Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Forum ochotników / Odp: Osp – Jaka Przyszłość?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez młody13 dnia Dzisiaj o 22:38:04 »
Samochód kupiony w 2011 roku a więc 4 lata po wprowadzeniu wymagań odnośnie CNBOP. Przepisu jakże ważnego, dzięki któremu nie zalała nas fala złomu wycofanego na zachodzie.
Gro jednostek sprowadzało samochody a dziś lament że nie mogą jeździć. To nie jest niszczenie OSP a wprowadzanie normalności. Znam jednostki, które dokonywały kompleksowego remontu samochodów STAR i JELCZ dostosowując auta do dzisiejszych standardów. Będą te samochody jeszcze kupę lat służyć.
Jak czytam takie wpisy to aż mi się niedobrze robi, nie jezdziłeś Starem do zdarzeń bo byś przeprosił Renówkę z zachodu bo Was było stać na zakup nowego . Porównanie chu.. do palca . Nie mamy o czym rozmawiać . Podsumowując syty głodnego nie zrozumie a z tych działających 30 proc. zostanie 10 proc z poza systemu i 50 proc z KSRG .  Powodzenia  :rofl:
2
Dowolne tematy / Odp: Weryfikacja polisy OCPD
« Ostatnia wiadomość wysłana przez jgk dnia Dzisiaj o 21:46:25 »
zdalnie raczej nie ale możesz zrobić to meilem lub telefonicznie skontaktuj się z firmą ubezpieczeniową która wystawiła polisę i zapytaj czy polisa o  nr takim a takim jest aktywna i czy zostały opłacone składki.
3
Dowolne tematy / Odp: Opony z przeznaczeniem na zimę?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez jgk dnia Dzisiaj o 21:39:35 »
 Fakty są takie że jeśli ktoś sprzedawał opony na sezon 18/19 i zostały mu na magazynie to w kolejnym sezonie nie sprzeda ich jako nowych bo będą już miały rok, chyba że trafi na niekumatego laika dla którego opona jest tylko oponą.
4
Jak zostać strażakiem... / Odp: Kto do SA PSP w 2019?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Murlok dnia Dzisiaj o 21:37:12 »
Ja z SA Kraków, a obiegówkę odebrałem w pokoju komisji. Jak wejdziesz do szpitala MSWiA i spytasz gdzie ten pokój jest to na 100% pierwsza lepsza pielęgniarka ci powie
5
Forum ochotników / Odp: Osp – Jaka Przyszłość?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez jgk dnia Dzisiaj o 21:29:51 »
Czyli o 6 za dużo, a ile z tych 20 już mających ,ma dwa auta w tym lekkie a nawet drugie średnie lepsze od tych 6ciu i dlaczego jeśli tak jest nie zainwestowano tych pieniędzy na auta do tych  6ciu OSP z autami z czasów PRL-u.
6
Jak zostać strażakiem... / Odp: Kto do SA PSP w 2019?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez karol147 dnia Dzisiaj o 21:28:41 »
A gdzie odebrałeś obiegowke? (CsPSP)
7
Jak zostać strażakiem... / Odp: Kto do SA PSP w 2019?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Murlok dnia Dzisiaj o 21:12:40 »
U mnie przy odbiorze obiegówki potrzebna była tylko książeczka wojskowa, dowód i skierowanie na badania. Wybierz obiegówkę przed psychologiem bo cię cofnie i każe ją wybrać  :P
8
Jak zostać strażakiem... / Odp: Kto do SA PSP w 2019?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez karol147 dnia Dzisiaj o 20:59:45 »
Witam, pytanie do tych którzy mieli już badania, w skierowaniu jest napisane aby wziąć książeczkę wojskową , dowód osobisty i dokumentację leczenia dotychczasowych schorzeń i tu moje pytanie o co dokładnie chodzi z tą dokumentacja ? Wziąć kartę zdrowia czy co? Żadnych operacji itp nie mialem. Z góry dziękuję za odpowiedź
9
Forum zawodowców / Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wer998 dnia Dzisiaj o 20:14:44 »
10
Forum ochotników / Odp: Osp – Jaka Przyszłość?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez oliwier dnia Dzisiaj o 18:51:36 »
W moim powiecie na 26 jednostek w ksrg jedynie 6 ma jeszcze samochody pamiętające PRL ale to też kwietnia czasu. Najstarszy z nowych jest z 2009 roku. W całym powiecie na 150 jednostek OSP raptem dwie mają auta sprowadzone z zachodu ale to były czasy sprzed wprowadzenia CNBOP. Teraz zaczyna się wymiana aut w prężnych jednostkach nie włączonych do systemu. I gdzie tu mowa o zabijaniu OSP?
Strony: [1] 2 3 ... 10