Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
SK-CPR-CZK / Odp: System SWD ST
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Bąbel dnia Dzisiaj o 01:44:57 »
Panowie nie wiem czy każdy widział kto został wybrany w przetargu na nowy system wspomagania decyzji. Teraz można zadać sobie jedno zasadnicze pytanie po co to wszystko skoro przetarg wygrywa ABAKUS?
http://www.straz.gov.pl/download/3853
2
Forum zawodowców / Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Ostatnia wiadomość wysłana przez StAsp dnia Dzisiaj o 00:44:51 »
Jeden z zastępców KG także nie ma inż. więc nie przesadzajcie, co to zmienia, jak ktoś ma w głowie ułożone i doświadczenie to inż. niepotrzebny!!! Najwazniejsze to zdrowe podejście do ludzi, umiejetnośc rozmawiania, itd.
To po co są te wszystkie szkoły?? Zeby zostać d-ca zmiany, d,ca JRG bądź 01KP trzeba miec SGSP ??? Popraw mnie jeśli się mylę uwolnijmy dla podoficerów te grupy przeciez piszesz ze najważniejsze doświadczenie!!! Przecież podoficer z 20 letnim doświadczeniem na PB to najlepszy d-ca zmiany byłby. Albo wszyscy mogą albo nikt.
3
Forum zawodowców / Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Ostatnia wiadomość wysłana przez podzialowiec dnia Dzisiaj o 00:17:43 »
A gdzie merytoryczni oficerowie mają pracować ? ????? :zamknij: A kto ma oceniać, który to merytoryczny, który to Jarek, Leszek, Tomasz, a może Judasz ?
4
Forum zawodowców / Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Ostatnia wiadomość wysłana przez czarny888 dnia Dzisiaj o 00:04:06 »
czy ktoś zadał sobie pytanie dlaczego w logistyce jt tyle zmian, na pewno  nie. i dlaczego ludzie są z tzw. "łapanki" np z operacyjnej biorą do kwatermistrzostwa. Jak będzie rządzić trzech "Jarków" lub " Leszków" to będzie dobrze , bo niewierny " Tomasza" jest " nie właściwy " , bo chce sprawdzić czy jest zgodne z przepisami a wierny nie pyta tylko wykonuje. To jest tzw nadmierna gorliwość , która jest ............... i prowadzi nas do ślepego  posłuszeństwa wobec przełożonych . A gdzie merytoryczni oficerowie mają pracować ? ????? :zamknij: 
5
Forum zawodowców / Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Ostatnia wiadomość wysłana przez podzialowiec dnia Wczoraj o 23:45:25 »
to moze napiszecie koledzy zwiazkowcy co on takiego dobrego zrobil ze taki dobry ale konkretnie ... poza tym ze polecil przeniesc pieniadze z wakatow na nadgodziny zabierajac tym samym srodki ktore mogly trafic do strazakow .Odpowiem ci jako strażak: sprzętu u mnie przybyło, ilość awansów/przeszeregowań w PB w stosunku do poprzedników to przepaść oczywiście na korzyść obecnych komendantów,  ilość osób z PB które otrzymały odznaczenia, wysokość nagród które trafiają do strażaków (wreszcie w zeszłym roku można było nazwać je nagrodą a nie zapomogą jak u poprzedników), załatwiono sprawę "złych" rękawic bojowych (poprzednicy skończyli sprawę na ich zebraniu), podniesiono strażakom dodatki służbowe (poprzednicy "dawali" aż 50 PLN "każdemu" świeżo przyjętemu, bez względu czy był to oficer, aspirant czy szeregowy i utrzymywali jego wysokość przez kolejne lata). Praktycznie w każdej działce jest lepiej. A czy jest ciężko? Tak jest ciężko. Lecz nawet boję się pomyśleć co by było, gdyby nie te zmiany i obecny KW.
A jeśli piszesz, że polecil przeniesc pieniadze z wakatow na nadgodziny zabierajac tym samym srodki ktore mogly trafic do strazakow to chyba jednak trafiły do strażaków. Rozumiem, że w związku z zajmowanym etatem to niezbyt dużo miałeś nadgodzin?
6
Forum zawodowców / Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Eqinox dnia Wczoraj o 23:35:40 »
Nie piszcie bzdur z 01 z WLKP naprawde zycze aby wszystkie województwa mialy takiego SZEFA!!!!! :tuba:
Nikt w WLKP stołka nie straci... Bardzo wielu ludzi ma dobre zdanie o 01 z KW. Przynajmniej tak słyszałem :wacko: :wacko:
7
Forum zawodowców / Odp: Trzynastka
« Ostatnia wiadomość wysłana przez radca dnia Wczoraj o 22:34:15 »
U mnie jest od środy
8
Forum zawodowców / Odp: Podwyżki 2018
« Ostatnia wiadomość wysłana przez radca dnia Wczoraj o 22:30:00 »
Na jakim spotkaniu RO rzekomo to powiedział?
Bo ja pamiętam że o załączniku nr 6 była rozmowa w 2014 i S przygotowała nawet projekt rozporządzenia. Więc albo kłamiesz albo nie wiesz co mówisz.
I pytałem kiedy ją skłamałem?
9
Forum zawodowców / Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Ostatnia wiadomość wysłana przez 998fire dnia Wczoraj o 22:25:53 »
to moze napiszecie koledzy zwiazkowcy co on takiego dobrego zrobil ze taki dobry ale konkretnie ... poza tym ze polecil przeniesc pieniadze z wakatow na nadgodziny zabierajac tym samym srodki ktore mogly trafic do strazakow .
10
Forum zawodowców / Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Ostatnia wiadomość wysłana przez pitrms dnia Wczoraj o 22:13:50 »
przestancie niech odejdzie jak najszybciej
O Boże...  :o
Ty widzisz co piszesz??? Bo chyba nie
Strony: [1] 2 3 ... 10