Publiczne > Kosz publiczny

Problem z opiekunem!

(1/2) > >>

michal998:
Bardzo chciałbym jeździć na zawody i na konkursy wiedzy pożarniczej ale nasz opiekun ma to w du... ! Rok temu dzień przed konkursami nas o tym poinformował i powiedział że mamy się nauczyć dystynkcji.
2 lata temu to jakoś jeszcze szło bo mieliśmy regularne  zbiórki i kiedy pojechaliśmy na konkurs ja miałem 4 miejsce w powiecie a mój kolega 3. A teraz naobiecywał że pojedziemy do PSP i że będziemy mieli zawody ze sprawności fizycznej. I nic! Dobrze że poznałem jednego strażaka w PSP to sam pojechałem tam i mi wszystko pokazał! Czy można go wymienić albo zmusić do "uczenia nas"? POMOCY!

wons:
 Zawsze Rada Drużyny może zwrócić się do Zarządu o zmianę Opiekuna. Trzeba to tylko dobrze umotywować i będzie OK.

michal998:
Zapomniałem dodać że to komendant osp! :huh:

salfk:
To masz mały problem, ale zawsze możecie spróbować zrobić, jak kolega Wons napisał.

maldrin:
Próbujcie go zmienić - jak to nic nie da to niech wasz dowódca zacznie porządnie się uczyć fachu i niech on Was szkoli, a zawody załatwiajcie przez starszych kumpli z remizy - jak im zależy na jednostce to pomogą.
Z tą nauką fachu miałem na myśli  naukę głównie teoretyczną, a nie wyjazdy na akcje itp., na praktykę przyjdzie czas ;)
pozdrawiam i powodzenia życzę :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej