Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Związki Zawodowe / Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Ostatnia wiadomość wysłana przez janosik dnia Dzisiaj o 12:20:00 »
A ja się pytam: gdzie jest wszechwiedzący kolega Eginox??? Zapewne był na tym zjeździe, dużo wie (bynajmniej tak twierdził), ale już od dłuższego czasu nie zabiera głosu na forum...Nie brakuje Wam go??? Zaczynam się o niego martwić. Albo zbiera myśli po nowym rozdaniu w "S" albo dostał jakiegoś bana od "sił wyższych".

A odnośnie wyborów w "S" pozostaje nam czekać na efekty działań nowych władz. Ja liczę na wyciagnięcia głowy z piasku i konkretne działania, bo mam już dość prowizorycznych działań tego jeszcze mojego związku!
2
Prawo w służbie / Odp: zakup mieszkania
« Ostatnia wiadomość wysłana przez robsen dnia Dzisiaj o 08:43:24 »
Jeśli chcesz zakupić mieszkanie utracisz prawo do rowniwaznika za brak lokalu. Nie ma znaczenia czas dojazdu itd. U mnie była mowa już na etapie sporządzenia umowy przedwstępnej żeby złożyć wniosek a dopłata zrealizowana po okazaniu aktu notarialnego. Dopłata to ok 4800 netto jeśli kupujesz sam jako kawaler. Także raczej nie ogarniesz tego na wkład własny bo płacą dopiero po własności. To jedynie na jakiś remont lub wykończenie  sobie możesz wykorzystać po zakupie. Może warto poczekać do ślubu i dziecka aby otrzymać większą kwotę ale nie licz na kokosy.

Wystarczy poczekać do żony - bo jako rozwojowa rodzina i tak dostajesz 3 normy
§ 3.
1. Wysokość pomocy finansowej ustala się jako iloczyn stawki pieniężnej i liczby norm zaludnienia przysługujących strażakowi.

2. Stawka pieniężna pomocy finansowej wynosi 2 980 zł na każdą normę zaludnienia przysługującą strażakowi według stanu faktycznego na dzień złożenia wniosku.

Samotemu fuknkcjonariuszowy przysługują 2 normy, strażakowi wraz z małżonką bez dzieci przysługuje jedna norma dodatkowo czyli 3. Przy żonie i dziecku dostajesz również 3 normy.
3
Gorące dyskusje strażaków / Odp: Pożary składowisk odpadów
« Ostatnia wiadomość wysłana przez oliwier dnia Dzisiaj o 08:29:04 »
Spoko, teraz załapałem sarkazm  :rofl:
Chociaż może ktoś przeczyta i pomyśli dwa razy zanim wyda pieniądze na bzdurny sprzęt.
4
Jak zostać strażakiem... / Odp: badania lekarskie - jak i co
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kapi937 dnia Dzisiaj o 07:34:16 »
Spirometrie możesz poprawiać, ale w przychodni do której jesteś skierowany na badania. Na komisji lekarskiej wymagają dokumentów z danej przychodni a nie prywatnej. Masz pytania to pisz
5
Związki Zawodowe / Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Ostatnia wiadomość wysłana przez SIUSIEK dnia Dzisiaj o 06:46:47 »
Cytuj
Przewodniczący Tymczasowej Rady KSP Krzysztof Andura przedstawił sprawozdanie z działalności Tymczasowej Rady KSP tj. za okres 9.10.2018 – 07.01.2019.
Jaka to działalność... uczestnictwo w jednym spotkaniu po tym jak wiadome były podwyżki. Nawet nie potrafili poprzeć protestu.
6
Jak zostać strażakiem... / Odp: badania lekarskie - jak i co
« Ostatnia wiadomość wysłana przez b3tomek dnia Dzisiaj o 06:36:53 »
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, można powtarzać spirometrie prywatnie ?? ;/
7
Związki Zawodowe / Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Pułkownik_Moralność dnia Wczoraj o 22:05:32 »
Bardzo wzruszające stanowisko "Eski" w sprawie księdza Popiełuszki...tylko co to ma wspólnego z codziennymi problemami związanymi ze służbą? Takim problemem jest np. kompleksowa wymiana umundurowania. Kiedy doczekamy się jakiegoś stanowiska w tej sprawie? :)
9
Prawo w służbie / Odp: zakup mieszkania
« Ostatnia wiadomość wysłana przez radk177 dnia Wczoraj o 20:30:37 »
Obowiązku nie ma ale jak tylko staniesz się posiadaczem to z automatu tracisz prawo do lokalu zastępczego lub rowniwaznika. Tak mi się przynajmniej wydaje. Może ktoś dokładniej zna przepisy i wytłumaczy.
10
Związki Zawodowe / Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Albertkain dnia Wczoraj o 20:11:50 »
Oglądając zdj z spotkań można zauważyć że na spotkaniu z KG to w klapach część członków Prezydium widniały znaczki Krajowej Sekcji Pożarnictwa a już w gabinecie Ministra flaga w klapie.
Strony: [1] 2 3 ... 10