Pozdrawiam i czekam na nowinki B)

BROKS:
Pogotowie w strukturach PSP???Ciekawe jak będzie się nazywało???...Straż Medyczna????!!!Zresztą patrząc na tempo w jakim wprowadza się w Polsce jakiekolwiek zmiany to do 2010 się nie wyrobią...Pan minister zapomina, że niedługo kończy swoją misję :D ...wybory tuż tuż. Nawet jeśli to wejdzie w 2010 to potem z 10 lat będą biedni przepisy prawne zmieniać bo u nas jak coś na szybkiego to wychodzi wielkie GÓW...O!!!!

strazakSam:
...myslę że wielu osobom na górze się nudzi...a z nudów jeszcze nikt nic mądrego nie wymyslił :).....  

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej