Autor Wątek: Euro 2008  (Przeczytany 7634 razy)

Offline maldrin

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 697
  • Strach ma wielkie oczy ;)
Odp: Euro 2008
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 14, 2008, 12:44:05 »
Co do meczu naszej reprezentacji i decyzji arbitra... żal, smutek, złość i zgrzytanie zębów. Szkoda tylko, że nie można tego odkręcić, ale cóż...

Wczorajszy mecz z kolei był piękny. Oba zespoły grały na wysokim poziomie, aż się oko cieszyło :D Jak na razie Holandia idzie jak burza, zobaczymy jak będzie dalej.  ^_^
Człowiek ujawnia swoją osobowość w sposobie traktowania bliźnich. - Kardynał Stefan Wyszyński

Nie znać Historii to być zawsze dzieckiem - Cyceron

Offline laciok

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 571
Odp: Euro 2008
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 14, 2008, 13:30:27 »
Jednak nasza nacja jest niesamowita.
Na naszej-klasie już pojawiają się zdjęcia w galeriach z tekstami "zdychaj angielska k...o", "Howard Webb - to on nas oszukał", "Wanted - dead or alive" albo "Ile ci dali?"

Nasi w UK jeszcze dołożą swoje na miejscu. HW pożałuje że się urodził :)

http://nasza-klasa.pl/profile/12032335/gallery/7

Jeśli możesz zgłoś nadużycie! Jak zrobi to więcej osób może zdjęcie zostanie usunięte...
Pozdrawiam...


Offline Geddeon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.427
Odp: Euro 2008
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 14, 2008, 20:19:22 »
No cóż.... to przecież ~Pokolenie JP2~ 

Offline sam_go

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.029
Odp: Euro 2008
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 14, 2008, 20:40:42 »
No tak, "Kochaj bliźniego", ale na Boga, ja mam więcej włosów i mniej dioptrii ^_^

Offline Geddeon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.427
Odp: Euro 2008
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 14, 2008, 21:18:02 »
I tak przez sędziego Polska nie zostanie mistrzem europy..... :(

Offline Kamil

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 174
Odp: Euro 2008
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 15, 2008, 13:33:10 »
Sędzia okradł nas z EURO 2008. Nie będe tu pisał co o tym myślę ponieważ tu nie wypada mi używac takich słów. Jeśli miało by się karac za takie przepychanki w polu karnym to w każdym meczu po rzucie rożnym lub wolnym musiałby byc podyktowany rzut karny. Ja rozumiem że sędzia może popełniac błedy, ale ludzie nie aż takie. Piszecie tu że nas nie lubią, bo jesteśmy chamscy. A zastanówcie się jakby zachowali się angielscy kibice po takim incydencie. Wyobrazcie sobie mecz w polskiej lidze o mistrzostwo polski. Sedzia popełnia taki błąd. Chyba dalej nie muszę pisac o tym co by się dalej działo. I to by było na tyle. Jak narazie mamy jeszcze szanse. Więc nie płakac tylko kibicowac. Pozdrawiam.

Offline OSP Mogilno

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 149
Odp: Euro 2008
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 15, 2008, 14:01:54 »
ja popieram lacioka i zgłaszam nadużycie... :huh:
małe OSP też wiele mogą : www.ospmogilno.pl

Offline Geddeon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.427
Odp: Euro 2008
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 23, 2008, 00:00:43 »
Cytuj
Sędzia okradł nas z EURO 2008. Nie będe tu pisał co o tym myślę ponieważ tu nie wypada mi używac takich słów. Jeśli miało by się karac za takie przepychanki w polu karnym to w każdym meczu po rzucie rożnym lub wolnym musiałby byc podyktowany rzut karny.

No tak..... Trzeba też przyznać że gol dla naszych był ze spalonego... ale pomijając to....
Nawet gdybyśmy wygrali z Austrią to nic by nie dało.... a nawet jeślibyśmy wyszli z grupy (cud) to później mogłoby być jeszcze boleśniej....
Ale jak wiadomo wszystkiemu winien sędzia.... nie zawodnicy....  :wacko:

Offline grzela

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 6.184
  • I smile like an angel, a heart like the devil.
Odp: Euro 2008
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 07, 2008, 19:02:49 »
Podsumowanie prezydenta po meczu z Austrią:
http://cxn.pl/show-2891  wersja krótka
http://pl.youtube.com/watch?v=gtg7Otj14rE    wersja dłuższa